F1 2022

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.442
6.567
113
Vrocina dela svoje ja, cudi me da ferari ni tega predvidel ker bi lerk komot vozil pocasneje in hladil material.
Ampak za napeto dirko se idealno razpleta
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Mah, vlede na težave Maxa z DRS in njegov spin, mu lahko dam kapo dol za danes. Ferrari pa je tudi na long run pokazal odlično hitrost, ko je LEC tudi z 20 krogov starimi soft gumami nizal odlične čase... Se mi zdi da je Ferrai zmanjšal razlikk do RBR na long run
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.442
6.567
113
Ampak, dve potezi sta me presenetili, kako zlahka je sel perez mino rusla in kako lujz mimo sainza.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.866
358
83
Mah, vlede na težave Maxa z DRS in njegov spin, mu lahko dam kapo dol za danes. Ferrari pa je tudi na long run pokazal odlično hitrost, ko je LEC tudi z 20 krogov starimi soft gumami nizal odlične čase... Se mi zdi da je Ferrai zmanjšal razlikk do RBR na long run

Max je imel še dve assistenci od pereza, da je prišel do zmage. Tko da jst mu nebi dal ocene odlično (je bil Perez kr tečn na radiu, ker baje so mu rekl, da se bota zamenjala če ga spusti naprej(tko, da zelo grdo favoriziranje že na začetku sezone)). Je bil pa Rbr definitivno najhitrejši avto na dirki, dokler Max ni precenil svojga talenta in šel v pesek, je udobno držal čarlija na 2 sec. Čarls je pa z starimi gumami dobre kroge delal napram Russlu, ki je bil drugi. Če bi Max prišel pred njega, bi bli hitrejši lap times in pol od čarlija krogi nebi več tok dobr zgledal.
Ce smo posteni, je max tudi 2x odstopil zaradi avta, tak da balansiranje “sportne srece”
Ja, sam Rbr je najhitrejši avto, rabmo njihove odstope, da Ferrari lahko drži z njimi. Če bo Ferrari crkvou bo RbR pobegnu pa se lohk pod nosom obrišemo za napet championship. Še najbl boli pa to da ko k***čev RbR crkne je en p00fukan senzor, pri ferrariju pa neki na motorju, kar bo probably treba menjat enkrat. Tko da je Čarli bl unlucky.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.442
6.567
113
Žal je utopično upati na močan ferari. Edini ki lahko parira RBRju je merc, njega pa ne moremo želeti med hitrimi, dokler bo vozil blm.

tako da par let še potrpet, vmes naj max niza, potem pa, ko se spoka blm, pa lahko navijamo za rus in norrisa :)
 
  • Haha
Reactions: novaa

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.460
9.195
113
dobra dirka, veseli me, da merc prikljaplja, da bomo gledali šesteroboj za podium. Dobro samo za nas. Sem pa parkat mislil da se bodo skegljali, pa očitno je lanska sezona za vse bila dobra učna ura. Vse zelo na limitu, noben ne gre preko. Še. :evil:

Ferzo bo moral pljunit v roke, max lahko nevarno odlepi.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.442
6.567
113
Lani je samo blm kegljal, se lepo vidi kak je poleg, je takoj sranje, prvi krog trg z k mag.
 
  • Haha
Reactions: sajkek

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.866
358
83
Za španijo je bila dirka res kar dobra, glede na to da je bil dry race. Še boljša bi bla če nebi čarlsu motorja odf0kal.

Se pa strinjam z nekom, ki je pljuval čez Sainza. Mislm come on no. Čist vsako dirko more neki zahebat, k en rookie je izpadu. Se ferrari že sekira, ker so mu glih še za dve leti podaljšal. Bo treba predčasno prekint.

Maybe res Gasly-a notr počt, pol bi pa mogla Alpha tauri odkupt od Alpine Piastr-ija. Ta tamal more dobit zic pri top ekipi, če dobi dobr avto mu ostali lahko pomahajo bye bye ker je tamal vesolc.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.442
6.567
113
Tezko bi kje v top dobil…ferari, rbr in merc ze imajo svoje paradne voznike za 10+ let