dopust ob sredozemlju

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Ima kdo kaksne izkusnje z dopustovanjem ob obalah sredozemlja, nima dosti veze kje vse od z ita obale naprej proti spaniji. Ponudbe je ogromno, relativno poceni v primerjavi s hrvasko, izkusenj nobenih. Najraje apartma, pocitnisko hisko.. plaza za majhne otroke, mir. Ibiza in podobne zurerske destinacije seveda odpadejo.
smile-1.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
rad sem neodvisen, s svojim avtomobilom. vsaj se dve, tri leta, dokler tamali malce ne odrastejo. osebne preference, nic drugega.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
lani bil v kalabriji(tropea) 10 dni,priporočam,letiš iz trevisa,za rentacar dal 150€
plaže špica,ni gužve kot recimo na sardiniji,cene so zelo ugodne in pa čisto je kar je za jug italije
zmaga.gif
,spotoma lahko narediš izlet na stromboli(30€)



 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik shift pravi:
lani bil v kalabriji(tropea) 10 dni,priporočam,letiš iz trevisa,za rentacar dal 150€
plaže špica,ni gužve kot recimo na sardiniji,cene so zelo ugodne in pa čisto je kar je za jug italije
zmaga.gif
,spotoma lahko narediš izlet na stromboli(30€)

sem ravno včeraj gledal slike ko sem bil v Tropei leta 1996
grin1.gif
takrat še ni blo lowcost avijonov in sem šibal z avtom.... popotovanje po Italiji .... bo treba kaj kmalu ponovit.
kje pa ste spali? sem iskal mal, pa nikakor ne najdem na netu
midva sva bila tistega davnega leta v nekem kampu (par km ven proti siciliji), kjer je mel tipo prej nasad pomaranč, pol je pa po eno vrsto dreves ven ruknu pa naredu take simpl bungalove s kuhinjo zunaj.... je blo res noro in tudi sorazmerno poceni.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Citat:
Uporabnik shift pravi:
lani bil v kalabriji(tropea) 10 dni,priporočam,letiš iz trevisa,za rentacar dal 150€
plaže špica,ni gužve kot recimo na sardiniji,cene so zelo ugodne in pa čisto je kar je za jug italije
zmaga.gif
,spotoma lahko narediš izlet na stromboli(30€)




Na katero letališče pa letiš iz Trevisa, če želiš iti v Tropeo?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Abeta pravi:
Citat:
Uporabnik shift pravi:
lani bil v kalabriji(tropea) 10 dni,priporočam,letiš iz trevisa,za rentacar dal 150€
plaže špica,ni gužve kot recimo na sardiniji,cene so zelo ugodne in pa čisto je kar je za jug italije
zmaga.gif
,spotoma lahko narediš izlet na stromboli(30€)

sem ravno včeraj gledal slike ko sem bil v Tropei leta 1996
grin1.gif
takrat še ni blo lowcost avijonov in sem šibal z avtom.... popotovanje po Italiji .... bo treba kaj kmalu ponovit.
kje pa ste spali? sem iskal mal, pa nikakor ne najdem na netu
midva sva bila tistega davnega leta v nekem kampu (par km ven proti siciliji), kjer je mel tipo prej nasad pomaranč, pol je pa po eno vrsto dreves ven ruknu pa naredu take simpl bungalove s kuhinjo zunaj.... je blo res noro in tudi sorazmerno poceni.

bila sva tukaj

http://www.booking.com/hotel/it/villaggiotonicello.it.html

in tukaj

https://www.booking.com/hotel/...type=total&


smeh cene in pa
zmaga.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Najlepsa hvala! Mah za letos sem spet rezerviral na hrvaskem, drugo leto pa drugam. Se zadnjic bom moral malce potrpeti njihovo fuknjeno obnasanje. Ampak vse za otroke.
grin1.gif
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.130
190
63
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Najlepsa hvala! Mah za letos sem spet rezerviral na hrvaskem, drugo leto pa drugam. Se zadnjic bom moral malce potrpeti njihovo fuknjeno obnasanje. Ampak vse za otroke.
grin1.gif

ja koliko stare otroke pa imaš? 3 mesece?
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
Haha, bi moral njih povprašat kakšno se jim zdi tvoje obnašanje.

če si hrček ali kakršen koli drugi čefur ti se oprostim, sicer se zamisli nad svojim klečeplazenjem. pa nehaj trolat. pejt v politiko.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Če bi dostop z avtom ne bil pogoj, bi rekel da idite na Malorko ali se bolje na Menorco. Sam nisem se bil, ampak kolikor berem potopise in fotoreportaze je to top destinacija.

LP
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Iz Genove bi lahko kakšen ugoden trajekt pripravili na Baleare, ampak ker jim turistov ne manjka, se tak trajekt ne obeta prav hitro. Iz Barcelone so predaleč za tja priti in pa predragi. Sem že gledal. Tako, da Baleari so zaenkrat avion + rentacar.

Grki, če kaj znajo je to turizem. Trajekti iz Trsta, Benetk in Ancone vozijo polni že sedaj in to za normalen denar.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Ja, to je tud mene presenetilo. U Grciji prides lahko s svojim avtom na "vsak" otok, tu pa ne morem niti na Malorko. Vsaj na Malorko bi lahko vozil kak velik trajekt kot na Sardo in Korziko...pa pol z Malorke na Ibizo in Menorko z manjsimi trajekti. Sami lepi in dovolj veliki otoki za raziskovat z avtom...tudi ne vem kako je s kampi na omenjenih otokih...pomojem jih sploh ni. Sem pa zasledil pri SLO agenciji, da ponujajo kolesarjenje mislim da po Malorki....vsak dan v drugem hotelu....oni poskrbijo za prenos prtljage iz hotela v hotel...ti sam gonis
smile-1.gif
No ni to moja vrsta dopusta...podam samo kot informacijo. Oh well...
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
Haha, bi moral njih povprašat kakšno se jim zdi tvoje obnašanje.

če si hrček ali kakršen koli drugi čefur ti se oprostim, sicer se zamisli nad svojim klečeplazenjem. pa nehaj trolat. pejt v politiko.
Nazadnje ko so čefurji težili po naših koncih, so jih dobili s koli. Vljudno vabljen
evil.gif