Dišava/osvežilec za avto

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.384
727
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Kaj priporočate? Preizkušam razne "smrekice" in te dišijo mogoče 24 ur in gotovo. Rad bi nekaj trajnejšega in ne vem sploh kaj iskati v poplavi teh izdelkov, zato me bolj zanimajo informacije oz izkušnje iz prve roke.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.245
5.556
113
One ampule z pivnikom na vrhu. Boljše od smrečic.

1718951608963.png
 

dask

Majstr
21. sep 2023
286
304
63
Tele ampule so agresivna zadeva. Meni je enkrat prežrlo omarico v garaži, ko se je polila.... dobesedno luknja je bila v lesu, jaz tega ne dam v avto od takrat. Kaj to vdihuješ potem....
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.384
727
113
v leru
navi-guru.blogspot.com

zdaj se spomnim, točno to zadevo (ne vem sicer če isti brand) sem pred časom kupil v sparu in je res precej dolgo držalo, cca 3 tedne, če se prav spomnim. Na začetku minimalno odpreš in potem na polno odpreš ko gre zadeva h koncu. Ni bilo preveč agresivno, to mi je bilo v bistvu všeč - blago in dolgotrajno. Grem še danes pogledat če najdem. Hvala za hint!
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko

tony

Guru
23. jul 2007
9.467
1.384
113
Se strinjam ampak ko zvečer v Celju pogledaš v zrak proti Cinkarni, tvoj argument postane popolnoma brezpredmeten...:eek:
Po mojem to ne drži, pa tudi sam žal dobro poznam industrijsko onesnažen zrak... Mnogo slabše za zdravje je onesnažen zrak v majhnem, zaprtem prostoru, kjer koncentracija parfuma enostavno naraste v koncentracijo, ki jo je zunaj sploh težko doseči...

Vse te dišeče reči so strupene in lahko kancerogene in jih v avtu sploh ne bi smeli uporabljati. Ko boste na stara leta namesto, da bi šli uživat penzijo končali na onkološkem, bo prepozno...