Džihadisti iz Slovenije?

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Muslimani bodo čez 20 let v Eu v večini brez izstreljenega metka.
hint: štancanje otrok .

da... tam zivi cca 21.000, v letu 2014 so pa nastancali 180 otrok
smirk-1.gif


za primerjavo podatki iz leta 2010:
Ajdovscina 261
Brezice 231
Celje 530
Domzale 407
Kamnik 400
itd, itd

hint:
Kamnik 12k prebivalcev in 400 novorojenih
Buzim 21k prebivalcev in 180 novorojenih
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.385
5.675
113
Zaselek z imenom Slo ni merodajen.
Glej koliko jih je UK, DE, FR, IT, Skandinavija.

Slučajno vem za podatke vrtcev iz enega prej naštetega kraja, otrok, ki ne jedo (ne iz medicinskih razlogov) svinjine je vsako leto več...
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Jao in zdaj bodo spet delali paniko iz tega... kristus...samo da majo kaj poročat, narod pa vse pograbi
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Muslimani bodo čez 20 let v Eu v večini brez izstreljenega metka.
hint: štancanje otrok .

da... tam zivi cca 21.000, v letu 2014 so pa nastancali 180 otrok
smirk-1.gif


za primerjavo podatki iz leta 2010:
Ajdovscina 261
Brezice 231
Celje 530
Domzale 407
Kamnik 400
itd, itd

hint:
Kamnik 12k prebivalcev in 400 novorojenih
Buzim 21k prebivalcev in 180 novorojenih

Kaj hočeš povedat?

Zdaj, ko že omenjaš Brežice, daj poleh še Krško in Novo mesto.- Pa ne samo novorojene, ampak skupno število naraščaja.

(Bova potem naprej, kaj pomeni za mirno slovensko naselje, ko se jim v kupljeno hišo naseli golazen.)
priden.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Zaselek z imenom Slo ni merodajen.
Glej koliko jih je UK, DE, FR, IT, Skandinavija.

Slučajno vem za podatke vrtcev iz enega prej naštetega kraja, otrok, ki ne jedo (ne iz medicinskih razlogov) svinjine je vsako leto več...

svinjine se izogibajo v vecini vrtcev neglede na poglede starsev... in ja merodajen za zaselek z imenom SLO, razen ce na tebe vplivajo muslimani iz Somalije
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tam ko bi se naj gradila džamija.

Če bi nekdo zakopal svinjsko glavo, potem ne bi gradili? ker to je elegantna rešitev.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik patriot pravi:Kaj hočeš povedat?

Zdaj, ko že omenjaš Brežice, daj poleh še Krško in Novo mesto.- Pa ne samo novorojene, ampak skupno število naraščaja.

(Bova potem naprej, kaj pomeni za mirno slovensko naselje, ko se jim v kupljeno hišo naseli golazen.)
priden.gif

Zelim narisati kako debilni so posti pred mojim.... Ce gre pri 180 otrocih za stancanje kaj je sele 200, 300 ali 400. In govorilo se je v kontekstu sejstntih otrok aretiranega Bilala B. To naj bi bil oh in sploh dokaz stancanje otrok.

Primerjal sem stevilo novorojeni v primerjavo z velikostjo populacije in ce primerjas bos ugotovil da ...

p.s.: kradejo otroke, posiljujejo zenske, itd?
priden.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Tam ko bi se naj gradila džamija.

Če bi nekdo zakopal svinjsko glavo, potem ne bi gradili? ker to je elegantna rešitev.

bi, tam je bila deponija in se v zemlji najde se kaj "hujsega" od svinjske glave.... to so neke otrocje nebuloze
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:Kaj hočeš povedat?

Zdaj, ko že omenjaš Brežice, daj poleh še Krško in Novo mesto.- Pa ne samo novorojene, ampak skupno število naraščaja.

(Bova potem naprej, kaj pomeni za mirno slovensko naselje, ko se jim v kupljeno hišo naseli golazen.)
priden.gif

Zelim narisati kako debilni so posti pred mojim.... Ce gre pri 180 otrocih za stancanje kaj je sele 200, 300 ali 400. In govorilo se je v kontekstu sejstntih otrok aretiranega Bilala B. To naj bi bil oh in sploh dokaz stancanje otrok.

Primerjal sem stevilo novorojeni v primerjavo z velikostjo populacije in ce primerjas bos ugotovil da ...

p.s.: kradejo otroke, posiljujejo zenske, itd?
priden.gif

Daj, že 100x sem napisal.

Boli nas qrac za BiH.

Problem je širjenje šiptarske populacije v SLO. (Sloveniji)

Da se morajo vzgojiteljice učiti šiptaršičine je pa višek vsega. Ma še slabši ste kot cigani.
bonk.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:Kaj hočeš povedat?

Zdaj, ko že omenjaš Brežice, daj poleh še Krško in Novo mesto.- Pa ne samo novorojene, ampak skupno število naraščaja.

(Bova potem naprej, kaj pomeni za mirno slovensko naselje, ko se jim v kupljeno hišo naseli golazen.)
priden.gif

Zelim narisati kako debilni so posti pred mojim.... Ce gre pri 180 otrocih za stancanje kaj je sele 200, 300 ali 400. In govorilo se je v kontekstu sejstntih otrok aretiranega Bilala B. To naj bi bil oh in sploh dokaz stancanje otrok.

Primerjal sem stevilo novorojeni v primerjavo z velikostjo populacije in ce primerjas bos ugotovil da ...

p.s.: kradejo otroke, posiljujejo zenske, itd?
priden.gif

Daj, že 100x sem napisal.

Boli nas qrac za BiH.

Problem je širjenje šiptarske populacije v SLO. (Sloveniji)

Da se morajo vzgojiteljice učiti šiptaršičine je pa višek vsega. Ma še slabši ste kot cigani.
bonk.gif

Res? Pol te teme je prav o neki vukohebini v BIH in nekega XYZ iz BiH? Mogoce je dejansko govor o Estoniji?

Slovenije je trazitna drzava (tudi uradno), nekega oh in sploh siptarske skupnosti ni. Ti in Reality bosta potrebovala se kako desetletje da pogruntata da nisem siptar?
stupid-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.232
5.522
113
A ni tko da se siiti in suniti ze tradicionalno ne marajo?

Kaj mata ZDA in Izrael tu? Podpihujeta spor z...?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.232
5.522
113
Oz ne vem zgodovine v ozadju teh 2h skupin/frakcij...

Tujci mi je jasno da so na deli&vladaj sistemu...
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
A ni tko da se siiti in suniti ze tradicionalno ne marajo?

Kaj mata ZDA in Izrael tu? Podpihujeta spor z...?

Ne, ni tako. Tudi sedaj tega spora naceloma ni. Meni recimo je precej blizje Iran kakor SA (v vsakem pogledu).
Izrael se zeli znebiti Irana ,ki je zadnji "konkurent" v regiji. Americani pa zelijo delitev drzav zaradi ekonomskih interesov. No ja, pa tudi nasedli so lazem Izraela in SA.... Nevermind.

Med oh in sploh bombnimi napadi zahodnih demokratov padalci lepo in v miru odstreljujeo pesmerge ,ki bezijo iz mesta


reke krvi bodo se tekle....
crazy1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38

Padalci brezskrbno in neovirajo preckajo mejo iz Turcije v Sirijo......uradno je pa groznje bla bla bla