Dubai Expo?

raners

Majstr
4. mar 2008
1.964
105
63
Hej vsem.. Imam nekaj vprašanj v zvezi z Dubaj Expo... In sicer:

1. Je že bil kdo na Dubaj Expo ali ima namen it?
2. Če prav razumem te Expo prireditve, se tam predstavi mnogo držav. Kaj pa predstavljajo? Kolikor sem videl SLO paviljon, predstavljajo pač Slovenijo kot zeleno državo, čebele itd...
3. Kateri paviljoni so vam bili najbolj zanimivi?
4. Je en dandovolj, da preletiš par najbolj zanimivih paviljonov?
5. Je za pričakovati tudi kakšna kulinarična doživetja različnih držav iz sveta na enem mestu?

sajkek

Guru
16. mar 2008
25.763
3.337
113
men se zdi to bolj zaprta zadeva. si preveril, če sploh lahk greš kar tako malo firbcat?

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.295
4.213
113
Hej vsem.. Imam nekaj vprašanj v zvezi z Dubaj Expo... In sicer:

1. Je že bil kdo na Dubaj Expo ali ima namen it?
2. Če prav razumem te Expo prireditve, se tam predstavi mnogo držav. Kaj pa predstavljajo? Kolikor sem videl SLO paviljon, predstavljajo pač Slovenijo kot zeleno državo, čebele itd...
3. Kateri paviljoni so vam bili najbolj zanimivi?
4. Je en dandovolj, da preletiš par najbolj zanimivih paviljonov?
5. Je za pričakovati tudi kakšna kulinarična doživetja različnih držav iz sveta na enem mestu?
Predstavljaj si največji avto salon, pa tam vse svetovne firme z razstavljenimi vozili, ti pa nisi insider ali novinar - približno tako ti bo na Expoju. ;)

En dan je absolutno premalo, razen če želiš reči: bil sem na Expo Dubai.

raners

Majstr
4. mar 2008
1.964
105
63
Hja, saj sem preletel kar nekaj spleta in vem, kako približno izgleda, ampak bolj me je zanimalo, kaj predstavljajo posamezni paviljoni (države) - ampak saj tudi to verjetno najdem na spletu, pač mislo sem, da bo kdo tak v grobem napisal... ;)

Je pa to odprto za vsakogar, ki ima karto (in PCT :D)...

Drugače pa če bomo slučajno šli, bomo planirali 2 dni za Expo...

Če pa je kdo bil in bi rad izkušnje delil z nami, pa kar na dan z besedami... ;)

raners

Majstr
4. mar 2008
1.964
105
63
Včeraj sem videl, da na teh gratis kartah za expo (od letalskih družb) nimajo napisanih osebnih podatkov... Ima mogoče kdo te karte, ki jih ni izkoristil? Možno tudi plačilo... ;) Naj mi javi na ZS...