EP v nogometu 2024

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.014
2.470
113
Misstiano Penaldo ali Kako braniti 11-metrovko Ronalda(7)! by Oblak (Slovenia)

1719906444190.png


OPSS Jeri!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jeri

sad

Guru
24. avg 2007
20.687
9.347
113
Dobra igra, škoda tele komedije na koncu. Ko da bi prvič enajsmetrovke streljali. Že prvi jo užge po sredi pa se vsi za glavo držimo pol pa naslednja dva še ponovita zgodbo.
Jaz ne vem katere enajstemetrovke si ti gledal, ker tiste, ki sem jih jaz gledal, niso bile v sredino.
Si morda preveč pil pred tem?
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

delter333

Guru
21. maj 2010
1.704
1.430
113
Notranjska
Dobra igra, škoda tele komedije na koncu. Ko da bi prvič enajsmetrovke streljali. Že prvi jo užge po sredi pa se vsi za glavo držimo pol pa naslednja dva še ponovita zgodbo.
Takih tekem, razen Oblaka ni še igral nihče od naših. To je dobra šola za vse, tudi za Šeška, sedaj vidi koliko mu manjka, da je v ozki eliti svetovnega nogometa. Ne veliko, pa vendar dovolj da po 110 minutah ruvanja, tekanja, skakanja, sodelovanja v obrambi zmanjka energije za natančen strel v kontri. Na normalni tekmi v Bundesligi bi to zadel 9 od 10.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman in kalbo

sad

Guru
24. avg 2007
20.687
9.347
113
Vsi so mladi. Da ne bomo zdej tko k Angleži, k enga nahajpajo, pol ga pa uničjo, ko enkrat ne gre. Šeško je šele 5 let nazaj zmutiral, logično da še ni za velike tekme, bo pa.
Točno to.
Lepo brati zgodbe in hvalnice, ko MI uspemo, ko pa en zaje... je pa ON največji drek. 21 let star mulc. Že tako mu je verjetno slabo, sedaj bo pa še bral (velikokrat zapite, zabauhane) pametnjakoviče po forumih, Twiterju in ostalih medijih, kaki drek je on, pa kak bi oni z mezincem pijani bolje naredili. Ob tem, da je portugalski vratar dobesedno car (pa ne z velikim Rjem na koncu) in so zaradi njega praktično zmagali, tudi to ni pomembno.
Če kdo, je v tem primeru kvečjemu trener kriv, ki bi pač moral dati drugemu priložnost. Če pa ni imel boljšega, potem je pa to to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kalbo

delter333

Guru
21. maj 2010
1.704
1.430
113
Notranjska
ksz.

kaj je to z RTV.
- 1 tekma na dan
- reklame ob vsaki pavzi
- studio nevem zkaj je tam, ker sploh ne preklopijo v njega. Zakaj sploh vabijo goste.

ob polčasu je bilo 15 min reklam, na koncu tekme pa sploh nevem,če so kaj povedali, ker so imeli spet blok reklam.
kdaj bo možno odjavit RTV.

Edit: Igra pa... vse vredu, samo škoda, da so jo na koncu tako poceni odnesli. Obramba pa 10/10. Bo drugič bolje. Vsaka jim čast.
Pa še zakasnitev slike bi lahko dodal. Na ŠK je Oblak že obranil penal na RTV ga Ronaldo še streljal ni! Živijo v nekem vzporednem svetu!
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.982
9.179
113
No, to je pa tudi naslednja stopnja slovenske zabitosti/nevoščljivosti.
Gledam okrog mene, kako se nekateri privoščljivo smejijo ''jokici Ronaldu'' in všečkajo in šerajo meme. Meni se pa obrača želodec ob tem. Pi... sem čuden očitno.
Priznam, gledu sm tekmo sorazmerno mirno, pol me je pa odnesl v momentu k je moj soimenjak branil enajstmetrovko in sem se smejal Ronaldu zarad solz. Čustva pač. Ko se pa glava ohladi, pa normalni vemo, da gre za 39 letnika v top formi, za kar mora trdo delat, bolj trdo kot si en navaden smrtnik sploh predstavlja. Tud po tekmi je govoru v superlativih o Sloveniji. Pri vsem tem kešu igra pa s ponosom in srcem za reprezentanco, pa ne bi več rabu.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.798
5.739
113
No, to je pa tudi naslednja stopnja slovenske zabitosti/nevoščljivosti.
Gledam okrog mene, kako se nekateri privoščljivo smejijo ''jokici Ronaldu'' in všečkajo in šerajo meme. Meni se pa obrača želodec ob tem. Pi... sem čuden očitno.

Morš tudi razumeti, da eni si to lahko privoscijo zgolj z zamikom in raztegnjeno na daljsi rok. V vzporednih temah lahko bereš, da je marsikater pametnjakovic od tu v resnici 100 pa 120 pa še več kilaš, na razlicnih koktajlih antihipertenzivov in antidiabetikov in si iz cisto prezivetvenega nagona ne morejo provosciti reakcije v afektu, ker je za njih lahko to že smrtno. Tak da treba na pocas masirati pa vleci zgodbo - da se ostane znotraj 130 pulza... To so pa alter športi... Vsak ima svoje specifike.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: delter333 in sad

mistique

Guru
16. jun 2009
13.369
1.118
113
Emona / Carnium
Morš tudi razumeti, da eni si to lahko privoscijo zgolj z zamikom in raztegnjeno na daljsi rok. V vzporednih temah lahko bereš, da je marsikater pametnjakovic od tu v resnici 100 pa 120 pa še več kilaš, na razlicnih koktajlih antihipertenzivov in antidiabetikov in si iz cisto prezivetvenega nagona ne morejo provosciti reakcije v afektu, ker je za njih lahko to že smrtno. Tak da treba na pocas masirati pa vleci zgodbo - da se ostane znotraj 130 pulza... To so pa alter športi... Vsak ima svoje specifike.
Samo o primitivizmu je govora, nič drugega. Nekoč so šli v areno gledati, kako šprica kri, zdaj pač to...distrakcija od sebe pa večini ljudi še kako prav pride...sestavine koktjela, ki ga omenjaš so še številna druga spremljevalna stanja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.687
9.347
113
Priznam, gledu sm tekmo sorazmerno mirno, pol me je pa odnesl v momentu k je moj soimenjak branil enajstmetrovko in sem se smejal Ronaldu zarad solz. Čustva pač. Ko se pa glava ohladi, pa normalni vemo, da gre za 39 letnika v top formi, za kar mora trdo delat, bolj trdo kot si en navaden smrtnik sploh predstavlja. Tud po tekmi je govoru v superlativih o Sloveniji. Pri vsem tem kešu igra pa s ponosom in srcem za reprezentanco, pa ne bi več rabu.
Mi smo vsi skočili v zrak in se veselili znanosti Oblaka. To je bilo dovolj :).
Ronalda sem pa takoj razumel za kaj gre pri jokanju. Itak je pa car: pri enajstmetrovkah je mrtvo hladno direkt v spodnji kot pri prečki neubranljivo zabil. To moraš biti stena, da ti to uspe in ne zaj... po takem flopu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: D_K

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.982
9.179
113
V bistvu je kr mal preveč čustven, ko igra za reprezentanco in to ga velikrat nese in "spravt Ronalda v jok" pomen da igraš dobro in mu ne pustiš igrat. Žal se je tokrat sestavu in je v drugo zadel s kirurško natančnostjo.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.631
421
83
Točno to.

Če kdo, je v tem primeru kvečjemu trener kriv, ki bi pač moral dati drugemu priložnost. Če pa ni imel boljšega, potem je pa to to.
In to je potem to!

Ni kaj..... dobr so igral naši, ni kaj reč. Pa še skor bi lahko zmagal če.. če... če... če, al pa zgubil če če če če . Penali so pa tud sreča.... no v tem primeru je bilo pa pri naših neznanje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

Schime

Guru
22. nov 2008
1.902
703
113
Za mene je tudi največji "problem" sedaj, da se pol ekipe proda pol so pa statisti po večjih klubih. Upam, da grejo v te klube in potem res igrajo.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.798
5.739
113
Samo o primitivizmu je govora, nič drugega. Nekoč so šli v areno gledati, kako šprica kri, zdaj pač to...distrakcija od sebe pa večini ljudi še kako prav pride...sestavine koktjela, ki ga omenjaš so še številna druga spremljevalna stanja.

Sem imela tudi to že napisan, pa sem zbrisala... Ni dobro sprejeto in to s tekim revoltom, da sploh brez veze zacet, ker se nikamor ne pride. sploh tudi zavisi od tega, kdo to napise...
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.108
1.287
113
Velika skoda je, da po taki borbi celo tekmo in podaljski, po obrambi penala, potem prvo zafuras smrtno sanso 1na 1, potem pa se penale streljas tako, kot so spreljali. V polvisini. Sem bil vratar in taki streli so cuker za branit
Pa se veliko pred strelom je ze letel v tiste strani. Ce bi kateri dvignil glavo, je to to.

Se ne pritozujem, seveda ne. Takih tekem nasi ne igrajo. Pa takih penalov isto ne. Kapo dol ekipi, gladko. Skoda edino. Velika skoda.

Pa penal je bil podarjen, tako da edino prav, da ga je Oblak nesel.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.256
2.316
113
No, to je pa tudi naslednja stopnja slovenske zabitosti/nevoščljivosti.
Gledam okrog mene, kako se nekateri privoščljivo smejijo ''jokici Ronaldu'' in všečkajo in šerajo meme. Meni se pa obrača želodec ob tem. Pi... sem čuden očitno.

Ne razumeš, ne gre za slovensko zabitost in če še nisi ugotovil, gre samo za ronalda. Človek gre vsem na ku*rac ker je on najboljši, najlepši, on strela vse proste strele, vse penale, ne zna se obnašat na igrišču, poka frise, vse ima za fu*kjene, ZATO. V glavnem car fareva, lova do krova in taki car careva se je prodal še za zadnji bakšiš in šel lizat rit arabcem. ZATO. Pa lahko ti nabijaš o slovenski nevoščljivosti in zabitosti kolikor hoceš. Verjemi, ne samo mi ampak pretežno nihče nima takšnega odnosa do kakšnega Belinghama, Kana ali koga tretjega. Zamisli si, Ronaldo je na Tranafermarktu vreden še samo 15 miljonov torej eden manj vrednih v portugalski ekipi a povsod se meče v ospredje. Človek je seveda dober ampak je žal počasi outlet. Verjamam da jim gre na kur*ac tudi znotraj ekipe.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.982
9.179
113
A veš, da je moj mulc reku (on spremlja vse možne lige in vse igralce pozna) da še dobr, da hoče Ronaldo vse proste strele strelat, ker majo v ekipi dva k bi bla bolj nevarna.