Folije za display

bsa

Pripravnik
2. sep 2007
67
0
6
Zivjo,



Zanima me, kje v LJ bi se dalo kupiti kvalitetne folije za zascito zaslona? (taksne ki absolutno ne puscajo sledi

in da touch screen deluje normalno)



Rabim za dlancnik (HTC in iPaq).



Po netu ne bom narocal (doloceni razlogi) tako da prosim za predlog trgovine, kjer veste da imajo kvalitetno

robo.



Hvala!
 
Nazadnje urejeno:

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Tega pri nas neboš našel.Vse te, ki se prodajajo so za 1 k..... Najbolše folije so Brando. Kupiš lahko le preko ebaya. Če se bo naročala večja količina, kot na sux-u, bom tudi sam vzel eno. lp
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.934
5.211
113
brezprask in naroči vikuiti ARMR 200 cena okoli 8€. sem glih prejšni tedn kupo za ipaqa

tiste navadne ultra clear so pa sranje, ki se spraska s prvim potegom stylusa
smile-1.gif




http://www.3m-displayschutz.de/armr200
 
Nazadnje urejeno:

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
Vikuiti folija na brezprask je malo boljša kot če sploh nič nimaš gor. Pred Brando UltraClear se lahko samo skrije (http://shop.brando.com.hk/index.php). Toplo priporočam vsem, pa ne vas bit strah online trgovin.
tongue-1.gif

LP
 

mish

Pripravnik
18. avg 2007
181
0
16
Obišči stran
Večina folij ti bo samo nekako polariziralo svetlobo in naredi sliko totalno čudno. Sam imam sedaj že eno leto SE M600i, ga vedno nosim v žepu, včasih še skupaj z ključi, pa mi še ni uspelo opraskati zaslona (če ne upoštevam momenta ko mi je telefon padel kakšen meter in pol direkt na zaslon na parkirišču krvavca - vs ok, razne male pikice). Tako, tako občutljivi te zasloni spet niso
wink-1.gif




Tudi P800tke, ki sem jo imel prej, mi ni uspelo spraskat (se prej vda ohišje kot zaslon), pa tudi pri matki še nism vidu praske na nobenem dlančniku do sedaj ..
 
Nazadnje urejeno:

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.731
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Meni se ne gre toliko za praske, ker je telefon itaq stalno v carry etuiju. Bolj se mi gre za madeže oz. dlakce od etuija etc., ki se rade primejo na ekran. Na folije se pa ne "lepijo". Je pa treba kupit kvalitetno stvar.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Od Brandota so dobre, ja. Če bo group buy - count me in (ne nosim mobitela za pasom ko kak star foter, v štunfku pa tudi ne, sej nisem baba)!
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
To trenutno ,ki jo imam gor...sranje od sranja. V soncu nič ne vidim, polno flekov se naredi čez dan, pa po 1 mesecu uporabe že ima kar nekaj risov, ki so zvečer zelo vidni in moteči.Jaz sem zraven pri nabavi za qtek 9100.
cool-1.gif
 

ecan

Pripravnik
11. avg 2007
371
0
16
Hoci ti je napisal za slovensko štacuno. Sam imam folijo od tu. Je zelo kvalitetna in ni sledu o kakršnih koli praskah. Trgovina je na ljubljanski železniški postaji, prvi peron, enonadstropna hiša, spodaj je gostinski lokal.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Dobro to. Samo jaz bom kupil brando.
wink-1.gif




Sem zdaj poslal mail enemu prodajalcu glede pošiljke. Jaz bi rade volje to organiziral, samo dobim dnar komaj 10ega pa paypal-a nimam.Nakazilo na banki pa je 2,1 eur pa traja 2 dni.lol



@crashednburnt : toti ma za veliko modelov folije, samo za nokie pa nima.Bom ga še vprašal če lahko dobavi.



cena pa je: EUR 5,90 inkl. MwSt.



Nach Slowenien -- EUR 3,90



 
Nazadnje urejeno:

Tomaz

Pripravnik
2. sep 2007
197
0
16
Marburg Umgebung
Jaz imam iz te štarcune pa ni nibenega problema ( ne pri naročilu in tudi ne s samo folijo). Se lepo vidi skozi, tako da sem bil pozitivno presenečen.
Kar pa zadeva tiste brezprask mojstre pa so popolnoma neresni in polni praznih obljub. Imajo oglas za folije, jih kontaktiraš po mailu pa en dober teden nič. Potem po telefonu pa se le nekdo oglasi pa zajamra da jih ni na zalogi in da so naročene.
cheer.gif

Pokličem čez dober teden še vedni ni in tako je minilo obdobje več kot dveh mesecev pa ništa, kljub temu da so mi sveto obljubili da mi pošljejo mail ko dobijo na zalogo.
uf-1.gif

To je moja izkušnja z njimi.
ne-ne-1.gif
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Jaz imam tole brezprask, pa ni vredna pocenega grosa. Zaslon cist poslabsa, kar neke pikice se vidijo, ce pod kotom gledas. Pa prstni odtisi se takoj poznajo in jih je tezko dol spravit. Sedaj jo imam gor cca 4 mesece in je po sredini cist strosena. Ne priporocam nakupa....
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Citat:
Uporabnik MooNman pravi:
pol jo pa še jest uzamem v group buyu za qtek s200

Sva že dva. Mislim da bi se nas zbralo kar neki, za lažjo odločitev pa predlagam, da si dobavitelj lahko zaračuna še 0,5-1€ dobička na posameznika, da se ne bo sam mantral...
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.833
730
113
www.jernej.org
Jaz imam tisto, ki sem jo originalno dobil zraven HTCja, im moram reči, da je fenomenalna. Niti ene praske nimam, niti enega mehurčka (ok.. to moraš znato
grin1.gif
), slika je kristalno čista, ... Ko bom naslednjo kupoval, bom kupil original preko expansysa. Sem pa enkrat nabavil neko cheap zadevo na ebayu (10 al 20 komadov za 3 eur), tisto je pa bil poden od podna. Stylus je "drsel", kot da bi imel smolo na zaslonu, slika pa je bila zelo motna. Nikoli ne kupujte poceni screen protektorjev! Imam raje spraskan zaslon kot pa tisto sranje.

BTW: Imel sem tudi Brando zaščitno folijo na prejšnjem dlančniku in sem bil z njo kar zadovoljen (čeprav imam občutek, da je trenutna boljša).