Džihadisti iz Slovenije?

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
cloveska zahojenost je resnicno neomejena....

mnenje rasista, ksenofoba ali fasista lahko spostujem, take voluharske fore so pa vredne prezira

Lahko tole malce bolj obrazložiš? Te "voluharske fore"?

Mnenje za ali proti je treba spostovati. Vsaj nekaj predstavljas. Mnenje "sem za ampak sem v bistvu proti ampak naj bo da sem za" je voluharstvo. Sem za nekaj ampak samo ce "vstavi poljubno nebulozo ,ki je v nasprotju u osnovnim vprasanjem".

.To pocnejo reve ,ki nimajo jajc stati za svojem mnenjem in svojo ksenofobijo racionalizirajo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.863
14.699
113
Aha aha..jaz sem pa to malo drugače razumel in sicer ne kot pretvarjanje da si za čeprav si proti temveč kot da si za ampak pričakuješ enako obravnavo oz. toleranco tudi na drugi strani in zaradi hudomušnega prizvoka zaradi nagajanja česar point bi bil preverjanje tolerance tudi na drugi strani to (zame) pač še ni voluharska fora.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.002
2.553
113
Lublana
Obišči stran
KSZ

Ne vem, če je že kdo kje objavil ampak je "zabavno"

http://www.dailymail.co.uk/new...impossible.html

æefurke bi šle zdaj kar nazaj v Avstrijo
bonk.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.263
5.533
113
Je bilo v Reporterju ko so šle dol...
smile-1.gif


A zdej jim pa vročina ne odgovarja?
hysterical-1.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.211
5.872
113
blizu močvirne prestolnice
In za vse so krivi tvoji turki, ter arabci, saj so oboji sovražniki Kurdov. Upam da enkrat za vselej vržejo iz oblasti fašista erdogana. Razumem da se islamisti borijo proti posvetni oblasti in šiitom, da pa koljejo od vsega začetka Kurde pa je dokaz vpletenosti turkov v etnično čiščenje Kurdov. Kje so glasovi razuma s strani muftijev in bosancev, aja saj res podpirate turke proti vašim sovražnikom Kurdom!
 
Nazadnje urejeno:

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Sem ti že zdavnaj povedal, da sem očitno precenil kurdske bojevnike. In napisal sem ti tudi, da za razliko od tebe priznam, če se zmotim. Aja, katero državo pa imajo bosanski muslimani? So zgolj del neke države, v kateri imajo na določenem področju omejeno stopnjo avtonomije.

Kar se Kurdov tiče, pa je jasno tukaj problem Turčije, ki se ji ameri kot dokaj močni in dokaj zanesljivi zaveznici nočejo odreči. Je pač tako, da je legendarni mustafa kemal paša alias atatürk svojčas počistil z islamisti in iz srednjeveške zaostale države turčijo pripeljal v 20. stoletje. Žal pa v zadnjem času pa verski fanatiki tudi v turčiji pridobivajo na moči.

No, in turki seveda nočejo niti slišati o kakšni kurdski državi na svojem ozemlju ali kurdski državi v nesporedni soseščini oziroma kjerkoli, zato pešmerge ne dobijo recimo starih evropskih zalog bojnih sredstev, recimo serbi imajo precej te robe, tudi pri nas starega ruskega železja ne primanjkuje, govorim o tankih, artileriji in podobnih 'radostih'.

Saj bi z veseljem še kakšno rekel o turkih in kurdih (bil pred leti med drugim tudi v 'tistem' delu turčije, imajo turki tam svoje vojaške postojanke konkretne utrjene, priznam, nisem upal fotografirati vojske med utrjevalnimi deli, oklepne tehnike je bilo za izvoz), ampak z osebo, ki ve več o gazi od tistih, ki so bili tam dvajsetkrat, ona pa nikoli (eazy), verjetno res nima smisla poglobljeno debatirati.
grin1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Izredno učinkovito antidžihadistično strelivo, ki 'šehidu' prepreči prihod v raj

Klik

tole je pa je dejansko na teletabis ravni
bonk.gif
biti ali ne bidi sehid niman nobene veze z strelivom... tasknim ali drugacnim...
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Sem ti že zdavnaj povedal, da sem očitno precenil kurdske bojevnike. In napisal sem ti tudi, da za razliko od tebe priznam, če se zmotim. Aja, katero državo pa imajo bosanski muslimani? So zgolj del neke države, v kateri imajo na določenem področju omejeno stopnjo avtonomije.

Kar se Kurdov tiče, pa je jasno tukaj problem Turčije, ki se ji ameri kot dokaj močni in dokaj zanesljivi zaveznici nočejo odreči. Je pač tako, da je legendarni mustafa kemal paša alias atatürk svojčas počistil z islamisti in iz srednjeveške zaostale države turčijo pripeljal v 20. stoletje. Žal pa v zadnjem času pa verski fanatiki tudi v turčiji pridobivajo na moči.

No, in turki seveda nočejo niti slišati o kakšni kurdski državi na svojem ozemlju ali kurdski državi v nesporedni soseščini oziroma kjerkoli, zato pešmerge ne dobijo recimo starih evropskih zalog bojnih sredstev, recimo serbi imajo precej te robe, tudi pri nas starega ruskega železja ne primanjkuje, govorim o tankih, artileriji in podobnih 'radostih'.

Saj bi z veseljem še kakšno rekel o turkih in kurdih (bil pred leti med drugim tudi v 'tistem' delu turčije, imajo turki tam svoje vojaške postojanke konkretne utrjene, priznam, nisem upal fotografirati vojske med utrjevalnimi deli, oklepne tehnike je bilo za izvoz), ampak z osebo, ki ve več o gazi od tistih, ki so bili tam dvajsetkrat, ona pa nikoli (eazy), verjetno res nima smisla poglobljeno debatirati.
grin1.gif

bla bla bla... by stieber
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ti naboji vsebujejo tkivo živali, ki je znana kot svinja in če z njimi ubiješ džihadistiænega terorista, le-ta tereotično in na veliko veselje 72 devic (kot nekako nakazuje reklama) ne pride v nebesa. Tako streliva je nagradnja tistega, ki so ga (neformalno) uporabljali pred davnimi leti američani na Filipinih proti muslimanom in sicer so najprej zaklali svojno, naboje namazali z njeno krvjo in mastjo, nato pa s tem strelivom usmrtili muslimane...aja pa pokopali so jih skupaj s svinjskimi črevi...za vsak slučaj.

Olje za puške, ki vsebuje 13% svinjske masti...namažeš cev, ustreliš napadajočega terorista, naboj pobere mast s cevi, terorista v nebesa ni, ni
ne-ne-1.gif


Olje Silver Bullet