Diablo 3 - Offical HD Trailer 2012

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Sem zdaj dal inštalirat in mi napiše, da nimam dost dobrih winsov
hysterical-1.gif
Morm najprej SP ištalirat, upam, da bo skoz win update vse šlo čez.

Deja vu od GTA 4. Tam sem se tud tako prejebal z SPjem, da je bilo za popeezdit.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
ksz

Kaj je takšnega na tem špilu? Nisem igral nobenega predhodnika, zato vprašam.
smile-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Diablo 2 je bila poleg Starcrafta in World of Warcraft najbolj igrana online igra. Še danes lahko greš igrat diablo 2, pa ti bo grafika kul, ker itak ne stremi k realizmu.

Potem pa dodaš multiplayer k že tako zanimivi igri, kjer si lahko skupaj s 7 igralci igro igral, ali pa se proti njim dvobojeval. Vse skupaj pa je bilo začinjeno z item dropi, oz. stvari, ki so padale po tem, ko si pošasti ubil. Te stvari so se razlikovale tudi v redkosti. In poleg tega grinding za levele, kjer si (zdaj v končni obliki igre, ko si že vse finte poznal) lahko od levela 1 - 90 prišel v enem dnevu, od 98 - 99 (maksimum) pa je tistim največjim geekom vzel kakih 14 dni nažiganja.

Pač dobra zasnova + nekaj elementov sreče + grindanje = veliko zasvojenega folka
grin1.gif


In če vidiš, koliko folka je igralo 12 let staro igrico, in praktično 10 let se je čakalo naslednika, ki je bil napovedan za 2008
hysterical-1.gif
. Zdaj pa je končno res izšel.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Me mika da bi sprobal ampak če je tako "time consuming" kot wow, potem ne hvala.
grin1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.327
1.074
113
potem rajši ne igrat =)
Jaz imam še vedno Diablo 1.... mi je super
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.887
9.568
113
točno tako, folk je na tole čakal 11 let, tako da tole par ur v vrsti ni nič :D

Citat:
"Po samo 11 letih razvoja, od tega zadnjih dveh samo za poliranje, je včeraj izšel pošteno pričakovani akcijski frp Diablo III, za nameček ravno sredi maturitetnega meseca oz. izpitnih rokov. Za petdesetaka ga dobite v bližnji štacuni oz. na spletu.

Poznavalci serije oz. tisti, ki so šli skozi zaprto oz. oprto beto, glede samega igranja ne bodo opazilili pretiranih razlik z dvojko oz. celo enko. Pogled je še vedno izometričen, kar naj bi prihranilo na strojni zahtevnosti in hkrati dajalo dober pregled nad situacijo, se pravi konstantnimi vpadi sil pekla iz vseh smeri. Svet (Santuary), ki se je od razsutja Worldstona na koncu prejšnjega Diabla sicer nekoliko geografsko spremenil, je še vedno temačen in poln podzemnih sob (lvl1, lvl2 in gor), ki se ob vsakem obisku na novo naključno zgenerirajo, seveda tako, da se šefe oz. loot (skoraj) vedno nahajata tam, kamor boste nazadnje vtaknili nos.

Igrate z enim od petih likov - ti so Witch Doctor (nekromant z malo več poudarka na vuduju), Barbar (isto, neumen ko strela a močan), Wizard (coprnica, z možnostjo spreminjanja urokov), Monk (mešanica ašašina in paladina) in Demon Hunter (mešanica amazonke in coprnice). S klikanjem po pošastkunih dobivate izkušnje, cekine (ki jih več ni treba ročno pobirati, dovolj bo dotik) in robo, ki bo v pretežni meri še vedno bolj šrotaste sorte, vendar zdaj paše še na tri nove equipment slote: ramenske ščitnike, ročne ščitnike (bracerje) oz. hlače. Eno vidno razliko prinaša vpeljava uradnega spletnega tržišča - Auction House, kjer bo mogoče prodati ali kupovati želene artikle za cekine oz. resnični denar. Bolj nestrpnim ali nesrečnim igralcem bo to prihranilo kar nekaj grindanja, Blizzard pa si bo za privilegij odrezal svojih 15% (oz. 1 dolar/evro/funt pri določenih transakcijah)

Trenutno sta na voljo dva načina igranja - puščavniški ali kooperativno (PvW), oba tudi z hardcore likom (1 življenje vseskup), PvP način pa še pride v kasnejšem dodatku. Vseeno je za igranje potrebna stalna internetna povezava, ker igra ne le vključuje DRM, ampak sproti dobiva znatni del podatkov s strežnikov. Iz tega razloga najbrž na torrentih še nekaj časa ne bo polno delujoče piratske kopije (pač nekdo mora reverzno zinženirati in na novo spisati diablo iii server), se je pa torrent že ponudil za hitri prenos kopije igre, kar zna marsikateremu legitimnemu kupcu prihraniti nekaj ur časa.

Seveda brez začetnih težav tudi tokrat ni šlo. Množica igralcev, ki je že prej podrla vse rekorde za predprodaje; je naprej uspešno sesula prijavne strežnike, potem pa še našla precej očitno napako, ki uporabniku trajno prepove igranje (koda 3006). Blizzard že piše obliž."
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
pa saj ni bilo par ur v vrsti, v bistvu so big bang odprli od 12-1 (sem zajebal prej ko sem napisal comshop). Moj tamali je šel tja ob kake pol enih, pol ob enih so pa še žrebali neke nagrade, drgač jih majo pa v mullerju tud.

Angleška 60, nemška 50€
hysterical-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
ni demotov, ker je samo online varjanta, lahko ti pa dam Guest pass, ki sem ga dobil v škatil zraven nove igre, ampak je samo za act 1 mislim da. Ampak mislim, da potem lahko upgrejaš samo prek digitalne varjante.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.321
3.749
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
ni demotov, ker je samo online varjanta, lahko ti pa dam Guest pass, ki sem ga dobil v škatil zraven nove igre, ampak je samo za act 1 mislim da. Ampak mislim, da potem lahko upgrejaš samo prek digitalne varjante.

To bi bilo super.
smile-1.gif
 

ahac

Pripravnik
19. avg 2007
99
1
8
btw.
30 dni po izzidu (torej sredi naslednjega meseca) naj guest pass ne bi bil več potreben in bo vsakdo lahko probal.