Dončič - NBA

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.460
9.197
113
Eni insajder že pišejo tak. Po mojem bi se ona dva res vrhunsko ujela in bi lahko prišli štengo višje.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.972
814
113
ja sam kar majo imajo.. ni tako?
ne verjamem, da bo prav veliko "močne" kvalitete na trgu kot prosti igralci brez pogodb.. že s tem Marquesse so mel več al manj srečo?
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.327
948
113
Titograd
Dragiča ne bo, vsaj zdaj ne. Ker so itak dobili njegov profil igralca. Morda si Dinwiddieja niso specifično želeli, ampak da so se znebili Porza so pač mogli tudi to požreti. Kleber ni material za prvega centra, tak da verjetno jim kaj več kot uvrstitev v PO tudi letos ne bo uspela. Upam pa da resno napadejo konec sezone kakega dominantnega centra. Pol bo pa druga pesem.

Jokić je mokre sanje na super pogodbi in v dobri ekipi, tak da v to ne verjamem. Enako velja za Goberta... pač zdita se mi enostavno nerealni tarči. Je pa nekaj zanimivih centrov s koncem sezone free agentov... npr Nurkić, Bamba, Ayton, Thompson (ta dva sta moji prvi želji, sploh mlajši Ayton, ki verjetno odhaja iz Phoenixa, ker se je zataknilo pri $$$), Valančiunas, Bryant, Harrell ter Ibaka. Pravzaprav, toliko res dobrih free agentov, kot jih bo letos konec sezone na voljo, sploh ne pomnim... iz njih bi lahko sestavil ekipo za prstan :)
 
Nazadnje urejeno:

shift

Guru
20. jul 2007
9.753
2.039
113
za šankom
V Dallas bi pasal Jarret Allen na mesto centra, GD v Dallas ne paše, sicer pa Bertrans 18 mio usd to je rop pri belem dnevu, s tem, da je Dallas poleg KPja dal še 2nd round pick, še dobr, da niso prvega dal zraven
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.327
948
113
Titograd
Tudi meni se zdi tak. Brca v rit je bila, da ni bil uvrščen v začetno peterko na all star vikendu... po tem vikendu se mu je tudi statistika ful izboljšala, procent metov je šel opazno gor.

Pa še Dinwiddie je kar dobra okrepitev, če se vrne na raven pred poškodbo bo Dallas še precej nevarna ekipa. Potem pa samo še na enega dobrega centra...
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.313
2.410
113
še v SLO - ampak komaj
Aja - pozabil dodati na koncu [\retard mode] :evil:

In ja - se je po poškodbi v roke vzel. In naj še malo kriljenje po uspešnih prodorih in nedosojenih favlih zmanjša (za to je klop tam) in mu bo tudi tu šlo bolje.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.999
3.748
113
Ljubljana
hmpg.net
ladies & gentlemen

Luka 1:
1650815750300.png


Nikoli ne obupaj, nikoli se ne predaj
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

javr

Guru
6. dec 2011
1.617
1.068
113
na kateri TV so prenosi tekem NBA ? Na Telemachovih TV programih jih ne najdem
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.826
639
113
Arena. Telemach je nima mislim pa, da jo imajo vsi ostali operaterji.
Drugače pa streami. Ponavadi, če pred tekmo pogledaš RTVSLO komentarje pri novici dobiš kak dober stream.