edeli.si

frankwell

Fizikalc
19. avg 2019
104
36
28
Pozdravljeni,
ima kdo izkušnje s spletno trgovio edeli.si. Naročil sem kaksnih 10dni nazaj, plačal po predračunu od njih pa nobenega odziva. Telefonska ne dela, na mail ne odpisuejo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.759
5.384
113
Pozdravljeni,
ima kdo izkušnje s spletno trgovio edeli.si. Naročil sem kaksnih 10dni nazaj, plačal po predračunu od njih pa nobenega odziva. Telefonska ne dela, na mail ne odpisuejo.
Oj.

Kako se je odpletlo? Sem tudi sam nekaj naročil....samo sem dal plačilo po povzetju....ravno zaradi te teme...

Čakam že 4dni da se naročilo premakne kam (kao vse na zalogi) :)
 

frankwell

Fizikalc
19. avg 2019
104
36
28
Po mnogo poskusih klicanja in pisanja mailov smo nekako le prisli v stik. Mislim, da po telefonu. Seveda so se delali neumno kako so bili vedno dosegljivi itd. Povedal sem jim svoje in zadeve nakoncu tudi dobil. Kasneje sem pri njih ponovno naročal tokrat so poslali pravi čas ampak je nekaj stvari manjkalo. Jih kličem in naj nebi imeli na zalogi. Takrat mi je žal, da nisem vztrajal da naj pač dobavijo in sem sprejel vračilo kupnine za tiste artikle. Žal mi je pa samo zaradi odnosa in ker sem pač imel drugo slabo izkušnjo z njimi. Tretje naročilo sem plačal jaz naslovnljeno pa je bilo na starega očeta. Prišlo je seveda k meni. Jih kličem, ponovno jim povem svoje ravno zato ker je bilo tretje naročilo in tretjič nekaj narobe. Zahteval sem da mi pošljejo kurirja na dom in on zadevo odpelje do starega očeta pa čeprav bi sam hitreje dostavil...Niso pa nič komplicirali. Torej vse sem dobil, samo vedno smo pa imeli neke situacije komplikacije. Najverjetneje bom še naročal pri njih saj kosov za Active kosilnice žal ne dobis drugje.. vsaj jaz jih nisem našel.

tldr: Zadeve sem dobil. Vztrajaj s klicanjem¸. Enkrat se bodo pač morali oglasit. Ko se oglasijo bodi dominanten in boste vse uredili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Kaj tako specialnega imajo da greš po slabi izkušnji še kupovat pri njih ? Ne rečt da so edini pri nas.
 

frankwell

Fizikalc
19. avg 2019
104
36
28
Takrat vem da sem iskal neko zadevo in sem dobil samo pri nijh. Vsaj v tem smislu, da poklikam in pride domov. Naročit se zagotovo, da tudi v kaksni drugi trgovini z nadomestnimi deli pa dobavijo samo zate. Glede na to, da smo na koncu vse rešili in da od takrat ko sem v roku dveh mesecev naredil tri naročila nisem več naročal ne vidim problema. Zdaj ce bi redno naročal potem bi si našel neko drugo opcijo...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.759
5.384
113
Opcija je tudi da preveriš kataloške tukaj


In potem iščeš prek kataloški pri drugih (Opara.... Eurogarden....)
 

frankwell

Fizikalc
19. avg 2019
104
36
28
Ma jaz sem svoje rešil, tako da vse dobro. Sporoči kako se bo odvilo pri tebi.

Zanimivi pa so zato ker imajo drobnarije. Cel zaganjač za kosilnico se najvetjetneje da marsikje kupit samo nek drobni kos v zaganjaču pa ne. Potem Active ima glavo specifično za njih odlična zadeva. Zdajle gledam se dobi od vzmeti, do vodil za nitko itd. Mislm da take drobnarije tezko najdes drugje.

Sem pogledal tole spletno stran pa niti ne najdem Active pod All Brands
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N