[Dogodek] Maraton Siddharte

TuTuRuTu

Fizikalc
14. avg 2007
120
43
28
Ljubljana
Ima mogoče kdo eno karto odveč?
Namreč kolegičin fant ima jutri roj. dan., žal ima samo eno karto, druge ni mogla dobit..
Če ima kdo karto odveč jo z veseljem odkupim.

Lp
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Guzva bo tako ali tako. Jaz bom sele okoli 18h koncal s sluzbo (upam da ze kej prej) potem pa iz Kranja via Ljubljana. Upam, da bom lahko kje parkiral.. Zacelo naj bi se ob 19.30, tako da bo verjetno skoz naval (dokler ne nafilajo)
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
No??? Kaj ni še nobenega domov s koncerta
evil.gif
?
 

saiko

Pripravnik
16. avg 2007
380
0
16
Kransterdam
jest nism bil, bla pa je moja tamala. prav da so špilal skor pet ur, blo tut neki gostov (kreslin vem da je bil), neki komadov so odigral akustično, folka lih prov, ne preveč nabit, več pa ne vem. Bojo drugi povedal še kej in limal slikce...
grin1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.529
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
zaenkrat lahko povem samo, da je bilo noro. no, vsaj kar sem imel sam časa slišat, ker sem imela full dela, letanja v zaodrju, ko so se jemale izjave in podobno. vzdušje je bilo odlično, folka - hja, dvorana je bila polna, ni pa bila nabito polna - se je dalo uživati.
smile-1.gif




zanimivo mi je, da je bilo folka več, kot na P!nk, pa tudi, da je bil folk po 5h urah še vedno za žur, še vedno je sodeloval. ne moreš verjeti. med Od višine se zvrti, kjer je v pesmi premor, je Tomi vse v parterju prosil, da počepnejo, in ko jim da znak, ko začnejo naprej igrati, da skočijo v zrak. no, meni je to fotko uničil en od fotografov, ki mi je ravno takrat skočil pred objektiv.



slike - te so pa ravno v pripravi.
smile-1.gif




igral so pa res, koliko časa - malo čez 20 so začeli in ob 1h končali, res pa je, da so morali narediti 15 minutni premor nekje na sredini, ker so bobnarja Boštjana full začeli matrati krči.
 
Nazadnje urejeno:

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
bilo super, napili se ga ze ob 21:00 ker so zastonj talali ... nabitost dvorane je pa bila ravno pravšnja za tak velik koncer.. super odlicno v glavnem. Zdej pa nazaj spat.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Jst sem se ravnokar vrnil v domači kraj. Bilo je zakon!
cool-1.gif
Sicer ne vem, kako so oni na parterju zdržali 5 ur, ampak mi na tribunah smo se imeli res super!

Upam, da je kdo kaj posnel ...
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.529
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ja, pravi tatoo ima, piše pa CHARISMA.
grin1.gif


ja, vem, to je bla cela štala glede uradnega fotografiranja. na začetku nas je bilo enih 15 slikačev s FOTO akreditacijo, s tem, da smo na drugem izhodu (med Dan D-ji), bili pod odrom samo štirje...
tongue-1.gif


ja, parter bi znal biti malo bolj naporen od tribun - sem šel malo pogledat, kako je kaj s tribune videti zadeva, pa tako - vsi lepo sedijo in gledajo, pojejo, kot da so na predstavi.
smile-1.gif
lepo je bilo to videti.
 

NobodyImportant

Zelenc'
28. sep 2007
26
0
1
tromeja
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:

med Od višine se zvrti, kjer je v pesmi premor, je Tomi vse v parterju prosil, da počepnejo, in ko jim da znak, ko začnejo naprej igrati, da skočijo v zrak.


Hehe
cheer.gif
dobre fore ja tole,jih je mel že na RH turneji. A je tokrat tud med komadom Na soncu pel Ker ne verjamem v srce rad bi te videl v telo...

Mi je kar žal da nisem bila v tivoliju
frown-1.gif