dvignjena tipka pri touchpadu

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Pri sesanju laptopa se mi je dvignila tipka pri touchpadu
cry12bpy.gif
Slika ni ravno neke kvalitete,samo to zdaj ni pomembno,..če tipko potisnem navzdo in poizkusim "zahaklat" ostane nepremična oz neodzivna,...kak predlog ali mi ostane samo servis?

comp.jpg
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.934
8.985
113
EU
Odvisno je še v garanciji.
Drugače ni teško odpreti ohišje in priti do pritiskal.
Verjetno se je odpel zobek, in je potrebno znova lepo namestiti.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Pri garancijah res ne..., če pa plačaš na roko so po mojih izkušnjah kar se da prijazni in hitri.
wink-1.gif



Meni so popravili zvočno enoto pri Logitech Z2300 v dobri uri (plačal z gotovino). Če bi dal na garancijo, grem stavit, da bi po prioriteti zdrsnil pred tistimi, ki so prinesli brez garancije...
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.775
2.663
113
Meni so zaslon na HP prenosniku na Qservisu zamenjali izredno hitro pa tudi komlicerali nisi čisto nič. V petek sem prinesel prenosnik na servis, serviser ga je takoj pogledal mi rekel da bo naročil nov zaslon in če hočem lahko pustim prenosnik tam ali pa me pokličejo takoj ko ga dobijo. V začetku tedna me pokličejo, da so dobili zaslon jaz sem popoldne prinesel prenosnik in naslednji dan me kličejo, da ga lahko prevzamem. Zaslon je bil zamenjan pod garancijo.
 

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.309
18
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Pri sesanju laptopa se mi je dvignila tipka pri touchpadu
cry12bpy.gif
Slika ni ravno neke kvalitete,samo to zdaj ni pomembno,..če tipko potisnem navzdo in poizkusim "zahaklat" ostane nepremična oz neodzivna,...kak predlog ali mi ostane samo servis?

comp.jpg


Pišuka pol bom jst svojga IMBa tud nehu sesat.. Upam, da ti ga hitro zrihtajo!