Downgrade iz lollipopa

22. jul 2007
1.394
43
48
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
To je uradni dialer lollipop. V gmailu ni videti podvojenih stikov. Isto se dogaja, če imam označene za prikaz ene ali druge stuke.
Probaj še malo tiste kljukice v nastavitvah za prikaz malo spremeniti, sigurno je neka fora v teh nastavitvah.... V skrajnem primeru ti še vedno ostane da vse kontakte iz telefona izbrišeš in jih potem nanovo preneseš iz gmail-a...
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Bom danes naredil še komplet reset pa sporočim. Trneutno pa ga jaz ne bi izvajal
rolleyes-1.gif
Sicer ni nekih velikig bugov ampak vseeno kar nekaj malenkosti in občasnega zatikanja, katere prej niso bile prisotne (malce daljše odpiranje dilarja ko klikneš kliči, občasno se kakšne ikonce znova naložijo...skratka pač androd gluposti, ki jih na 4.4.4. ni bilo)
 

majnk

Zelenc'
10. apr 2015
4
0
1
Meni nadgradnja Z3 compact na Lollipop ne dela nobenih problemov. Delovanje je enako tekoče kot prej, baterija mi je prej zdržala štiri, po nadgradnji pet dni. Nisem naredil tovarniškega reseta. Skratka, zelo sem zadovoljen s tem novim androidom. Manjka sicer tihi način, ki sem ga uporabljal ponoči in še kaj bi se našlo. Skratka, jaz priporočam nadgradnjo na Lollipop.
cool-1.gif
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Tudi na Z2 ni nobenega problema po nadgradnji na liziko, edino nekaj 3rd party appov ne deluje kot bi moralo. Sem jih že zamenjal s substituti.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Ima kdo izkušnje z Note 3 in Lollipopom? Kateri rom se priporoča? Vidim da je na sammobile že hrvaški od vipnet.
 

bostjangtline

Pripravnik
12. dec 2012
209
20
18
Meni se je Note 3 že posodobil dva tedna nazaj, telefon kupljen na Tušmobilu, pa je kar nekaj težav, večkrat mi telefon napiše "stiki se je ustavil", "trgovina play se je ustavil" in dejansko nekaj sekund ne moreš do stikov in trgovine, glasnost zvonjenja se pri vsakem ponovnem zagonu postavi skoraj na minimum, včasih tudi vmes, ko je telefon prižgan, ko dobim sms se včasih sploh ne oglasi zvok, večkrat telefon sploh ni na omrežju, očitno slabši sprejem, to zaenkrat, v glavnem kar nekaj, prej je telefon delal k šus, zdej pa tako, ni da bi govoril.
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Resno me zanima od kje ta fama po "tovarniških nastavitvah" po upgrade-u ? Še na nobenem telefonu po upgrade-u tega nisem naredil, ker je vedno vse ok. Tudi proizvajalec ne navaja, da bi bilo to potrebno narediti po nadgradnji, zakaj potem tako in zakaj še po nobeni nadgradnji nisem imel problema !? So uporabniki tisti, ki se ne držijo navodil nadgradnje ?
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.514
290
83
Če se pojavi težava je prva stvar da se povrne na tovarniške nastavitve...In ne niso krivi uporabniki da pride do težav ampak lahko pride do težav med nameščanjem kar pa uporabnik nima vpliva..
 

bostjangtline

Pripravnik
12. dec 2012
209
20
18
Problemi so se pokazali takoj po nadgradnji, na tovarniške sem ga dal šele po enem tednu, dejansko pa s tem nisem rešil nič, sicer pa dejansko kaj več nimaš storiti.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Ima še kdo drug izkušnje z Note 3 in Android L? Posodabljam ravno zato da bi mi delalo bolje, ne pa takole, kot pravi bostjangtline.

Moram pa reči da imam jaz na 4.4.2 podobne težave: slab sprejem, glasnost se spreminja kar po svoje, ker imam naložen CM unlocker (zaradi notificationov) me pa zeza še odklepanje.

Morda bo vseeno bolje počakati na 5.1.

Katero verzijo pa imaš (kateri firmaware)?
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Moderatorji:Zanima me kaj ima veze zadnji dve strani bullshita veze z naslovom teme Downgrade iz lollipopa???
 

bostjangtline

Pripravnik
12. dec 2012
209
20
18
Glej jaz prej res nisem imel težav, sedaj je pa gor Lolipop 5.0, N9005XXUGBOA1, lahko da ti ne boš imel težav, jih imaš pa sedaj kot si napisal, pa še zelo podobne, se mi zdi.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Se praviš budalo a.
Sploh veš kaj pomeni downgrade in kaj sprašuje naslovnik prvega posta te teme.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
ksz.

no z odpravo glitchev na mojem telefonu bom moral na žalost še malce počakati. Telefon sem razbil
bonk.gif
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.575
694
113
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Bom danes naredil še komplet reset pa sporočim. Trneutno pa ga jaz ne bi izvajal
rolleyes-1.gif
Sicer ni nekih velikig bugov ampak vseeno kar nekaj malenkosti in občasnega zatikanja, katere prej niso bile prisotne (malce daljše odpiranje dilarja ko klikneš kliči, občasno se kakšne ikonce znova naložijo...skratka pač androd gluposti, ki jih na 4.4.4. ni bilo)
Si opazil kakšno uporabno izboljšavo?