F1 2022

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
Našel podatek za gume, Vettle je imel samo 1x nove soft.

cstvigfubpz91.jpg
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.800
384
83
Vipavska dolina
Žal mi je Pereza ampak upam da mu na koncu zmanjka pika ali dve ...
Pa upam da si bo zapomnil za naslednjo sezono ko mu bo treba reševati rit, lani mu je naslov prinesel, letos mu ne more vrnit skromne usluge. Hja, bolj chimp kot champ
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa in sajkek

tomi

Guru
1. sep 2007
18.422
9.757
113
40
MB
Najbolj ki je smesno da ste eni preseneceni nad obnasanjem maxa.

mulc nevzgojen.

ze na sprintu je reko perez ce bi zamenjali pa mu sploh noben ni odgovoril.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.800
384
83
Vipavska dolina
Jaz nisem nič presenečen, si pa vseeno nisem mislil da je tak cepec da namerno za*ebeš takole. On ima naslov, Perez se bori za drugo mesto, še Šumi je pomagal drugemu dirkaču, tale pa...
No ponavadi se karmo omenja ob takih zadevah.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
Enkrat moraš odrasti, Max bi lahko vedel, koliko mu je lani Perez pomagal pri naslovu in bi mu lahko vrnal letos, naslov že tak ima. Upam samo, da se Perez gor postavi in da pokaže, da ne bo cunja od Maxa. Samo potem se zna hitro zgoditi zamenjava 2. voznika v ekipi, to je že praksa pri RBR-ju od Daniela naprej.

Rambo013 Max ne pride do prstov Šumijo po obnašanju in mu tudi ne bo!
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.866
751
113
www.jernej.org
Jaz bi bil presenečen, če bi ga spustil naprej. To pač ni v njegovi naravi... se ne spomnim, da bi kadarkoli komurkoli kdaj pomagal. Bolj sem presenečen, da sta moštvo in Perez pričakovala drugačen izid. Sicer pa RB na tej dirki ni imel pretirano dobrega avta... če ne bi bilo varnostnega avta, bi Max komaj prišel do kakšne točke.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
Zato jaz dajem Maxa in Alonsa v isti koš, dirkač je dober kot človek pa podn od podna in to se je danes potrdilo.

Tale slika danes pove vse:


k1jwqays0sz91.jpg
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.144
10.512
113
perez bi mu moral focn stisniti, pa hornerju fakica. drugo leto pa gokarte vozit al pa v Indy. case closed.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.159
1.188
113
www.adriamedia.si
Zanimiva dirka, pa par stvari se je potrdilo:
- FIA žirija je ostala društvo debilov
- pri RBR Horner ni več šef, očitno (če bi bil, Max ne bi vozil naslednje dirke in tudi plačan ne bi bil zanjo)
- Russell bo v prihodnosti lahko premagoval Hamiltona (beri: lahko bo, po sposobnostih in redu v moštvu, prvak)
- Če bo Aston naslednje leto dober, bo Alonso mariskomu mešal štrene
- Sprint dirke so odlična stvar na stezah, kjer se da prehitevat - tu bi morali iti še korak naprej in iz šprint + glavne dirke iti na teh stzah na 2xQ + 2xSprint (150 km), sobota + nedelja

Skratka, lepi obeti za naprej, če bi FIA porihtala pravila (trenutna za to, kaj se sme in kaj ne med prehitevanjem so čista bedarija z nekimi "pravicami") in žirije ter uspela omejiti aerodinamike, da ne zj..., kar je bilo doseženega ... In držala buget cap pod kontrolo. Če bi pa še vsaj 3 moštva spustili zraven, bi bilo pa sploh super.
 
  • Všeč mi je
Reactions: DOHC

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
perez bi mu moral focn stisniti, pa hornerju fakica. drugo leto pa gokarte vozit al pa v Indy. case closed.

Ne smeš bit tak agresiven, lahko vrneš na drug način, tedi ko te sotekmovalec najbol rabi, tedi ga daš na ignor pa je. Perez se bo moral sam odločiti zdaj, bo vozil zase drugo leto ali bo pa cipa od Maxa.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.144
10.512
113
cipa bo. kot je že skoz. prvak ne bo nikoli, zato pa moj komentar o focnu in fakicu.
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.144
10.512
113
edino kar je, max nebi rabil dobit kazni, ker je tak sam sebe kaznoval.... ampak okej, potem bi spet bilo sporočilo, da se lahko vsi rinejo vsepovsod.

Ricardo pa penzija, katastrofa, kolk na silo. , pa še kdo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.730
6.910
113
Ce ne bi tega naredil bi znal blm še zmagat, tako da je pac reskiral in tokrat se nam je izšlo :)

se pa bojim da bo v abu dabiju blm premočan…drzmo pesti da ga max spet malo prizemlji…
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Zanimiva dirka, pa par stvari se je potrdilo:
- FIA žirija je ostala društvo debilov
- pri RBR Horner ni več šef, očitno (če bi bil, Max ne bi vozil naslednje dirke in tudi plačan ne bi bil zanjo)
- Russell bo v prihodnosti lahko premagoval Hamiltona (beri: lahko bo, po sposobnostih in redu v moštvu, prvak)
- Če bo Aston naslednje leto dober, bo Alonso mariskomu mešal štrene
- Sprint dirke so odlična stvar na stezah, kjer se da prehitevat - tu bi morali iti še korak naprej in iz šprint + glavne dirke iti na teh stzah na 2xQ + 2xSprint (150 km), sobota + nedelja

Skratka, lepi obeti za naprej, če bi FIA porihtala pravila (trenutna za to, kaj se sme in kaj ne med prehitevanjem so čista bedarija z nekimi "pravicami") in žirije ter uspela omejiti aerodinamike, da ne zj..., kar je bilo doseženega ... In držala buget cap pod kontrolo. Če bi pa še vsaj 3 moštva spustili zraven, bi bilo pa sploh super.

Točno tako. Se strinjam z vsem kar si napisu.
Letošnji Driving Standard Guidelines, ki so jih objavl so prov zmedo nardil.