firefox 3.6 problem

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
ker polovica stvari na firefoxu 2 več ne dela sem bil primoran naložiti zadnjo verzijo.
strani kot so mail,FB in ostale kjer se zahteva log in mi napiše tole

An error occurred during a connection to login.facebook.com.

Can't connect securely because the SSL protocol has been disabled.

(Error code: ssl_error_ssl_disabled)


kaj je potrebno storiti.stari firefox je laufal BP
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Probaj Safe mode (v start meniju : Mozilla Firefox / Mozilla Firefox (Safe Mode) )

Verjetno ga kaj v profilu (osebnih nastavitvah moti).

Poročaj, pol pa gremo dalje. (če nimaš nič pametnih nastavitev, kreiraj novi profil; bookmarke lahko recimo prej exportaš, pa potem nazaj naložiš).
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
evo zbrisal star profil naredil novega in mi ob zagonu napiše tole

Could not initialize the application's security component. The most likely cause is problems with files in your application's profile directory. Please check that this directory has no read/write restrictions and your hard disk is not full or close to full. It is recommended that you exit the application and fix the problem. If you continue to use this session, you might see incorrect application behaviour when accessing security features.
uf-1.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
probal vse fore ki jih svetuje mozila v povezavi z temi napakami pa nič od tega ne dela.vsakič se mi reseterijao nastavitve ob zagonu
bonk.gif

z firefox 2 sm bil zadovoljen in bi jo še uporabljal če jo ne bi začeli uagašati.o IE pa je škoda izgubljati besede
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Tisto je vse za obstoječi profil, z novim ne bi smelo bit problemov. Če pa so, je vzrok drugje.
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Če si že vse iz linka, ki ga je doto dal probal, uninštaliraj firefox, zbriši vse profile in ostalo kramo, ki jo firefox naloži in potem na novo inštaliraj.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
probal tudi to ne gre.probal inšalirati še crome mi javi napako 102 in jo tudi ne morem odpraviti.zgleda mam zdej dosti razlogov da si dam W7 gor
bonk.gif

naj mi nekdo samo še pove ali particije iz xpja v W/ delajo ali jih bom moral formatirati
confused-1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik shift pravi:
probal tudi to ne gre.probal inšalirati še crome mi javi napako 102 in jo tudi ne morem odpraviti.zgleda mam zdej dosti razlogov da si dam W7 gor
bonk.gif

naj mi nekdo samo še pove ali particije iz xpja v W/ delajo ali jih bom moral formatirati
confused-1.gif

Če imaš take čudne težave, bi bilo morda bolje, če bi vse skupaj formatiral. Bogve, kaj vse se ti skriva v drobovju OS
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Sheriff pravi:
Da ne odpiram nove teme:
WTF is that? a ma še kdo podobne težave
sprasujem se.gif
That je en neberljiv screenshot.

Ja, skoz imam težave z neberljivimi screenshoti.
frown-1.gif
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik Sheriff pravi:
Da ne odpiram nove teme:
WTF is that? a ma še kdo podobne težave
sprasujem se.gif
That je en neberljiv screenshot.

Ja, skoz imam težave z neberljivimi screenshoti.
frown-1.gif

Nabavi nova očala - jst lahko BP preberem kaj piše!
grims-1.gif
Torej tehnično gledano ni neberljivo ampak samo slabo berljivo ...

Na avtorja screenshota: Ja, to okno se zgodi včasih ... v čem je problem? (se pojavi vedno, ob obisku določene strani, kaj se zgodi če obnoviš sejo, kaj če zaženeš novo sejo, ...)
 

roscha

Fizikalc
27. jul 2007
299
43
28
KSZ.

Firefox 3.6.x je poln problemov. Mi v službi na win kištah živce pije in razmišljam o downgradu. Zadnji za silo delujoč je 3.5.9.

Ni čudno da Debian v nestabilni veji še vedno ni prešel na 3.6, thunderbird pa je "že" posodobljen na 3.0.4
(je8iga, doma sem Debi(l)an user..)
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Zanimivo bi bilo videti kaj pocnete tisti, ki imate kar naprej probleme z novo verzijo.

Meni so 3.6, 3.6.2 in zdaj 3.6.3 funkcionirali brez tezav. Od dodatkov imam AdBlock Plus, Flagfox, Greasemonkey in UserAgentSwitcher, ne uporabljam debilizmov tipa "profili" in "skini" (en izgled je dovolj, ker je moj racunalnik enouporabniski in ostalih glasov v moji glavi ne zanima Internet
smile-1.gif
), je pa res, da za razliko od mnogih uporabnikov jaz nimam polne skatle spywara in viruskov, zaradi cesar bi si lahko predstavljal, da kaksna aplikacija deluje precej manj zanesljivo ...
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Ne da se obnovit seje, ni opcije - samo začni novo sejo ....
shocked-1.gif


Pa to se mi dogaja zadnjih nekaj dni prej pa nikoli
rolleyes-1.gif


LP