emule

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
helou,

rabim pomoč pri emuli. do zdaj mi je vse normalno delalo pa so se danes pojavle težave, in sicer se ne morem povezati na server. Sem preverila porte in mi napiše tole:



Testing IP: BSN-250-23-9.dial-up.dsl.siol.net (xxx.xxx.xx.x)

Starting TCP connection test...
TCP test failed! UDP test will not be performed.


Connection test finished.

Results in detail:

* TCP connection test failed.
It was not possible, to establish a TCP connection to your eMule.
Other users will only be able to connect to you with the help of a server, resulting in a low ID for you. While eMule still works, this will give you several disadvantages. Therfore it is highly recommended to solve this problem.


How to resolve port problems... Something is interfering with your network communications. There are two main reasons for this:

* If you are using a firewall, ensure that your firwall don't block the required ports! You might need to set a rule to allow the ports to be available.
* If you use a router, make sure that your router forwards the required ports to your local IP!


You can find more details and guides here in the online help.

Torej pod rešitve piše, da bodisi preverim, če firewall blokira potrebne porte ali pa preverim router. Fora je v tem, ker nima ne firewall-a ne routerja
grin1.gif



Torej kako rešim tole zadevo, da bo delovala normalno?? Če pišete navodila prosim pišite v enem ljudskem jeziku, ker nisem ravno informatik, tudi popoln teleban sicer ne, ampak ok .... Da mi ne boste tukaj nekaj v kitajščini pisali
grin1.gif


Hvala vnaprej
wink-1.gif
 

Torque

Pripravnik
22. jul 2007
815
7
18
In iz kje se potem da downloadati glasbo? Jaz sem do sedaj uporabljal samo Mulo.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
No tole je pa zlo slaba novica. Jst sem tudi samo z mule loadala, tko da prosim za rešitve za naprej. Rabim ful nove muske pa mi glih zdej to izklopjo
jezen.gif


Hvala za odgovor
smile-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Torque pravi:
In iz kje se potem da downloadati glasbo? Jaz sem do sedaj uporabljal samo Mulo.
Zdaj glih downloadam 3 komade z 150 kilobajti na sekundo.
A ste padli v paniko preden je sploh kaj narobe ?
shocked-1.gif


Bitch_inside , en problem ("se ne morem povezati na server") nima nobene zveze z drugim ("TCP test failed!")
 

Torque

Pripravnik
22. jul 2007
815
7
18
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik Torque pravi:
In iz kje se potem da downloadati glasbo? Jaz sem do sedaj uporabljal samo Mulo.
Zdaj glih downloadam 3 komade z 150 kilobajti na sekundo.
A ste padli v paniko preden je sploh kaj narobe ?
shocked-1.gif


Bitch_inside , en problem ("se ne morem povezati na server") nima nobene zveze z drugim ("TCP test failed!")

S katerega serverja pa ti vlečeš glasbo dol? Meni se namreč noče povezati nikamor.
 

scott

Pripravnik
1. sep 2007
405
1
18
Saj gre, aktivnih serverjev je malo. Updajdajte si listo serverjev.
ALT Donkey serverji so še aktivni.

Mula umira?
frown-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Torque pravi:
S katerega serverja pa ti vlečeš glasbo dol? Meni se namreč noče povezati nikamor.
1.) z nobenga, glasba se vleče od uporabnikov.
2.) povezal sem se z dvoklikom na neki Big Bang številka nekaj. (bi se najbrž sam povezal, če bi dovolj dolgo počakal)
3.) kateri del od "z KAD vse dela" ne razumete ?
wink-1.gif


PS: listo serverjev imam default (sveža instalacija). Sem zdaj eno starejšo instalacijo probal in se je povezala v 10 sekundah.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Maš serverje razorback in ostalo, dela ok.

Vsi serverji so offline, vkljucno z Razorbackom (Edonkey, BigBang, etc, ...) . Priklopljeni ste na fake p2p server oziroma na server firme ,ki zbira podatke o p2p aktivnostih. Razor je ze dolgo pokojni
smirk-1.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Bitch_inside , en problem ("se ne morem povezati na server") nima nobene zveze z drugim ("TCP test failed!")

To ne vem ...
grin1.gif
Ko se hočem connectat na mulo mi napiše "Cannot connect to the server", potem sem šla testirat porte in mi je napisalo "TCP test failed!"
Koliko ma to veze ene z drugim pa nimam pojma. Edino kar rabim je delujoč server
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Maš serverje razorback in ostalo, dela ok.

Vsi serverji so offline, vkljucno z Razorbackom (Edonkey, BigBang, etc, ...) . Priklopljeni ste na fake p2p server oziroma na server firme ,ki zbira podatke o p2p aktivnostih. Razor je ze dolgo pokojni
smirk-1.gif

Od kod ta podatek?

Torej vsi ti IP na katere se povežem so fake al kaj?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Maš serverje razorback in ostalo, dela ok.

Vsi serverji so offline, vkljucno z Razorbackom (Edonkey, BigBang, etc, ...) . Priklopljeni ste na fake p2p server oziroma na server firme ,ki zbira podatke o p2p aktivnostih. Razor je ze dolgo pokojni
smirk-1.gif

Od kod ta podatek?

Torej vsi ti IP na katere se povežem so fake al kaj?

Google is your friend.

p.s.: da
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja uporabljam mod extreme, torej brez fake serverjev, je pa zanimivo da se mi ne želi povezati v KAD omrežje, kar nekaj čaka.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ja uporabljam mod extreme, torej brez fake serverjev, je pa zanimivo da se mi ne želi povezati v KAD omrežje, kar nekaj čaka.

Cisto vseeno je kater mod uporabljas ce si povezan na X server. Razorback je ze zdavnaj odletel torej ...
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Meni mula čisto lepo dela, sem pa trenutno najbolj zadovoljen s serverjem Saugstube.
Sama hitrost mule pa je težko merljiva, če downloadate samo po en, dva fajla. Jaz naprimer naenkrat vlečem par filmov in veliko muzike in ko je vse skupaj dol v enem popoldnevu je povprečni download tudi čez 300kb/s.

@ bitch inside

Si že probala ponovno namestiti mulo oz. jo posodobiti z novo verzijo (če je še nimaš)
Čudno je da se ti kar naenkrat ne poveže, je kdo kaj spreminjal v nastavitvah za povezavo na net ali kaj takega?