F1 sezona 2024

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.130
6.736
113
A ni bil blm ze na startni ravnini ko je lando prisel iz postanka?
verjetno so se dogovorili da kdo bo prvi po prvem krogu ostane prvi?
Evo…

The gap between Lando Norris and Lewis Hamilton was +9.9s just before the Mercedes driver’s last stop to fit the hard tyre. And on lap 46, before Norris’ stop, it was +24.928s with the average pit stop time loss being +20.520s.

Torej nor je pokril blmja. Piastri pa se ni rabil in je raje sel kasneje…
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.404
2.082
113
Pač ja, oočitno je da so zafrknl taktiko, vsi so vedl, da so zafrknl. Ampak ne pljuvaš po ekipi, ki ti je pomagala do 3* naslovov in ne vem koliko zmag. Tko kot ekipa njega na pljuva ko avto spravi v steno. Na koncu dirke rečeš good team work naslednjič mormo bit boljši nnn....... Za zaprtimi vrati pa noriš pa pizdiš.... Ne pa da izpadeš kot otrok na radiu in pljuvaš po eni najboljiših ekip ever ever v F1
Mogoče pa taktika ni bila tako zgrešena. Več kot očitno ni mogel Max držati stika z Mclarnoma in so poskusili drugačno strategijo. Problem je, ker Max ni mogel prehitevati in je obtičal za Lewisom (2x če se ne motim?) in potem LeClercom. Če bi na hitro opravil, bi se verjetno priključil mclarnoma
 
  • Všeč mi je
Reactions: Alesss

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.665
2.099
113
Saj sem prilimal cemu je namenjeno…poglej celo komunikacijo ne samo kaj mediji plasirajo

Sem gledal dirko preko F1Live in poslušal vso jokanje, tudi za VN Avstrije. Poglej koliko jokanja je bilo med 2016-2019 pri Maxu, 90% so bili krivi drugi, dirkači, FIA, dirkališče, komisarji...itd...imaš na Redditu F1 temo o tem. Bolj kot ga bodo ostali dirkači nabijali, več bo jokanja in več podlih potez bo.

Lahko delaš analizo kolker reč, Max je nevzgojen smrkov po vrhu je jokica.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon