Dolina Val Gardena (nočna smuka)

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.946
10.359
113
vrhunsko je bilo, pogled iz balkončka na gran riso, pa skoraj vse dni brez oblačka.. in brez folka, ODLIČNO. drug let ponovimo .
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
A pol ste bili v Alti Badii?
Mi smo bili pa dobesedno 1,5min peš od spodnje postaje Ciampioni. Smo že rezervirali za drugo leto.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
KSZ

srecnezi hahah...jebemo drugo leto, gremo definitivno bolj pozno kot letos. sem pa ze rezerviral zacetek marca v Civetti...naceloma nebi smelo bit problema s snegom.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Takrat bo odjuga
evil.gif
 

SPICEK

Pripravnik
2. nov 2007
182
13
18
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
A pol ste bili v Alti Badii?
Mi smo bili pa dobesedno 1,5min peš od spodnje postaje Ciampioni. Smo že rezervirali za drugo leto.
A maš mogoče kšn link od app. Lahko tudi na z.s.
Hvala
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.946
10.359
113
bili smo v LA Villi , odlično izhodišče in zelo lepa vasica (apartmaji imajo cene med 20 in 25€ na osebo v tej predsezoni)... v tej vasici je tudi tekma za FIS ..smo gledali mal iz gondole, bilo pa navijačev ravno 100 :S zelo malo ljudi, na splošno...prihajat so začeli komaj 24.

Delalo je 90% prog in naprav, v petek 23 verjetno že skoraj vse..šli tudi na sello rondo , v lepem vremenu je razgled res super. na marmolado pa nam ni ratalo, ker v začetku tedna še ni delala ena povezava pd nihajko v Arabbi.. V glavnem perfekten zimski dopust.. Na dan smo nekak delali med 50 do 70 km (z gondolami vred) po sporttrackerju. En dan smo šli tudi na industrijski Kronplatz pogledat.

toliko iz moje strani.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Aha... Sella Ronda potem še vedno ne dela v celoti..., ker so napovedovali, da bodo odprli 18.12, še tisto manjkajočo povezavo v Arrabi...
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Citat:
Uporabnik SPICEK pravi:

A maš mogoče kšn link od app. Lahko tudi na z.s.
Hvala

Sem že kako stran nazaj objavil - www.resi.bz Je čisto v centru vasi, čez cesto je mesarija, bar, Spar je 50 m stran, pekarija 100m..., gazda je prijazen, apartmaji komfortni (170 m2), priporočam.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.946
10.359
113
ne ne, narobe si razumel, povezava na marmolado ni delala, nima veze s sella rondo.. Za povezavo v arabbi za oranžno sella rondo mora delati velika nihajna gondola in rdeča proga proti pordoju se mi zdi, kar je delalo normalno. Tam smo se vozili tudi po eni črni..(sami na progi) epsko.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Aha... Sella Ronda potem še vedno ne dela v celoti..., ker so napovedovali, da bodo odprli 18.12, še tisto manjkajočo povezavo v Arrabi...
Zeleni krog sem naredil že takoj po odprtju - 18. decembra.
cheer.gif
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Da malo obnovim temo!

EVO jutri pičim spet na otvoritev v Alta Badio (colfosco), snega je dovolj, vse je odprto, minus je hud, cene malo višje :D ampak smao da je sneg :D javim kako je bilo cez 5 dni :D
 

BohVar_alias_BOHL

Pripravnik
6. sep 2007
698
0
16
Laibah
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
Da malo obnovim temo!

EVO jutri pičim spet na otvoritev v Alta Badio (colfosco), snega je dovolj, vse je odprto, minus je hud, cene malo višje :D ampak smao da je sneg :D javim kako je bilo cez 5 dni :D

Podaj link od apartmaja......sicer je Ortisei v januarju favorit
evil.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Hja, moja klapa je šla danes zjutraj v Val Gardeno , jaz sem moral zaradi obveznosti ostati doma.... bemumater
frown-1.gif
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik BohVar_alias_BOHL pravi:
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
Da malo obnovim temo!

EVO jutri pičim spet na otvoritev v Alta Badio (colfosco), snega je dovolj, vse je odprto, minus je hud, cene malo višje :D ampak smao da je sneg :D javim kako je bilo cez 5 dni :D

Podaj link od apartmaja......sicer je Ortisei v januarju favorit
evil.gif

http://www.barantl.it/homeeng.aspx evo to je apartma :D na smuciscu :D
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
carsko, zavidam , ampak letos bomo ven spustili, upamo na drug let
wink-1.gif

meni se je tudi slabo pisalo za letosnjo otvoritev :D pa sem se nekak uspel dogovorit hehe
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
jest sem pa ze nazaj
smile-1.gif
fajn je blo... predvsem pa zelo zelo malo ljudi... tudi v petek zvečer na otvoritvi na Obertaurnu... sem bil prav presenečen
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.946
10.359
113
to si bil lani ze na istem a ne?...

mah ja, jaz sem takoj samski, ce pustim deklino z otrokom doma :D drugo leto, otroci zrastejo pa smuk.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
to si bil lani ze na istem a ne?...

mah ja, jaz sem takoj samski, ce pustim deklino z otrokom doma :D drugo leto, otroci zrastejo pa smuk.

ma sja ves nikoli ni tak hudo ko mislis :D, vse se da zmenit :D....jah saj bi malega vzel s sabo sam je se premali :D, cez kaksne 2 leti...mala pa ma komaj 5 mesecev :D

samo smuka je vrhunska, sicer je bil danes ledeni dez, pa megla pa sneg ampak smo lepo vlekli do 17.00 ure :D ko tukaj zapirajo lokalno progo, je pa ye prcej mrak.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Ojla, evo poročilo

pa kaj si ti nor kakšna smuka pa je bila letos...naredli 285km, smučali od jutra do večera praktično, gondola nad Colfoscom vozi do 5 ure, zgoraj je vrhunska bajta za apres ski...v glavnem, sneg fantazija, zbito ne ledeno, guzva samo na saslongu in pa grand risi, zaradi tekem...avta nisem premikal 4 dni :D, prevozil dolomite po dolgem in počez, uporabil 98 žičnic od tega 58 različnih :D...v glavnem zmaga no razen malo hladnejšega piša vetra pri -17 :D