Eurobasket 2017

27. jan 2022
5.788
2.272
113
Meni se zdi, da ni bilo tako slabo, je pa res, da mi Luka in Gogi kravžlata živce s "fintiranimi NBA" podajami, ki jih soigralci ne pričakujejo in jih niti niso sposobni ujet.

Pa še nekaj je treba vedet - še vedno imajo tarčo na hrbtu in se vsi zelooo "moško" spravijo na njih + absolutno nedorasli sodniki za to raven igre!
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Ma nevem, basket je se kej druzga k pick n roll, pa blokade glavnima dvema igralcema. Polega tega da tud en pick n roll z vtekanjem ni ratal pa zlo stojicno so igral. No na drugi strani je bla obramba kr ok, ceprov so pustil prevec odprtih metov.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.798
384
83
Vipavska dolina
Meni je bila všeč obrambna igra, predvsem Blažič je dobro odigral, tudi Murič. Še vedno pa so nekateri pustili svoje igralce do čistih metov, še dobro da so le-teh kar nekaj falili.
Vedeli pa so da so že v izločilnih bojih, tam se bo pa začelo zares, en slabši dan in greš domov.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.284
2.672
113
En dan naredi bosanc pizdarijo, drugi dan je treba pol švabe potolčt.
 

Fly

Guru
21. jul 2007
2.624
504
113
tekma za dobre živce. Sicer pa več kot polovico točk dosegel doncic
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
je zanimivo pogledat statistiko, zdej ko je že skor konc prvega dela...

dal smo največ košev od vseh... dobil pa tud zelo velik
samo bosanci in bolgari so pokasiral več košev kot mi

pri koš razliki nismo tko pri vrhu, ampak mel smo brez dvoma daleč najtežjo skupino

no v soboto očitno dobimo belgijo, upam da so dončiča dobr zašili
španci pa litvo, hasta la vista baby :)))
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.549
1.426
113
Za tole bi moral biti Collet brez milosti izključen... Menda je bilo po koncu tekme še mnogo bolj napeto in so Fr. igralci sodnikom skoraj kakšno potalali...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.502
6.241
113
Ne vem, kaj dogaja na parketu, ampak drugim reprezentancam neobicajno ven seka... Najprej tisti nemec, ki se mu je cist odpeljalo, zdaj francozom vseprek. Res pa je, da sodniki so obup. Se kolikor jaz razumem kosarko, se mi zdi tole adijo pamet. Odpeljalo bi se najbrz tudi nam, ce ne ni zmagali vsakic na koncu. Ko ena bipolarna zenska s hormonskimi motnjami za povrh. Ko nekaj naredis pa te lahko doleti vse od nesportne osebne iz ene ali druge strani ali pa vse vmes ali pa nic. Zbegano...

Kakorkoli, da se pa dopusti, da se davi na parketu in to sodnika, bo pa treba malo po mizi udariti. Ene stvari pac ne morejo skozi...