Dončič - NBA

15. jan 2019
3.459
1.085
113
Aja to, pa saj ni nujno, da bo letos odigrano. Ja, prodaja se dobro, a če bo tako nadaljeval, bo lepo stagniral v Dallasu, kot sem napovedal.

Druge ekipe pa trenutno ne rabijo Dončića, brez njega zmagujejo in osvajajo prstane.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.823
638
113
Na vsako stvar moraš pozitivno gledat. Če bi zmagali zadnjih 10 tekem ne bi imel veliko za pisat čez Dončiča.
Uživaj dokler traja.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Na vsako stvar moraš pozitivno gledat. Če bi zmagali zadnjih 10 tekem ne bi imel veliko za pisat čez Dončiča.
Uživaj dokler traja.

Gre bolj za to, da se o fantu začne nekako normalno poročat. Ker ko odpreš te naše medije in ovčje zapise spodaj, misliš, da je nosilec najmanj 30 prstanov.

Bolano postajo in take zadeve vedno privedejo do "reakcije".

Zdaj je šlo tako daleč, da ko izgubi Dallas, so vedno krivi trener in vsi ostali igralci, naš pa vedno vrhunsko odigra :)

Jaz sem povedal, kaj me "moti" pri fantu, da ni razbijač, da ni natrenirana kita, ker je to pač NBA.

Pa da je cmerav, ajde, saj bo odrastel.

Tu pa berem neke primerjave z jordanom, lebronom, ki jih folk potrjuje z nekimi statistikami, ki sploh ne veš, da obstajajo.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.823
638
113
Sej te razumem kaj hočeš povedati. Samo o čem pa naj poročajo. Je edini (no je še Dragič sam ni na istem nivoju negleda na to kar je naredil) Slovenski igralec v NBA, ki je cel klub podrejen njemu. To je nekako že dovolj velik razlog za to, da se pač vsak dan piše o njem. Saj pa to ni omejeno za Slovenijo. Saj večino ocen in primerjav prihaja iz USA. Tam so dnevno oddaje, ki samo primerjajo dosežke enih in drugih. Saj ni samo Dončič primerjan z drugimi. Ta diskusija teče ves čas. Naši bolj kot ne samo povzemajo. In ja saj je sam Dončič še mogoče najbolj kritičen do sebe glede same igre. Je pa tudi res, da ti ni treba spremljati SLO medijev, če te tako moti. Imaš dovolj USA medijev, ki poročajo od A-Ž o NBA.
Glede razbijača pa pač nikoli ne bo. Niti ni njegov način igre. Tako to je. Ali zaradi tega ne bo ali bo osvojil kak prstan pa bo pač pokazala zgodovina.
Trenutno je ekipa pač takšna kot je. Kar sem sam gledal tekem bi težko rekel, da je kak lovec na statistiko. Ima veliko podaj, ki pa so velikokrat neizkoriščene. Je pa dejstvo, da trenutno ne igrajo obrambe in tudi met nimajo tak kot lansko leto. Lani so s tem kompenzirali prvi del. Leto pa zgleda ne gre. Tudi Lebron, ko je prišel v LA (mislim, da 2018/2019) se niti v končnico niso uvrstili. Ko so ekipo dali skupaj pa je bil prstan. Dobro je vsekakor Lebron na višjem nivoju kot Luka (če ne po statistiki pa sigurno po vodenju in uplivu). Dejstvo pa je in moraš tudi sam priznati, da ni veliko igralcev, ki dosegajo njegove številke v njegovih letih. Kakorkoli vzameš je NBA igra številk in rekordov. Pa to ni na našem zelniku zraslo.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Preden so zgubili folk zaradi korone jim je šlo veliko bolje kot lani.
Luka je na 8 mestu med posamezniki.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.823
638
113
Pa ravno obrambo naj bi se okrepil z novinci. Čeprav nekaj jih je iz tira vrglo k je 1/3 ekepe bilo v karanteni ali bolanih. Je tudi Maxi v intervjuju po tekmi rekel, da še ni to to. Potem pa cel kup težkih tekem, ki so jih zgubili in je tud morala bila bol na psu. Počasi se bojo verjetno malo naglihali.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.752
2.039
113
za šankom
vseeno je pod koše tak prepih da glava boli, če je WCS prvi mož obrambe pod košem potem veš koliko je ura, KP pa v raketi preživi ravno 1/10 svojega časa, Luka in Jokić, to bi rad videl v isti ekipi
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Schime

Guru
22. nov 2008
1.823
638
113
Kako pa ima Jokić kaj pogodbo še. Enkrat so nekaj Luketa spraševal kako pa kaj glede tega. Pa je reku, da sta kao govorila in, da bi Jokić prišel, da bi bila skupaj v ekipi. Nekaj v tem smislu (ne vem, če ni bilo bol v šali rečeno). Drugače pa ja sigurno bi znala ta povezava biti kar ok.