dopust ob sredozemlju

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Kje? Kdaj? Koliko ljudi in s kakim vozilom?

Spodaj imas pri Moby lines...2 osebi....avto do 5m..230€...zacetek junija
Capture1.PNG


LP
 
Nazadnje urejeno:

Steve

Guru
13. avg 2007
9.947
1.833
113
Mali otrok res ne vem zakaj bi moral biti izgovor\ opravicilo, da si obsojen na hrvatijo. Jaz sem bil z 1 letnim na korziki, brez najmanjsega problema. Letos pa sicilija z letalom iz trevisa.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.479
113
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Najlepsa hvala! Mah za letos sem spet rezerviral na hrvaskem, drugo leto pa drugam. Se zadnjic bom moral malce potrpeti njihovo fuknjeno obnasanje. Ampak vse za otroke.
grin1.gif

jaz iz enakih razlogov hodim v lignano, sanjsko za male otroke, tak da ne vem zakaj v hr?
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.368
246
63
Kje v Sredozemlju pa do mobilnih hišk pa da niso tako zasoljene cene kot pri hrčkih?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik alfist555 pravi:
Ja, to je tud mene presenetilo. U Grciji prides lahko s svojim avtom na "vsak" otok, tu pa ne morem niti na Malorko. Vsaj na Malorko bi lahko vozil kak velik trajekt kot na Sardo in Korziko...pa pol z Malorke na Ibizo in Menorko z manjsimi trajekti. Sami lepi in dovolj veliki otoki za raziskovat z avtom...tudi ne vem kako je s kampi na omenjenih otokih...pomojem jih sploh ni. Sem pa zasledil pri SLO agenciji, da ponujajo kolesarjenje mislim da po Malorki....vsak dan v drugem hotelu....oni poskrbijo za prenos prtljage iz hotela v hotel...ti sam gonis
smile-1.gif
No ni to moja vrsta dopusta...podam samo kot informacijo. Oh well...

Tako sem jaz srečal kup angležev na Tajskem. So prikolesarili, za njimi pa dva velika kombija z rezervno opremo in prtljago.
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.519
260
83
V Lignano hodis v kamp ali kaksne apartmaje? Poleti zna biti v lignanu nadlezeb samo hudo vroc pesek.
 

Rossoner

Pripravnik
15. apr 2008
125
0
16
V Italiji sem bil v mobilnih hiškah samo na "Sardi" na predelu Costa Smeralde, Camping Cugnana . Cugnana ni na plaži, vozijo pa zastonj majhni busi na 3 ali 4 okoliške plaže. Zjutraj tja in zvečer nazaj.

Francija - La Vieille Ferme, tukaj je cca. 10 min peš do plaže, načeloma v Fra kampi niso čisto poleg morja.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Na temu camping Cugnana sem bil tudi jaz in avtov ne dovolijo v kamp, tako da ga pustis na zunanjem parkiriscu. Sam za info.
 

Rossoner

Pripravnik
15. apr 2008
125
0
16
To je res ja, v obeh kampih na Sardiniji sem avto pustil zunaj, dovolijo ti pa, da zapelješ noter stvari. V Franciji sem imel avto povsod ob hiški.

Mogoče, pride komu prav, tole so navodila kampa Cugnana , za okoliške plaže....