Fordova navigacija TravelPiot EX

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.065
399
83
44
dolenska
To zadevšno imam v avtu. Naj kot prvo povem, da mi ta radio sploh ni všeč, ker v qurcu lovi signal. Ampak ker je že notri čem mal skoristit zadevo (dokler ne pridem do denarja in drug radio- originalen-nabavim). Katera navigacija je notri in kje jo lahko dobim (lahko na ZS, ker je nečem ŠE plačevat)
To je ta
-bukoyowbwk-kgrhgookjuejllmuhvfbkokf-elng-1-7157.JPG
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.383
725
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Blaupunkt TravelPilot E ali EX ima specifično zaščito, zaradi katere je nemogoče skopirat oz uporabljat neoriginalno kartografijo. Žal..
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.383
725
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Glede na to, da si dobil jasen odgovor že na GPSU, ti preostane samo, da zaviješ na original Ford servis, tam ti bodo povedali dalje, če se boš zanimal za nakup
wink-1.gif
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Ja na GPSU so mi povedal, da ne obstaja, vendar sem upal, da nekdo, ki je iz vzhodne evrope (torej iz Slovenije
smile-1.gif
) bo vedel kej več.

Hvala ti vseeno
smile-1.gif
 

dimmu

Zelenc'
14. sep 2011
4
0
1
Jaz imam na mojem Mondeu podobno zadevo. Ko sem avto kupil je bil notri originalen CD za Nemčijo. Prečekiral sem vse možne variante od forumov, torrentov, itd, itd. Obstaja kar nekaj stvari na netu, ampak nobena mi ni delala. Tudi na servisu mi niso znali svetovati. Skratka "skrekane" zadeve na pridejo v poštev. Kot je bilo že napisano: avtoradio je Blaupunktov, ampak izjemno slabo lovi postaje. Še VAL202 mu predstavlja velik problem. Če bi imel denar bi ga že zdavnaj vrgel ven.