Dober (moto)električar v MB?

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Zdravo
Nekaj me je začela zafrkavati elektrika na mojem VStromu. Včeraj sem ga želel prižgati in ni bilo nobenega kontakta. Akumulator poln. Malo brkljam po žicah in varovalkah in naenkrat se zbudi. Lučke zasvetijo vendar ko ga želim prižgati vse skupaj mrkne. Potem spet nekaj časa čisto brez elektrike. Na koncu mi ga je celo uspelo prižgati, vendar je po kakšni minuti spet crknil.
Potem ga nisem več uspel obuditi
confused-1.gif

Sedaj iščem enega elektrikarja za motorje...sicer še ne vem kako bom motor spravil do njega, ker kot sem rekel, mi ga ne uspe prižgati.
Kakšna ideja, namig, nasvet.....
 

Borca

Pripravnik
21. jul 2007
372
13
18
Kopivnik
Zdravo

Če ti ni predaleč je na Bohovi eden, sicr avtoštromar, vendar verjamem, da mu tudi moto ne bi bil problem. Orthaber se piše.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pokliči morebiti na motorjet, pa ga s kombijem odpeljejo.
 

bluub

Fizikalc
9. jan 2008
672
32
28
AVTOELEKTRIKA HORVAT SAŠO HORVAT S.P.
GERŠAKOVA ULICA 31, 2000 MARIBOR

lp bluub
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Bolje, da to na moto servisu, kjer poznajo Suzukije, opravi Matej
smile-1.gif


Kot pa da avtoelektričar odkriva toplo vodo.
 

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
Mog glas gre tudi k Saso Horvat na Gersakovi...ga poznam ze kar nekaj let, vse moje zadeve in zadeve kolegov porihtal tak kot se sika.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik vuk pravi:
Mog glas gre tudi k Saso Horvat na Gersakovi...ga poznam ze kar nekaj let, vse moje zadeve in zadeve kolegov porihtal tak kot se sika.
Tudi jaz sem že vozil avto k Sašu in lahko rečem samo pohvalne besede. vendar kot je že Snecer rekel, verjetno bi na motorju odkrival toplo vodo. Matej na Motorjetu pa samo to dela...lahko pa da se motim