DUCAUDI?

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.424
413
83
Citat:
Volkswagen naj bi prek svojega hčerinskega podjetja Audi vstopal na področje proizvodnje motociklov. Audi naj bi namreč po navedbah dobro obveščenih virov kupil italijanskega proizvajalca motociklov Ducati . Zanj naj bi odštel okoli 860 milijonov evrov.
vir: Finance
 

problemout

Pripravnik
21. feb 2012
432
0
16
Prodal so Italjanski ponos.... zanimivo...

Still motorje imaje hude, želje vsakega motorista...
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
saj dvomim da se bo zadeva kaj spreminjala...le poskrbeli bojo za detajle ki marsikoga pošteno (z)motijo, drugega ni treba.
Ducati je kot ferrari..pač stroj z omejitvami...tako kot pri ferariju, ko se pelješ po dežju, na vsake toliko zmečeš vodo izpod nog, pri ducatiju puščanje olja po enem letu pač vzameš v zakup.
 

problemout

Pripravnik
21. feb 2012
432
0
16
Ducati%20Streetfighter%2009.jpg


Zopet so ocena tistega, ki ga ne vozi.... Point je če motor obremenjuješ vsak pije olje... Če voziš kot naš murkec, potem ti tudi gume zdržijo 20.000 km.

Skratka motorji so zelo zmogljivi, dobro vozni in ponujajo več.. cena temu primerna, zato si jih privošči le peščica.
Govorimo seveda o sedajšnih serijah.
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Sej kdo je bil pa sploh sedanji lastnik Ducatija?? Enkrat vem, da so imeli tudi Američani prste vmes??
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
minus in minus končni rezultat plus.
mogoče ga je audi zato kupu?

@motofix: duče multistrada...300km poti, puščal na vse strani...sklopka neuporabna... mah brezveze
itak vi, ki vozite dučeje, aprilije in ostale italijanske piskre nikoli ma prav nikoli niste imeli teh težav.
jetaku?
 

motofix

Pripravnik
18. feb 2008
92
1
6
Ljubljana
@ghibli jetaku!


hehe, ene 10 let sem pa res Yamahe vozu, pa lahko serviserja Primca ( katerega dobro poznaš) vprašaš kok problemov sem imel z R1, tok da sem popizdil in kupil italjana.In glej ga hudiča v 3 sezonah in 40 tisoč prevoženih se začuda še ni uscal.

Zato sprašujem vincenta kakšen Ducati se mu je uscal, njegov al so to spet kafanske priče.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
ksz....
duče ni slab motor je v bistvu kot alfa rome med avti.ponuja veliko ampak rabi tudi veliko potrpežljivosti dodatnega denarja in zaradi tega človek vzame japonca ki je na koncu cenejši in za nakup, še posebej pa za vzdrževati in na neki cbr rr lahko odpelješ krog še veliko hitreje kot na ducatiju.če pogledamo zgodovino so japonci uničili evropsko ali pa celo svetovno mot sceno ravno z tem da so ponudili isto za manj denarja pa še delalo je 50k km kar so bile pred tem mokre sanje vsakega moto ownerja
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.688
113
40
MB
saj to je to, fabrizio pač ne zna delat, tak da bojo nemci pravi balzam tu, čakam da vag kupi še alfo, da jo lahko spet kupim
grin1.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik motofix pravi:
@ghibli jetaku!


hehe, ene 10 let sem pa res Yamahe vozu, pa lahko serviserja Primca ( katerega dobro poznaš) vprašaš kok problemov sem imel z R1, tok da sem popizdil in kupil italjana.In glej ga hudiča v 3 sezonah in 40 tisoč prevoženih se začuda še ni uscal.

Zato sprašujem vincenta kakšen Ducati se mu je uscal, njegov al so to spet kafanske priče.

Po moje kafanske priče ker ti ni odgovoril.
Saaaaam čaki mal imam i ja konja za trku!
Pri Multistradi sem bil zraven ko se je uscala iz vseh luknjic
tako, da je kolegu zaf.ukala krasen izlet po Bosni.
Imel sem Aprilio(žal) lahko samo rečem: najhujše go.vno od motorja, ki je prebivalo v moji garaži!
Prijatelja so ob živce spravili (beri: nategnili) ko je po nasvetih "motosvetovcev" kupil
odlično ohranjeno, supertruper Caponord nepremičnino od hehehe policaja(beri: poštenjačina)
Z Yamaho sem res prevozil ooooogromno tako da lahko rečem iz lastnih izkušenj
najbolj zanesljiv motor, ki sem ga vozil.
Ne delam 40tisoč v treh sezonah kot ti

pa veš zakaj?
Ker vozim Yamaho.
Rekordna sezona je bila 46tisoč km
najslabša sezona z Yamaho pa 26tisoč km(bolezen itn)
Lahko ti Jure Primec potrdi...očitno ga tudi ti poznaš ;-)
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
ksz

Naslednji, ki se bo prepucaval, gre v toplice.

???

@crash: pri motoristih to niso prepucavanja. To so vsakodnevni pogovori.
wink-1.gif

Pridi enkrat na npr. bencinsko v Postojni in se usedi na kavi zraven motoristov
pa boš potem lažje prenesel to "prepucavanje"
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Glede Ducatija....katerega sem vozil...

Ferrarija tudi nisem imel, torej tudi kar je bilo rečeno o njemu so zgolj in samo kafanske priče ...komentirajo lahko zgolj n samo lastniki?

Kolega ga ima, vozi..zaljubljen v njega, samo taka pravi, da je pri italjanih realnost, ki jo je on vzel v zakup.

(sva pa oba v povprečju zelo redko v kafanah....).