F1 2022

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.801
384
83
Vipavska dolina
Nisem gledal kvalifikacij, zgolj rezultate...
Škoda tistih par tisočink, rdeča prva vrsta bi bila izjemna. Upam da se tudi na dirki poklopi, tudi jaz sem že pogrešal da se rdeči vmešavajo v boj za zmago. OK na kakšni dirki je že bilo, letos upam da bodo bolj konstantni in da vsej malce zagrenijo življenje ostalim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Po mojem bo tudi Mercedes prej ko slej prišel nazaj oz. precej bližje, da bo na koncu troboj.
Me pa res zanima sama dirka oz. obnašanje bolidov in predvsem gum čez celotno dirko.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Prvo me je spet razočarala organizacija. Spet debakl z track limits. Sm mislu da po lanskem shit showu od sezone (kar smo tut zdej v FIA reportu vidl), da bo letos kej boljše, ampak zaenkrat spet isto. Pa nove grafike so ble tut porazne. Kr Russel je mel vse tri sektorje vijolčne a že 6 avtov za njim je izboljšal njegov čas. Mislm res amatersko.

Qualy je bil pa hud. Sm upu, da bojo na koncu manjše razlike med avti, ampak so samo med RbR pa Ferrari. Upam da ostali kmal priključjo pa, da res gledamo izenačen boj. Škoda, da je Rusell napako naredu na quick lapu. Super Magnussen in pa super Hulk. Oba hitrejša od kolegov. Najbolj pa razočaran nad McLarnom. Kr boli me, k jih gledam kako se mučijo. Sm upu, da bojo glih to sezono mel šanso kej nardit. Zna bit huda dirka. Upam, da se res da bolš sledit avtu vspredi. Pa upam da Čarls zmaga tole.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
haas.jpg


:D
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan in novaa

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.750
6.913
113
Zanimivo da imajo vsi z merc motorji tezave; merc, mcl, williams? Tezava s pregrevanjem?
Drugace pa track limits…raje naj naredijo take steze kjer bi sekanje pomenilo izgubo, ne prednost. Ne pa da gre malo ven iz steze pa ze panika takoj
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.750
6.913
113
Perez pa legenda. Rbr ima verjetno od vseh top ekip najslabsi dvojec, tako bodo tezko konstruktorski…
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.750
6.913
113
Lujz pa klasicno kritizira ekipo? Lahko bi po koncu drk kariere sel za stratega?