FORMULA 1 GROSSER PREIS SANTANDER VON DEUTSCHLAND

I

Izbrisan uporabnik #488

Ata je za vse te mulote še vedno profesor. Pač smolo je imel, da je slab bolid vozil, a vseeno tudi tam kdaj pričaral nasmešek.

Monza mi je ostal v spominu, kako je 22 krogov šola Hamiltona, da je že Brawv celi nervozni utrujal, da naj reveža spusti mimo.

Če bi ga posadili v RBR bi ziher kako zmagal, stopničk pa nebroj.
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Mercedes vsako leto izboljsa bolid. Tudi letos je boljsi od lanskega. Pa vseeno do tistega testiranja zaradi katerega so bili tudi kaznovani (sicer zelo milo) na dirkah niso pokazali kaj dosti. Sedaj so tudi performance na dirki popravili. Vprasanje pa je, ce bo tudi ostalim uspel tak skok, ko bojo dobili sedaj priliko testirati, Mercedes pa ne bo smel. Ce jim uspe, bojo spet pod vrhom.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.205
890
113
Se en k zivi v oblakih... Sami če-ji... Če bi vozil Redbulla in podobni izgovori... Ni ga vozil, ker si ga ocitno ni zasluzil, ampak je vozil mecko s katero taisto ga je sovoznik popapal. Pa kaj tebi in podobnim ni jasno tukaj? S taisto mecko zdaj njegova zamenjava pridno nabira tocke, taisti Nico ima ze 2 zmagi in mecka je trenutno druga med konstruktorji - nekaj kar je blo s sumo (tak car kot je) samo pobozna zelja...

Najvecja smijurija je pa, da naj bi ravno suma bil kao majstor, ki zna razvit bolid in ga doterat, pa se Browna je mel v ekipi - kao najjaci dvojec svih vremena glede tega - in kaj je naredil? V treh letih en velik nic! Jaki majstor res... Ampak se zmeri je car a ne in ce bi vozu bike bi jim ze pokazal vraga heh
bonk.gif


[quote
bonk.gif
]Uporabnik Snecer pravi:
Ata je za vse te mulote še vedno profesor. Pač smolo je imel, da je slab bolid vozil, a vseeno tudi tam kdaj pričaral nasmešek.

Monza mi je ostal v spominu, kako je 22 krogov šola Hamiltona, da je že Brawv celi nervozni utrujal, da naj reveža spusti mimo.

Če bi ga posadili v RBR bi ziher kako zmagal, stopničk pa nebroj.

[/QUOTE]
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Ne mores letosnjega bolida enacit z lanskim. Vsako leto je bil viden napredek pri Mercedesu. Tudi letos je bil, ampak samo na kvalifikacijah. Na dirki so skoraj vedno drseli po lestvici vse do prepovedanega testiranja.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.205
890
113

Ce smo cist posteni, v casu ko je suma vozu za njih, ni blo nekega napredka ker so sli razjahat bolid s katerim je mali Nico celo zacel dosegat neke vidnejse rezultate in ga priredil za sumo. Pa se je mali Nico prej adaptiral na bolid in konstantno dosegal boljse rezultate kot suma. Tako je blo vecinoma dve leti, tretje leto (lani) pa je mogoce bil mal vecji skok, sam se vedno nic nekaj res omembe vrednega (razen Monaca). Ko so se ga pa resil pa cvetijo... Zdej cemu ti to pripisujed ne vem samo mislim da je kar jasno kako in kaj... Ze to da suma mi mogu drzat koraka s sovoznikom pove vse. Za ego to ni dobro, zato zdaj raje jaha tam kjer zena doloci ;-) Ok, ta je nizka, ampak ... Zal mi je za tak offtopic, sam vcasih se tuki tolk odmaknete od realnosti, da je treba mal zaropotat ;-)

Citat:
Uporabnik slvn pravi:
Mercedes vsako leto izboljsa bolid. Tudi letos je boljsi od lanskega. Pa vseeno do tistega testiranja zaradi katerega so bili tudi kaznovani (sicer zelo milo) na dirkah niso pokazali kaj dosti. Sedaj so tudi performance na dirki popravili. Vprasanje pa je, ce bo tudi ostalim uspel tak skok, ko bojo dobili sedaj priliko testirati, Mercedes pa ne bo smel. Ce jim uspe, bojo spet pod vrhom.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Ti ne stekas. Nico je imel casovni stroj, zato je fural vedno fural boljsi bolid iz naslednjega leta. Pa kako ti ni jasno da je foter bil zrtev? Pri mercedesu se jim se danes kolca po fotru, ker so takega bisera izgubili. Aveš....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ker je to biznis, se jim po ateju res kolca.

Kjer se je pokazal, je prinašalo denar, polnilo stadione. Slično kot Rossi v motogp.

Neotesani Hamilton ni zlata jama, Rosberg pa špila nekega plejboja.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.205
890
113
Jao... ja res je. Full se jim kolca po sumi, Lauda baje dve uri ni mogu vzletet z Brnika ker je neutolazljivo jokal in zahteval da se njihova zlata kura suma vrne nazaj. Menda je prpravlen zastonj odpustit tako Hamija kot Nica, samo da pride nazaj. Sam kaj k jih ta ignorira in raje kot pravi dec uboga zensko in zbira denar za otroke (5 pik sumi). Ne zavidam mecki, res ma problem...ogromen!
evil.gif
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
hysterical-1.gif


Sprejmite že enkrat da je nesposoben in noben ne mara nesposobneža v ekipi, sploh če ga 500x preplačuješ, teammate ga pa konstantno šola in ima na koncu treh sezon enkrat več pik....res, Lauda in Ross nimata več solz...
hysterical-1.gif
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.205
890
113
Ce to meni razlagas nisi ravno dojel nsmen mojega posta, kateri vsebuje dobrsno mero sarkazma ;-)
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.205
890
113
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Jebo vas sumi ze enkrat vsako temo morate zjebat

Jah, to se pa Darjanu in njegovim vesoljskim izlivom zahvali... Clovk na vsak nacin zeli opravicit sumlovo nesposobnost zadnjih treh sezon, jaz se pa ne strinjam s tem, kar kvasi. Sem pa takoj za to, da odpre novo temo za to, ker v teme posameznih dirk suma vec ne pase, ker ne dirja vec ampak jaha tam kjer zena doloci
evil.gif
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Dobra dirka.

Lotusa in Button so mogoce najvec izvlekli iz tistega, kar so si pripravili vceraj.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Po ogledu slowmotion posnetka na youtubu webbrovega postanka se lepo vidi kako zanalašč mutijo zadaj desno. No potem se jim ni izšlo in so kamermanu skoraj glavo iz vratu iztrgali. Lepo se vidi da ko je hornerjev pet ogrožen, ni milosti za webbra. Bogi tisti ki bo drugo leto v webbrovem avtu....
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
hysterical-1.gif


Dobra dirka.Čestitke prvim trem! Grosjean: i am faster than Kimi
hysterical-1.gif


Spet so uspeli zajebat webbra.
cry12bpy.gif


Zaj vem, zakaj kimiju vedno radijska zveza odpove.Jo pred štartom hekne
evil.gif


Merc pa
uf-1.gif
Dosti faktorjev skupaj je pač naredlo, kar je.Se lepo vidi. 4. sezona merca pa se podi s sauberjem in williamsom in force indijo naokoli.


Vettl pokazal, da mu pritisk ne pride do živega.