EP v nogometu 2024

delter333

Guru
21. maj 2010
1.704
1.430
113
Notranjska
No, to je pa tudi naslednja stopnja slovenske zabitosti/nevoščljivosti.
Gledam okrog mene, kako se nekateri privoščljivo smejijo ''jokici Ronaldu'' in všečkajo in šerajo meme. Meni se pa obrača želodec ob tem. Pi... sem čuden očitno.
Sory če jaz čutim obratno, tip je celo tekmo žvečil travo (beri padal po tleh) tudi vzdevek Penaldo ni naključje in po tem za lase privlečen penal, kateri je bil po mojem mnenju tudi dobro izveden, Oblak s pomočjo vratnice mojstrsko obrani, to je bil zame highlight tekme, da se gre pa taka klasa od fuzbalerja potem zjokat pa kaže na nivo psihe katera ga mantra že celo kariero.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.631
421
83
Ne razumeš, ne gre za slovensko zabitost in če še nisi ugotovil, gre samo za ronalda. Človek gre vsem na ku*rac ker je on najboljši, najlepši, on strela vse proste strele, vse penale, ne zna se obnašat na igrišču, poka frise, vse ima za fu*kjene, ZATO. V glavnem car fareva, lova do krova in taki car careva se je prodal še za zadnji bakšiš in šel lizat rit arabcem. ZATO. Pa lahko ti nabijaš o slovenski nevoščljivosti in zabitosti kolikor hoceš. Verjemi, ne samo mi ampak pretežno nihče nima takšnega odnosa do kakšnega Belinghama, Kana ali koga tretjega. Zamisli si, Ronaldo je na Tranafermarktu vreden še samo 15 miljonov torej eden manj vrednih v portugalski ekipi a povsod se meče v ospredje. Človek je seveda dober ampak je žal počasi outlet. Verjamam da jim gre na kur*ac tudi znotraj ekipe.
(H)ebo vas Ronalči......
Priznaš ali pa ne, bil je najboljši ali izmed najboljših, najbolje plačanih ...itd itd. Če je v zatonu kariere vreden 15mio (tako da ni zadnji bakšiš) :) , je to še kr lep denar. Marsikateri bi za ta denar lizal rit arabcem in dal se Kitajcem od odzadaj. Res mu je Jan odnesel penal strokovno, se je pa zato moral drugič zelo potruditi in z natančnim strelom zadeti. Pa še blizu je bil Oblak. Tako da glede na druge strele (predvsem naše) je še zmeraj dober. Pa če ga imate radi al pa ne. (Meni se (J)ebe, kolk zasluži in kolk je kdo zdaj boljši.
Je pa tud naš Šeško, ki tudi ni neki amater naredu kar je naredu. Strokovno in zvito si je pripravil priložnost in čisti prostor za strel, pa je bil rezultat takšen kot ste ga videli. Vzrok temu ne vem kaj je bilo, mogoče mladost, neizkušenost, adrenalin.... ne vem. Da je pa golmana šel "lobati", bi bilo pa senzacionalno. Pa še težje bi falil. (samo moje mnenje)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.257
2.316
113
Ne razumeš, to je ocenjena vrednost na transfermarktu, to ni plača, dobi on tam mnogo mnogo več. Zamerim mu samo da mu je zraven vseh milijard to potrebno?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.631
421
83
Ne razumeš, to je ocenjena vrednost na transfermarktu, to ni plača, dobi on tam mnogo mnogo več. Zamerim mu samo da mu je zraven vseh milijard to potrebno?
Kaj potrebno? Glej.... On ali pa vsi najbolje plačani pač imajo radi nogomet, prvenstva, lige, rezultat itd. Če bi bilo tako kot praviš, da mu ne bi bilo treba, ker ima miljarde, bi lahko že zdavnaj igral za Zgornjo Konguto. Takšni tipi drugega ne znajo, kot fuzbal brcat. Kaj pa naj počne drugega.....
Pa še kakšne sponorje prinese....itd.
PS
JBG.... v Slo fuzbalu je bilo tako, da je bogati oče plačal € i sinu odpru vrata v neki klub, prvo postavo, reprezentanco.... talenta pa znanja in rezultata pa ni bilo. Bil je pa €.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.599
1.398
113
Iskajoč brata
jaz tudi ne morem Ronaldota... nič nimam proti njemu... naj igra, naj sluzi, boli me k.... Njegova arogantnost mi je pa bedna do amena... Zmeraj ko ga vidim se spomnim na tole:
1719918876167.png


EDIT: Bravo naši.... Za uspeh preboja v osmino finala... Že to da so iz skupine šli... bravo...
Žoga se obrne v eno, v drugo smer... Golman skoči v drugo smer in je četrtfinale tukaj....
 
  • Všeč mi je
Reactions: delter333 in lanos

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.257
2.316
113
Kaj potrebno? Glej.... On ali pa vsi najbolje plačani pač imajo radi nogomet, prvenstva, lige, rezultat itd. Če bi bilo tako kot praviš, da mu ne bi bilo treba, ker ima miljarde, bi lahko že zdavnaj igral za Zgornjo Konguto. Takšni tipi drugega ne znajo, kot fuzbal brcat. Kaj pa naj počne drugega.....
Pa še kakšne sponorje prinese....itd.
PS
JBG.... v Slo fuzbalu je bilo tako, da je bogati oče plačal € i sinu odpru vrata v neki klub, prvo postavo, reprezentanco.... talenta pa znanja in rezultata pa ni bilo. Bil je pa €.

Pa kaj ti bluziš sploh? Če bi imel rad nogomet ne bi igral tam. Na njegovem mestu bi jaz ostal v nogometu tukaj, kupil kak klub, skratka nadaljeval zgodbo tukaj kjer je liga najmočnejša, kakorkoli že bi se tukaj udejstvoval v nogometu. Pri vsem dnarju tega sveta res ne bi šel v peščino. Še Messi je bolj pameten je šel vsaj v USA po zadnjo veliko "plačo".
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.631
421
83
Sej imaš prav.
Našim ni kaj očitati. Mal preveč se je od Šeškota pričakovalo, pa je mal manj dal, kot se je pričakovalo. Vseeno pa....ekipno kapo dol.
Kar se Ronaldota tiče..... tip ima miljarde (kot je nekdo napisal), medijsko izpostavljen do maksimuma, med ljudmi se ne more pojaviti, da ga ne bi takoj obkrožili, pol življenja obkrožen z varnostniki....itd itd. Pa sej so tudi drugi.... ampak je očitno slika Ronalda več vredna, kot slika nekega malo manj znanega športnika, pa vseeno nesramno bogatega. Bi rekli, "Cena slave, če ti preveč uspe, kot si si mislil" :cool::p:D Slaven pa postaneš, če si extra dober ali pa extra slab. Hočem samo povedati, da se mi gladko j..., kolk ga ima kdo rad in verjetno se tudi njemu. Slaven je na račun enih in drugih. Tud kritiki ga delajo zelo slavnega.
Tudi njegov "jok". Tudi če ima samo takšno mimiko obraza, da izgleda kot jok, so mediji uporabili, da se piše in piše. Velik je on že raznih golov zgrešil, tak da bi kr pogosto jokal. Pa tolk pomembnih tekem, ko je imel. hmmm .... ne vemm

PS: Izjava enega od naših zelo uspešnih športnikov (po zaslužku ni niti približno plačan kot fuzbalerji)
"Če doma ne zaprem ograje, je takoj nekdo na vratih, ki hoče podpis". "v hotelu so varnostniki"
Tako da..... tema teče dalje.... življenje tud..... nam so dali pa igre, da lahko razpravljamo, kritiziramo, hvalimo....itd.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.631
421
83
Pa kaj ti bluziš sploh? Če bi imel rad nogomet ne bi igral tam. Na njegovem mestu bi jaz ostal v nogometu tukaj, kupil kak klub, skratka nadaljeval zgodbo tukaj kjer je liga najmočnejša, kakorkoli že bi se tukaj udejstvoval v nogometu. Pri vsem dnarju tega sveta res ne bi šel v peščino. Še Messi je bolj pameten je šel vsaj v USA po zadnjo veliko "plačo".
Messi je pa Messi. Tam ga je David povabil.
Mogoče ima najmočnejše lige dovolj. Sej je tud v letih že. Mogoče ga tudi klubi ne morejo tolko plačati, kolko je vreden. Izpod cene vrhunski športniki ne gredo iz več razlogov.(razen za domači vaški klub) Mogoče je hotel spremeniti okolje. Mogoče tam živi in še malo brca. Lej..... zato pa je zvezda, ki ga pozna cel svet. Pa še velik njih.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.631
421
83
ok. In kaj je narobe s tem? In on ker je takšen kot je, je še bolj slaven in lačen keša in on ga ima v veliki meri zaradi takšnih, kot si ti.
PS: A misliš, da zato živi v baraki?? Po tvoji filozofiji več ne bi smel igrati, ker ima denarja dosti in je tudi "menda" dovolj lep.... al lepo joče...."
Ne sekiraj se preveč. Pač ti ga ne maraš, men se j..., na koncu, karavana gre pa naprej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.982
9.179
113
Morš tudi razumeti, da eni si to lahko privoscijo zgolj z zamikom in raztegnjeno na daljsi rok. V vzporednih temah lahko bereš, da je marsikater pametnjakovic od tu v resnici 100 pa 120 pa še več kilaš, na razlicnih koktajlih antihipertenzivov in antidiabetikov in si iz cisto prezivetvenega nagona ne morejo provosciti reakcije v afektu, ker je za njih lahko to že smrtno. Tak da treba na pocas masirati pa vleci zgodbo - da se ostane znotraj 130 pulza... To so pa alter športi... Vsak ima svoje specifike.
Poglej v Ameriko, kakšni fit športni komentatorji služjo milione, da udrihajo po športnikih. Naš ekstra debeluh je za tazga suhec.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.689
9.347
113
Verjamam da jim gre na kur*ac tudi znotraj ekipe.
Itak, ti vse veš iz prve roke.
Zato so ga pa med tem, ko je jokal soigralci še pljuvali, zbili na tla in malo zbrcali. Se je vse videlo na TVju.

Kakorkoli, kolikor ti gre človek na jetra (sploh, če je tako uspešen, kar te očitno žulijo njegove milijarde), ko se delaš norca iz njega, ko joka, pokažeš svojo primitivnost.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.257
2.316
113
Se opravičujem da nisem jokal zraven tako kot ti, ki si velik človek v pravem pomenu besede. Verjemi, boli me k. tako za njegove milijarde kot za tvoje kredite.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.689
9.347
113
Za mojo kredo se ne rabiš sekirat, jokal pa nisem, ker mi dol visi za Ronaldota.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.953
64
113
Itak, ti vse veš iz prve roke.
Zato so ga pa med tem, ko je jokal soigralci še pljuvali, zbili na tla in malo zbrcali. Se je vse videlo na TVju.

Kakorkoli, kolikor ti gre človek na jetra (sploh, če je tako uspešen, kar te očitno žulijo njegove milijarde), ko se delaš norca iz njega, ko joka, pokažeš svojo primitivnost.

no, kot pravijo sport je sport. ampak igralec takega kalibra ne more v jok spravit nekaj zgresenih strelov. sej zjokat se dedcu pred kamerami tudi ni tako enostavno. more se res veliko dogajat v glavi.

dedc ima ocitno neke tezave. se spomnis tekme v stozicah... pomoje ga ego jebe, da eni slovenci pometajo z njim.

komaj cakam tekmo s francijo, ce bo tam tud jokal, ko bo zgresil.