delovna knjižica - moram na zavod

pikec85

Pripravnik
24. jul 2007
840
0
16
38
www.lajsta.si
včeraj so me iz delovnega mesta odjavili na ZPIZ-u. spet bom postal študent, zanima pa me, če se moram zglasit na Zavodu za zaposlovanje s knjižico - ali to ni potrebno ...

zadevo bi potreboval rešit še danes ...
al je doovolj, da grem lena študentski servis in se tam vpišem
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Zakaj pa je dobro to potrdilo imet, oziroma jim javit da ne iščeš zaposlitve?
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik flip pravi:
Zakaj pa je dobro to potrdilo imet, oziroma jim javit da ne iščeš zaposlitve?

Zato, da je lahko deležen študentskih ugodnosti (boni, napotnice, ipd.) v primeru če je izredni študent.
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Točno tako ... sem se lani skoraj skregal na študentskem ko sem jim prinesel to potrdilo original z zavoda da nisem iskalec zaposlitve in nisem prijavljen pri njih.

Potem pa sem mogu še na študentskem izpolnit tako prijavo in jo podpisat.... sem jim reku da kaj ne verjamejo zavodu da res ne iščem zaposlitve, če sem prinesu original dokument? In da ne bom izpolnil... pol pa so mi grozili da mi ne bodo izplačali denarja, pa sem vseeno mogu izpolnit :)
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Že tako ali tako moraš plačat šolo kot izredni študent, potem te pa še je*ejo na vsakem koraku. Sem imela lansko leto podobne izkušnje s študentom + zavodom, pa raznorazno letanje po občinah in Zavod za zdravstveno zavarovanje in spet nek tretji zavod....
rolleyes-1.gif
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Em, meni si razlagala, da si zrihtala vse brez problemov in, da sem jaz nesposoben, ker mi ni uspelo? Kaj zdaj?
evil.gif
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Tebi, štromčy, sem razlgala, da imam kljub magisteriju lahko status študenta, koliko je bilo pa za to potrebno letanja naokoli, pa ni bilo omenjeno v debati
tongue-1.gif
 

pikec85

Pripravnik
24. jul 2007
840
0
16
38
www.lajsta.si
v glavnem , sm bil na zavodu in če bi jim reku, da sm iskalec zaposlitve, bi mi 3 mesce vsak mesec pripadalo 300€, tako pa sm se raj odločil, da bom študent pa služu mal več! ful kul
wink-1.gif
 

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.566