Dež z "magnetno" mivko

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
S kijem!
Z magnetom!
Z magnetno mivko!
Z ovcami!
S korono nategom vrzeno ven v Vuhanu!
Z nadzorom ovc!
S cepljenjem!
S cepilci!
Z anticepilci!
S testiranjem!
Z brezplačnim testiranjem!
S plačljivim testiranjem!
Z zmedenostjo politikov in s vsakdanjimi drugacnimi odredbami!
 
Nazadnje urejeno:

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.153
113
Še en, ki hoče izpasti humorist. V resnici pa si bil prepričan, da je fejk, ker nimaš zrna pameti, da bi lahko poštudiral, zakaj bi pesek lahko bil magneten. :bonk:
Še en, ki ima upravičeno svoj nick. Jaz nisem nikjer pisal, da to ni mogoče, ampak mi je pa smešno to povezati z zastrupljanjem s strani vlad.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Stavek “Ta suhi škafec pušča” zelo pomaga pri pravilni uporabi predlogov s in z. Predlog s se namreč uporablja pred nezvenečimi nezvočniki: c č f h k p s š t, ki si jih najlažje zapomnimo s tem stavkom, tako da odmislimo vse samoglasnike in ostanejo le nezveneči nezvočniki. Pred vsemi drugimi črkami je predlog z.
 
  • Všeč mi je
Reactions: CLIO15

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.206
18
38
Po dolgem cajtu pridem mal pogledat forum in se res dodobra nasemejem - res ste LEGENDE :aplauz:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Stavek “Ta suhi škafec pušča” zelo pomaga pri pravilni uporabi predlogov s in z. Predlog s se namreč uporablja pred nezvenečimi nezvočniki: c č f h k p s š t, ki si jih najlažje zapomnimo s tem stavkom, tako da odmislimo vse samoglasnike in ostanejo le nezveneči nezvočniki. Pred vsemi drugimi črkami je predlog z.
Bolje, kot to pravilo, za katerega stavim, da si ga pravkar prebral v nekem učbeniku, pomaga posluh za materni jezik, ki pa ga ne pridobiš z Youtubom in prebiranjem stripov.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Bolje, kot to pravilo, za katerega stavim, da si ga pravkar prebral v nekem učbeniku, pomaga posluh za materni jezik, ki pa ga ne pridobiš z Youtubom in prebiranjem stripov.
Stavo si oz. bi izgubil. To pravilo mi je poznano od osnovne šole naprej a kljub temu se osebno pri pisanju zanašam zgolj in samo na posluh, ki je res hitrejši in bolj učinkovit a ga žal ne premorejo vsi. Pravilo sem pa navedel zaradi predhodnega posta v katerem je luka direktno izpostavil črke, sam pa sem potem to dopolnil s tem starim pravilom, ki si ga veliko lažje zapomniš kot pa same črke.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Magnetna mivka in teorije zarote in kako so vlade prijazne do ljudi in bla bla bla...se vedno si ne priznate, kaj smo ljudje vladam...

Izvolis....




Se povzetek nasplosno...

Ne, vlade nas imajo rade...jp... :valjamse::valjamse::valjamse:
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Stavo si oz. bi izgubil. To pravilo mi je poznano od osnovne šole naprej a kljub temu se osebno pri pisanju zanašam zgolj in samo na posluh, ki je res hitrejši in bolj učinkovit a ga žal ne premorejo vsi. Pravilo sem pa navedel zaradi predhodnega posta v katerem je luka direktno izpostavil črke, sam pa sem potem to dopolnil s tem starim pravilom, ki si ga veliko lažje zapomniš kot pa same črke.
Posluh je seveda pomembnejsi in ga ne premorejo vsi. Skoda pa 99%, ki ne premorejo posluha nimajo toliko intelektualnih zmoznosti, da si predstavljajo kaj šele interpretirajo ta suhi škafec pušča.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
Spet prihaja naokoli.

cams_aod550_fc_europe_20220520_00.gif
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Pa kis. Ne sme se pozabit na polivanje s kisom, tudi to je ena pomembnejših preventivnih stvari pri zaščiti pred chemtrail posipanjem, orgonski top je pa potem še klasa višje.
Kako se je že včasih imenovala tista grupa na fbju v kateri so imeli debate o ravni zemlji, orgonskih androidih in polivanju s kisom? Nikakor se ne morem spomniti....