Demonstracije

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:

confused-1.gif


Predstavlja razlog kako to da je Turk zmagal, predstavlja dokaz da se komunizem vrača in predstavlja dejstvo da gre država v kurec


bojte se bojte, najbolje da že danes zbežite v Argentino
evil.gif

Sicer nas boste z žico zvezali in v jame zmetali?

Sigurno bi blo bolj vzgojno kot pa, če bi vas poslali zmolit en očenaš
evil.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Tale štrajk res ni bil nič posebnega, ampak prepričan sem, da se bo slejkoprej tudi pri nas začelo mnogo bolj zares, tako kot ponekod drugod po Evropi! Zadeve so res postale nevzdržne!
Kar pa se tiče nekaterih komentarjev tukaj, pa res ne vem, a ste še otroci, ki ne vejo, kaj govorijo ali pa imamo tukaj nekaj novodobnih bogatašev oz. menedžerjev!?
13.gif

Vsaj glede na nekatere prebrane komenraje se mi zdi , da je bolj verjetno tisto prvo...
uf-1.gif
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Citat:
Uporabnik excalibur pravi:
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:

confused-1.gif


Predstavlja razlog kako to da je Turk zmagal, predstavlja dokaz da se komunizem vrača in predstavlja dejstvo da gre država v kurec


bojte se bojte, najbolje da že danes zbežite v Argentino
evil.gif

Sicer nas boste z žico zvezali in v jame zmetali?

Sigurno bi blo bolj vzgojno kot pa, če bi vas poslali zmolit en očenaš
evil.gif

No no ... ne tako grdo. Prvo molit, potem žica
evil.gif


Ne hecam se ... jaz nebi rekel, da gre država v [censored], ker je tam že kar nekaj časa zaradi te vlade in RKCja. Slabše kot ta vlada dela ne more zagotovo nobena, niti Jelinčič ne, pa je totalni pacient.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Kiri pravi:
Se se komu zdi font na tistem transparentu, ki so ga nosili v prvi vrsti, enak fontu,ki ga uporablja SD? Tudi uporabljene barve in vsebina "stimajo"...

Edit: tega mam v misilh KLIK do slikice


Tvoja paranoja je upravičena
rolleyes-1.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Kiri pravi:
Se se komu zdi font na tistem transparentu, ki so ga nosili v prvi vrsti, enak fontu,ki ga uporablja SD? Tudi uporabljene barve in vsebina "stimajo"...

Edit: tega mam v misilh KLIK do slikice

namig: poglej bolje napis... samo ene par črk je treba spustit pa nekaj jih premetat pa dobiš skrito sporočilo. probej najdt sliko, kjer je cel napis gor, da boš taprav rezultat dobil
wink-1.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Bil povabljen na zastonjsko malico v LJ . Ker sem imel bolj pametno delo na vikendu sem rajši šel tja.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Danes sem videl pri poročilih neke Belgijske demonstracije kjer se je udeležilo 30.000 demonstrantov....in videti je bilo tam VSAJ 2x več ljudi kot pa na Ljubljanskih demonstracijah za katere pa se jih je udeležilo kar "" 70.000"" ljudi.


*dvojne navednice pri številki 70.000 imajo svoj pomen.
smirk-1.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
ksz, nad svojo plačo se res ne pritožujem, ampak je drugje verjetno še težje živet- v večjih mestih kot v malem.
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
No jaz sem bolj mnenja, da je na forumu večinoma mladina, ki še nima svojih lastnih streh nad glavo, zato nimajo pojma koliko stane, da prideš do nje in da le to redno vzdržuješ s plačo, ki jo prejemaš s končano srednjo šolo, poleg tega imaš še stroške z otroki...aja saj nam jih ne bi bilo potrebno imeti, če smo vedeli, da nismo sposobni, da so oblečeni in obuti po zadnji modi
grims-1.gif

Za vse tiste, ki še živijo pri starših in za vse ostale, ki dobivajo vsaj poprečno slovensko plačo, so razne stavke delavcev brez vezne.
 

Lecter

Pripravnik
26. jul 2007
598
0
16
Saj samo pogledas kako je stavka zgledala (vecina pijana, pijejo v najdrazjih lokalih, nosijo slike tita...) in ze vidis kam pes taco moli. Tudi meni je bila ta stavka brezvezna
smirk-1.gif


Sicer je pa ze teh slabih 20k udelezencev pokazalo kako velik pomen je imela. Ocitno imajo mnogi dost pametnejse delo kot posedat po lokalih in postopat naokoli.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
sej ostali, kateri so zadovoljni z plačo bi lahko šli vsaj podpirat tiste, k jo nimajo! ampak sej to je tipično slovensko, za svojo rit gledat pa nič drugega! Sej mogoce se bo kdaj kdo od tistih k so imeli "pametnejše" delo znašel v njihovi koži, pa bo takrat razmišljal kaj je narobe.

In zdej zato ker gredo v Pločnik na kuhan vin, imajo že kr dost dnara... dost plačajo sindikati, verjetno, a ne?
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
še en izgovor, da se ga narod "nažere", gledal dnevnik, en ni bil trezen
cool-1.gif

Bil tam, pa niti jaz nisem videl kakih treznih
grin1.gif
Kolega pravil, kako so okupirali manjšo trgovinico in pobirali litrce žganih pijač........
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
slovenci pač. bogi narod smo si. mislim halo shod za večje plače delamo
bonk.gif




Mislim nemci nas ja pomilovanja vredno gledajo, ker se jim smilimo.



Pa ko sem videl nivo teh "štrajkarjev", meni so solze v oči stople kaj so eni pripravleni naredit,

kao da bodo dobli večjo plačo; pa tak vedo da je nebodo, kak se dajo blamirat za prazen nič...



Bogi slovenček. Sam nivo komunikacije in globalno vsega
cry12bpy.gif




Smilijo se mi. Pol pa še pijejo. Klošarji z stanovanjem bi reko jelinčič.



Sej bo čez 40 let ko se generealna generacija menja boljše, samo teh 40 let bo še naprej žalostno.



Slovenček, malkom je s tabo!
 
Nazadnje urejeno:

Francoz

Pripravnik
Če je vaš edini komentar demonstracij to, da so se ga nekateri udeleženci nalezli, potem pa: adijo pamet... Kot da ga "elita" ne žre? Ga, vendar na naš račun (proslave, promocije, otvoritve itd.). Delavci pa so ga pili ZA SVOJ DENAR.



In upam, da bo takim "komentatorjem" nekega dne šlo tako slabo, da niti za dva kozarca kuhanega vina ne bodo imeli!
 
Nazadnje urejeno: