Fitnes LJ - šiška

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Pozdravljeni,

Zanima me kateri fitnesi sploh obstajajo na lokaciji - LJ - šiška. Zanima me predvsem uporaba/št. naprav/gužva od 18-20h, glede na to kakšna je obremenjenost naprav. Zaželjeno je tudi da imajo vodene vadbe + fitnes. Raznih glivičasnih bazenov in savn ne potrebujem tako da to ni pogoj.

ŠUS Eurofitness, ta odpade tega mi splog ne predlagat, gledu sm po netu panter v stegnah, lahko kdo kej več o tem? Pa gledu sm še na dunajski Vadbeni center MaxxFitnes.

lahko kdo kaj več pove o teh dveh ali pa predlaga katerega drugega na območju šiške?

hvala lp
 

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.588
8
38
od 18-21 so vsi natrpani. Jaz hodim v Panterja ob 22ih-milina nobene gužve
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.634
1.439
113
Emona / Carnium
Koseze. Športna hiša Ilirija oz. Eurofitnes. Z bazenom btw.

EDIT: sem spregledal, da ti ne odgovarja.
 
Nazadnje urejeno:

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
4P je čisto kul, pa gužva med 6-8 PM je čisto sprejemljiva.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Meni se zdi zadostno, pa še podvojene so pomembnejše. Ne vem, od oka kakih 25 različnih. Za bicikle in tekače se vedno najde frej. Utežarna je velika, pa je tam še največ gužve in se da zdržat. Itak imaš zastonjski prvi trening pa sprobaš, če ti paše.
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
vem, zbiram informacije pred prvim ogledom.

Ker v tem fitnesu ko sm bil zdj, če mu lahka sploh rečeš fitnes so ble 4 tekalne steze od tega ena konstantno pokavarjena druge skoz zasedene. Potem je bilo še 5-6 ostalih kadrio naprav, ki so bili neki brezvezni orbitreki in neke imitacije stepov. Bickli so bli 3-je pa tudi pokvarjeni so se sami ugašali.

Glede uteži pa ... 4kg 8kg 10kg 14kg ... naprej do 32 ampak vse po en set razn 10 in 8 sta bila dva seta..... podn od podna ...
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
4p ima tam k so proste pa benæ ful premalo placa...maxxfitnes pa ni šiška ampak bežigrad, načeloma je okej, imaš pa minuto vožnje proti črnučam še sokol laguno
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
4p ima tam k so proste pa benæ ful premalo placa...maxxfitnes pa ni šiška ampak bežigrad, načeloma je okej, imaš pa minuto vožnje proti črnučam še sokol laguno

res je, ampak če v šiški ni nič pametnega se bo treba nekam zapelat.. in sm gledu okolico pa sm naletel na maxx-a
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Idi pogledat v maxa, edino zoprno je, ker moraš jemati listke za parkirišče, drugače imaš pa v šiški še maxxgym
grin1.gif
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
pa dober kokr je rekla po telefon, ko parkiraš maš 15min da prideš do njih da ti poštempla da si pri njih in potem maš 3ure zastonj parkiranje kar tud ni napačno...
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
sem bil danes na ogledu v maxxu in v panterju...

morem rečt da mi maxx bol sede na prvi pogled, mogoče tisti ki hodite v maxxa mogoče kakšno slabo stran tega fitnesa, preden se zares odločim. ZGoraj je nekdo omenil glede parkinga, se mi ne zdi problem parkiraš punci daš kartico in potem na koncu še enkrat brez panike.
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Najcenej je definitivno v gimnazija šiška - v dvorani je fitnes. imajo tudi vodene vadbe. gužva je odvisna od dneva, ampak ponavadi se da preživet. Je pa fajno vzdušje.