F1 2010 špil

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.333
113
kaj pa vem, te kdo od zadaj ali od strani nabije, pa ti fašaeš Penalty, ali pa voziš kvalifikacije pa ti ne šteje kakšnega časa, se zgodi, ni pa tako pogosto ravno. je še par neumnih glede tega, ampak ne tako hudo da bi igro prodajali..konec koncev je edina, zal oz. na srečo da je vsaj.

aja te zadeve so najbolj moteče pri online multi načinu..na single player še vedno lahko daš restart.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.623
6.868
113
Najbolj banalno je, da recimo v svojem hitrem krogu zletiš s steze in na tak način dejansko izgubiš nekaj časa, a fašeš opozorilo in čas kroga ne velja, potem to ponoviš in ne velja niti naslednji krog. WTF?
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.652
218
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
kakšen naslednji čas? meni razveljavi samo čas tekočega kroga, naslednji krog že laufa normalno. je pa res včasih mal smotano, flikne te na travo, pa ti čas razveljavi ... včasih pa zapeljem napol čez šikano počez, pa nič. me pa potem ponavadi v naslednji kombinaciji ovinkov vrže na travo, mogoče je to protiukrep.
grin1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.333
113
ni vedno včasih je še naslednji,sej nema veze, pač bugi so, popravkov pa še nisem zasledil.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
F1 2010 za pc-ja...no go ! . Trenutno sem pobral s polic .....GrandPrix4....
zmaga.gif

Pa sem že skoraj pozabil na njo....:))
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.623
6.868
113
Verjetno je vseeno boljše na tipkovnici kot na gamepadu. Volan pa paše enako na ps kot na PC

mislim, da so tisti za 50 krš, vsaj onega za 100 od logitecha vzemi, če ne že G27.
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Verjetno je vseeno boljše na tipkovnici kot na gamepadu..

U must be joking. Z gamebadom,se da dost bolj natančno dozirat gas in moč zavijanja. Pri tipkovnci imaš samo samo al ful al pa nič
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.652
218
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Verjetno je vseeno boljše na tipkovnici kot na gamepadu. Volan pa paše enako na ps kot na PC

mislim, da so tisti za 50 krš, vsaj onega za 100 od logitecha vzemi, če ne že G27.

PC pa PS2/3 že, kaj pa Xbox? plus - ne dam tok dnara za en volan, za začetek bo za 50 eur čist dost.
smile-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.333
113
Citat:
Uporabnik cresh pravi:
vidm da vidva še nista špilala simulacij,ne? Da trdita, da je F12010 simulacija.

ne, mi se z avteki v peskovniku igramo...

drugace pa ko bos vozil na dober volan in brez vseh pomagal, pa se potem javi v tej temi, kolk je kaj simulacijsko.
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
furam brez vseh pomagal in na volan, in svoje čase fural ligo preko rfactor, tak da vem kaj je simulacija.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
rFactor poizkusi, pol pa F1 2010.. da bos videl razliko med "simulacijami"...
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
36
Igra ni arkada v stiul NFS underground, ni pa tudi taka simulacija kot rfactor. Je nekaj vmes, to kar se kupuje. Ljudi, ki bi kupili simulacijo podobno rfactor, je premalo, arkadnosti nfs-ja pa majo vsi poln [censored]. Sepravi je to optimalna zadeva za trg. Lih prav arkadna in lih prav simulacijska.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
NFS se arkada ne more bit, tist je res za amotoricne invalide, ko so sposobni tiscat samo gas in nic drugega
hysterical-1.gif


So se pa nazalost (ne vem, verjetno zaradi vzora fantasticnih fast & crapurious "filmov") NFS-ji vedno dobro prodajal in na poti so ze nove serije
cheer.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Mojstri volana, naklonite mi svojo pamet: za nekoga s slabsim (= starejsim) racunalnikom iscem sledece, nastetopo padajocem vrstnem redu prioritete:

Zahteve:
- da se da voziti vsaj priblizno normalno s tipkovnico (kot nekdaj Crammondov F1 GP in GP2)
- da je zmogljivostno primerno za racunalnik iz leta 2004-2005 oz. tam nekje (2.4 GHz P4, 1.5 GB RAM, 256 MB ATI X600 graficna), torej ne prezahtevna, ce je igra iz tega obdobja, bo menda ja OK
- da ni zaresna simulacija, torej da ne rabis enega celega dopoldneva, da nastavis za normalno voznjo par krogov ampak da je prilagojeno neukim, bolj arkadno kakor zaresna simulacija, ceprav ne sme biti kaksna nerealna bedarija o streljanju z raketami in podobnio (to nekateri razumejo pod "arkadno dirkanje")
- ne kaksno smetje v stilu "driftanja" in podobnih neumnosti, ampak da je normalna voznja: ali na cas ali pa proti skupini single-player nasprotnikov, ne pa na kaksne "tocke za lepoto" ali kaj takega

Zelje:
- sploh ni nujno, da gre za avtomobilisticno dirkanje, tudi motorji ali druga vozila na stirih kolesih (tovornjaki, gokarti, formule, prototipi ...) pridejo v postev
- zelo zelo velik bonus bi bil, ce so avtomobili iz precej daljne zgodovine (a'la Grand Prix Legends oz. vsaj kot GT Legends), da se ni treba ubadati s spominom na par let staro formulo 1, kjer je kaksen Rubens ali Massa jokal kot dete zaradi "krivic"... ce pa ze niso zgodovinski avti, naj bodo pa vsaj cimbolj raznoliki in cimmanj znana serija (da je res drugacen obcutek ob voznji vsakega in da ni samo en najboljsi od vseh, ampak ima vsak svoje prednosti in je kompetitiven), ne tako kot kaksna bedna serija o ameriskem dirkanju - tudi DTM ali kamijoni ali kaksna druga manj poznana realna stvar so boljsi kakor pa kaksen NASCAR ali stara F1 ali MotoGP ali Superbike
- dirkanje po progah in ne po odprtem terenu (ne glede na to ali je rally, F1, GT, gokarti, karkoli ze je, samo da ni kaksno amerisko sranje v ovalu), torej ne samo bezanje pred kaksnimi policaji v stilu NFS oz. vozakanje po mestih; ce so zaresne proge iz resnicnega zivljenja, (npr za DTM ali kaj podobnega), je se dodaten bonus

Ali sploh obstaja kaj takega ? Pasniki imajo na voljo Richard Burns Rally in nekaj podobnih zadev (Mercedes Benz World Racing, World Racing 2, Rallisport Challenge, ...), kar je bilo obsezno pohvaljeno. Gre za 5+ let stare stvari, menda ja obstaja kaj primernega
smile-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
- Priblizno se da voziti, ni pa to to.. kako naj ti recem, da bos konstantno hiter - pozabi. Ne mores bit tako natacen, posledicno konstanten, kot pri Crammondovih GP-jih..

- Zahteve, to sprasujes za F1 2010? Ne bo to slo
smile-1.gif
Na kaksnem Core 2 duo, 6400 + 8800 GTS se nekako gre.. Kar je manj, je pa ze kriza.

- Nop, to se ti ni za bati. Imas opcijo inzenirja, kjer ti generalno nastavi dirkalnik, ce hoces imas se vedno nastavitve malo bolj v detajle potem.

- Tudi to je.

Jaz sem ti sedaj odgovoril za F1 2010. Boljsa opcija zate bo se vedno good old GP4 + pac 2010 modi. Meni je dokaj igralna tudi World Racing 2, neka mesanica med arkado in simulacijo. Imas mnogo addonov. Potem ti bo po moje kul tudi GT Legends, ki je bolj simulacija, kot arkada, samo si lahko poljubno nastimas pomoci, tako da je popolnoma kul voziti s tipkovnico. Nato so tu se GTR in GTR2, kjer zahtevajo malce potrpljenja in so kar igralne na tipkovnici, potem je tu se GTR Evolution + addoni. Malce bolj arkadna varianta prvih GTR-jev, ki pa je na tipkovnici lepo igralno.

Mogoce ti bo kul tudi Flatout, kjer vozis po autocross progi s "home made" avtom, se zaletavas, odrivas.. multiplayer je zabaven. Flatout 2, pa ze fajn spominja na NFS-je in vsaj meni ni tako zabaven, kot 1-ka.

Kaj drugega se pa trenutno niti ne spomnim.

Aja, imas se truck "simulatorje", ni simulator je pa za dolge vecere solidna zabava - euro truck simulator. Sicer dolgocasen spil, ker se vecinoma vozis po avtocestah in potem pac gradis imperij svoje firme, kamionov itd..
 
Nazadnje urejeno:

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Tukaj ne gre za F1 2010, ker je racunalnik prestar. Vse bo tudi samo za single-player.

Kot zakleto ravno tiste, ki bi jo najbolj zelel (= GT Legends), ni nikjer najti
frown-1.gif


Za GTR oz. GTR2 sem prebral v komentarjih, da naj ne bi slo brez volana. Torej gre lepo s tipkovnico ali ne gre ?

Ideja o GP4 + dodatku je super, sploh nisem vedel, da to kdo vzdrzuje. Zdajle brskam po njihovem forumu, mislim da bom nasel ustrezen dodatek
smile-1.gif
Hvala !!!