Dopust

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.869
35
48
iščem eno dobro idejo za na dopust it imam pa 2 pogoja ne sme bit hrvaška in na letalu ne mislim sedet več kot 5-6 ur. Lahko je z avtom....
Hvala za koristne predloge.
 

Shai

Fizikalc
25. maj 2009
1.205
0
36
Zelo priporočam špansko ali francosko obalo. Kampi, vsaj v katerih smo mi bili lani, so super, pa sploh ne dragi...zdej če bi rad v kakšen hotel pride agencija vpoštev, drugače se mi pa zdi, da se ti bolj splača it v lastni režiji kaj takega. Mi smo bili 4je z avtom in je prišl 500€/osebo za 3 tedne, šli smo pa po obali Francije in Španije vse do Valencie, pa potem se še v Provansi ustavl...
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.869
35
48
tut kampirat lahko grem. Rad bi se imel lepo in da to ne bi bilo na hrvaški obali.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Brez zamere, vendar meni to deluje kot kak Štern. Cene pa podobne cene campov na HR obali, da o plaži brez senčke z mivko ne zgubljam besed. No hvalo bogu da so okusi različni. Meni recimo najbolj sedejo Dalmatinski otočki.
 

Shai

Fizikalc
25. maj 2009
1.205
0
36
Citat:
Uporabnik asko pravi:
Brez zamere, vendar meni to deluje kot kak Štern. Cene pa podobne cene campov na HR obali, da o plaži brez senčke z mivko ne zgubljam besed. No hvalo bogu da so okusi različni. Meni recimo najbolj sedejo Dalmatinski otočki.

Ja, cene so mogoče podobne, je pa kamp fenomenalno porihtan, kar pa se ne da primerjat s hrvaškimi, vsaj tistimi kjer sem že bila. Plaže so peščene, brez sence, je po tej strani francija mogoče bolj primerna. Drugače pa me to ni motilo, ker nisem za ležanje na plaži...

Aja! Je bla pa teta lani na Madeiri in ne more prehvalt.
 
Nazadnje urejeno:

torcida_st

Pripravnik
6. okt 2007
509
0
16
A sam 500 eurov na osebo za tri tedne če daš za kampe po osebi samo 200 evrov in 100-150 stroški poti a se da z 150-200 evri preživet tri tedne?
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Bi ba rad zvedel kako na DOPUSTU preživeti s 150 EUR/za 3 tedne....
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Ku*c pa tak dopust z Gavrilovič pašteto....
uf-1.gif
 

Shai

Fizikalc
25. maj 2009
1.205
0
36
Jah, nam je šlo čist lepo...s sabo smo vzel malo riža, testenin, nekaj juhic v vrečki, nekaj paštet, pa pijačo za na pot. Pač nabasali smo vse kar je šlo v hladilno skrinjo. Sproti pa smo pač kupovali vse od mesa, mleka, kruha, zelenjave in sadja, alkoholne pijače, sprejev proti komarjem... Imeli smo kar eno skupno denarnico, v katero smo pač po potrebi dajali denar. Jedl smo ene parkrat tut zuni, kar je sicer dosti stalo, se pa splača probat njihove stvari. Pričakoval smo sicer, da nas bo veliko več prišlo na osebo, pa smo ugotovil, da je hrana po kakšnih francoskih leclerc-ih in španskih mercad-ih kar ceneje kot pri nas.
V glavnem: vsak dan smo si skuhal kosilo, z vsem kar spada zraven od juhice naprej. Za zajtrk in večerjo smo jedl kosmiče, nutello, paštete,med, jugurte, namaze...isto kot doma. Vmes pa kako sadje in sladoled, zvečer pa seveda kej spil... Mogoče se sliši res malo, sam smo čist lepo prišl čez...pa konec koncev za 4 osebe skupaj 600€ - 800€ za tri tedne ni tako malo.
Sem pa zdej prav šla iskat, če mam kako slikco od kosila al pa kej, pa sm našla sam eno od napol pojedenega zajtrka
tongue-1.gif


688478-zajtrk.JPG
 

Priponke

  • 688478-zajtrk.JPG
    688478-zajtrk.JPG
    33,5 KB · Ogledi: 240

torcida_st

Pripravnik
6. okt 2007
509
0
16
A niste šli v noben muzej ali kakšno znamenitost pogledat vstopnine so povsod okrog 15 evrov ali več redko kje manj!
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.411
1.024
113
Kampi, hrana in pijača v Španiji predstavljajo zelo majhen strošek, sploh v osrednji Španiji, kjer daš za ribo s prilogo v restavraciji 10€, da ne omenjam, ko spiješ pivo za 1,40€, dobiš zraven prigrizek (kakšno hrenovko s pomfrijem, kakšen čuft, kakšen čips, enkrat poln krožnik svežih dagenj, enkrat sendvičke in še kaj bi se lahko spomnil...).

Enkrat sem se smejal, sem spil 5 pirov in sem se toliko najedel zraven, da nisem šel večerjat sploh...

V Španijo se NE pelje fasnge s seboj, veriga štacun DIA, je cenejša od vseh naših! V restavracijah zunaj so v Španiji nižje cene kot pri nas, razen v mondenih turističnih središčih seveda, na Portugalskem tako rekoč zastonj ješ zunaj, edino kampi in bencin/nafta je dražje na Portugalskem.

Obredel sem obe državi, vstopnin je zelo malo za plačat in ne predstavljajo posebne postavke.
 

torcida_st

Pripravnik
6. okt 2007
509
0
16
Ja smo bli tudi mi lani na podobni turi do Gibratarja pa se je kar nekaj več denarja porabilo v 14 dneh brez kakšnega razmetavanja
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Glede na odlično mediteransko hrano se mi zdi greh, da ne bi na dopustu hodil ven jest, vsaj občasno. Sploh ker v povprečju restavracije niso drage.