Firmware SE W850i

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
No, bom na hitro obrazložil problem.
Imam SE W850i star cca 1 mesec. Gor sem imel firmware iz novembra 2006, nato sem ga updejtov preko gprsa in mi ga je posodobilo na januarsko različico 2007. Ker si nisem dal mira, sem ga updejtov še preko kabla in uradne sonyericssonove strani, sam fora je, da mi ga je updejtalo na prejšnjo verzijo iz novembra 2006. Sedaj pa, ko ga poskušam ponovno updejtat preko gprsa, mi naloži podatke (3mb) in nato napiše, "preverjanje ni uspelo". Ponovil sem ene 5x v roku 2 tednov, vendar ni uspeha, ostaja na stari verziji.
Morda kdo ve, kako bi se uštimalo, razen, da nesem na Swemo.
bonk.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Nastavitve prenosa podatkov bo potrebno popraviti. Najlažje je če ga neseš na Svemo in upaj da ti bodo to zaračunali! Zakaj? Ker se vsaka neumnost plača! Če ti pri preverjanju sw različice napiše "vaš aparat ima najnovejšo različico sw" ne vem kaj še čačkaš po njemu
bonk.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ja ma glej, če mi je, ko sem ga prvič posodabljal napisalo, da ima najnovejšo verzijo, naslednji dan pa mi je avtomatsko zapizdilo, da obstaja novejša različica, sem ga pač updejtov. Naložilo mi je januarsko različico 2007, bili pa smo julija 2007 in vem, da je ene par še novejših različic, zato sem ga updejtov preko kabla, nakar mi je vrglo prejšnjo verzijo gor, kot je bila ob nakupu telefona. Zdejle pa mi noče več naložit najnovejše tudi preko gprs-a ne, čeprav mi jo prenese (3mb), ko pa bi se mogla instalirat, se noče. Če imam naštimano avtomatsko, mi zapizdi, da obstaja novejši firmware, in ko potrdim, mi ga prenese, vendar pri preverjanju zapizdi, da ni usprelo.To je to!
 
Nazadnje urejeno: