Eurobasket 2017

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
sej je prav napisal
že takrat so mu gleženj zlomil, da ni do konca mogel odšpilat... bratje srbi sicer, tko da to ne šteje

je pa vseen po eni nogi na konc skakal zavit v zastavo... mogoče ga pa to moti, kaj pa jest vem...
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
sneci, serješ ga

brez dončiča tud dragiča najbrž ne bi bilo in brez teh dveh mi tud iz b skupine ne bi prišli naprej
če pa že glih bi za mišjega, bi pa takoj fasali španijo

kakor kol se obrneš maš rit zadaj...

pa da ne govorimo (pa bi tud moral) o sodnikih... dončiča so cel ep tepl ko mačka... na minuto igre je fasal vsaj tri udarce, ki bi jih ti imel vsakega za 1 mesec bolniške

to tud ni blo ničemur podobno... še dobr da pravi, da bo še igral, men na misel ne bi prišlo...
v finalu je gleženj hladil gledal na tribuni, potem pa so ga po rokah nosili za netflix...

letos je bilo preveč egoizma, v določenih trenutkih je vodil od koša do koša in zgrešil...

kaj tepli, saj pa je neki NBA igrać, ki crne kite šola, to je eno samo jokcanje
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
nba ne gledam, ker mi dol visi...
ampak takega mlatenja, kot je bilo letos in tolk mal piskanja pa še nisem videl... pa glih nad dončičem, nad katerim so se vsi izzživljali

al pa čudno piskanje...

recimo ko je dragič letel na koš in ga je en zamorc z jajci pofavlal v koleno...
če se prov spomnim je dobil osebno v napadu pa še nešportno... dragič seveda :mad:
 
27. jan 2022
4.707
1.676
113
nba ne gledam, ker mi dol visi...
ampak takega mlatenja, kot je bilo letos in tolk mal piskanja pa še nisem videl... pa glih nad dončičem, nad katerim so se vsi izzživljali

al pa čudno piskanje...

recimo ko je dragič letel na koš in ga je en zamorc z jajci pofavlal v koleno...
če se prov spomnim je dobil osebno v napadu pa še nešportno... dragič seveda :mad:
Dobro si to definiral, vsaka čast! :valjamse:

Roko na srce tam je Gogi nogo čisto preveč nastavil na njegova jajca.

Saj ko so si cajt vzeli za video pregled, so na koncu kar fer odločili, ampak halo - po minuto in več so tam filozofirali, pa en drugega prepričevali,... Kaki si ti sudija, ki nimaš lastnega mnenja?
Ampak žal (ali pa na srečo) je bilo video pregledov malo, proč gledanja ob "mesarjenju" pa preveč.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Bom na kratko, ker se mi ne da...

Edini, ki je name naredil dober vtis je bil Čančar :zmaga:

Drugače pa... Kje so bile akcije narejene za ostale? Kje so bile akcije izdelane za Prepeličeve šute? Drugo je, če ni v formi in fali, ampak zanj akcij ni bilo.

Goran, kar nekajkrat ni šla žoga k njemu, ko bi morala... Pa se mu je obesilo. Pa jo je vzel sam in... Hja, ni šlo na silo.

Ekipa my ass, zame je bilo vse napihnjeno, kako so ekipa...