FarmVille na Facebooku

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.424
413
83
Ne vem.

Vem pa kot občasni uporabnik fb, da vedno ko ga odprem, je med novicami četica nadobudnih farmerjev. In vsi mi sporočajo, da so posadili koruzo, prodali jajca, izgubili ovco, dobili priznanje za kaj-pa-vem-kaj-že....

Se da to kako izklopit? Ali jim vsaj poslat prikolico virtualnega gnoja?
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
če jim boš gnoj poslal bo še bolj rastl:D:D. Pošlj jim kobilice :D:D:D.

Ta Farmville tud men ni jasn kva majo en tak veselje to počet.
 

o0o0ki

Pripravnik
21. apr 2008
323
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
Ne vem.

Vem pa kot občasni uporabnik fb, da vedno ko ga odprem, je med novicami četica nadobudnih farmerjev. In vsi mi sporočajo, da so posadili koruzo, prodali jajca, izgubili ovco, dobili priznanje za kaj-pa-vem-kaj-že....

Se da to kako izklopit? Ali jim vsaj poslat prikolico virtualnega gnoja?

Matjaž, brez zamere, ker ti smetim po temi, ampak tudi mene zanima, če se da to izklopit. Sicer jst nimam probleme s farmo, ampak z MafiaWars, ker sem enkrat probu igrat, pa mi ni blo ravno všeč. In zdej večkrat dnevno dobim obvestila, da so mi poslal energy pack itd itd... in to mi para živce...
bonk.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.453
1.187
113
obvestila se da izklopit..... z miško greš nad obvestilo in desno se ti pokaže gumb X
klikneš na njega in izbereš "report spam" in od takrat naprej mafija wars oz. karkoli ne obstaja več
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
FV denar dobiš tako da napreduješ na naslednjo stopnjo ali plato po domače. Za vsako stopnjo torej dobiš 1 FV denar.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.851
385
83
Hide all ne pa report spam, report spam je guess what, za prijavit spam.
 

ahac

Pripravnik
19. avg 2007
99
1
8
>> Mene muči, kako povečat število FV denarja. Ima kdo kakšno idejo?

Najlažje ga je kupit za pravi denar ( € ).
wink-1.gif
 

x4en0n

Zelenc'
19. dec 2009
1
0
1
Zdravo!

Mene pa zanima če kdo ve kako naj tole vklopim :p

Ko še nisem igral Farmvilla sem očitno stisno naj skrije te objave od najdenih živali katere lahko posvojiš.
No in zdaj mi jih na home page od Facebooka ne kaže več ... Ve kdo kako nardim da mi jih bo spet kazalo ?


Hvala