En TV komunikator 2 TV-ja

bernuldek

Zelenc'
6. jul 2009
29
0
1
Ne najdem, zato prosim za pomoč (mnenje).
Situacija:
- 2 TV-ja - glavni panasonic plazma, pomožni LG v kuhinji (oba imata med drugim HDMI vhod)
- en komunikator (HDMI izhod)
Želja:
Povezati komunikator z obema TV-jema s pomočjo HDMI razdelilca (http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/izd_5159_dehm2015_hdmi_razdelilec) . Komunikator povežem z razdelilcem, od tam pa ena "žnorca" na en TV, druga pa na drug TV.
Ali bo (bi) to delalo, če sta prižgana oba TV-ja. Vem, da bo na obeh TV-jih enak program (me ne moti).
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Za katerega operaterja se sploh gre..

Kje je težava , da raje ne uporabiš dveh komunikatorjev ? Vsekakor bolje možnost ogleda na vsakem tv-ju različnih programov. Dvomim da boš dolgo zadovoljen s tvojim zamišljenim sistemom.

lp
 

bernuldek

Zelenc'
6. jul 2009
29
0
1
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Za katerega operaterja se sploh gre..

Kje je težava , da raje ne uporabiš dveh komunikatorjev ? Vsekakor bolje možnost ogleda na vsakem tv-ju različnih programov. Dvomim da boš dolgo zadovoljen s tvojim zamišljenim sistemom.

lp

Operater sploh ni pomemben. Če bi želel bi lahko naročil še en komunikator. Bi pa imel s tem veliko več sitnosti, kot pa koristi. S sistemom, kot ga imam, sem in bom zadovoljen, saj je drugi TV samo "pomožni" (nek mali pezdek od LG-ja z diagonalo 47 cm), ki je prižgan samo občasno. Zadeva, kot sem si jo zamislil in želel funkcionira "u nulo".