ddt4all

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.156
55
48
Osrednja Slovenija
Update!

Zadevo z drl sem rešil. Me pa zanima če je kdo že poskušal z usb adapterjem OBDLink SX? Zanimivo je, da misedaj preko bluetootha zadeva dokaj dobro špila (adapter je bil 10€), z OBDlLink SX adapterjem za 50€ se mi pa ne uspe povezat. Vseskozi sporočilo ELM not responding. Enkrat samkrat se mi je povezal, tako da adapter verjetno deluje.
 

primoz30

Zelenc'
11. jan 2016
9
1
3
Update!

Zadevo z drl sem rešil. Me pa zanima če je kdo že poskušal z usb adapterjem OBDLink SX? Zanimivo je, da misedaj preko bluetootha zadeva dokaj dobro špila (adapter je bil 10€), z OBDlLink SX adapterjem za 50€ se mi pa ne uspe povezat. Vseskozi sporočilo ELM not responding. Enkrat samkrat se mi je povezal, tako da adapter verjetno deluje.
Živjo...povprašujem samo...sem tik pred nakupom adapterja OBDlink SX, pa me zanima če se stvar obnese z ddt4all?
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.156
55
48
Osrednja Slovenija
Živjo!

Po pravici povedano - ne vem. Jaz sem nazadnje delal z ELM adapterjem in večina funkcij špila. Z OBD linkSX se kasneje nisem ukvarjal, je pa edi za uporabo z progamom Ren-o link ali nekaj podobnega. Uspelo se mi je povezadi z ddt4All, ampak samo enkrat. Kasneje sem ugotovil, kje je lahko keč, ampak nisem več testiral. Če kupuješ, javi ceno. Imam 2 komada zaradi napake pri nakupu in lahko prodam naprej.
 

primoz30

Zelenc'
11. jan 2016
9
1
3
Živjo!

Po pravici povedano - ne vem. Jaz sem nazadnje delal z ELM adapterjem in večina funkcij špila. Z OBD linkSX se kasneje nisem ukvarjal, je pa edi za uporabo z progamom Ren-o link ali nekaj podobnega. Uspelo se mi je povezadi z ddt4All, ampak samo enkrat. Kasneje sem ugotovil, kje je lahko keč, ampak nisem več testiral. Če kupuješ, javi ceno. Imam 2 komada zaradi napake pri nakupu in lahko prodam naprej.
Pa ta ELM je kitajc al kako? Koliko sem uspel prečitat rabiš original da stvari špilajo. Nakup OBD SX-a me zanima samo če ni kitajc.
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.156
55
48
Osrednja Slovenija
V teh časih nikoli ne veš. Nisem kupil na aliju ali kaj podobnega. ker so zašuštrali, sem dobil dva komada iz https://www.renolink-europe.com/ . Če je preprodan kitajc pa ne vem. Ker od tu ni bilo nič (nateg kao), sem naročil še enega, ampak se ne spomnim od kje. No, dobil sem tri identične.
Lahko ti ga dam na test in če bo delal plačaš, če ne bo delal pa pač ne. Ti zaupam da boš po pravici povedal :) .
 

primoz30

Zelenc'
11. jan 2016
9
1
3
V teh časih nikoli ne veš. Nisem kupil na aliju ali kaj podobnega. ker so zašuštrali, sem dobil dva komada iz https://www.renolink-europe.com/ . Če je preprodan kitajc pa ne vem. Ker od tu ni bilo nič (nateg kao), sem naročil še enega, ampak se ne spomnim od kje. No, dobil sem tri identične.
Lahko ti ga dam na test in če bo delal plačaš, če ne bo delal pa pač ne. Ti zaupam da boš po pravici povedal :) .
Hja...tale renolink-europe je prvovrsten nateg...prodajajo renolink sw, ki sploh ni njihov, ampak je tukajle, zato sem malo sumničav. OBDlink SX se da dobit tudi tukaj, nekaj sem že kupoval in zanekrat nimam slabih izkušenj, je pa seveda velika verjetnost da gre za iste kable. Ti pošljem zs, lp
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.156
55
48
Osrednja Slovenija
Zato sem pa napisal, da ne garantiram - ravno ti so me "nat..li", ko sem pa preko paypala urgiral, sem pa dobil celo dva. Vmes sem enega naročil preko e-baya, tako da imam sedaj tri identične. Če so pravi, so vsi trije, če ne, pa verjetno ni nobeden. Sem ti odgovoril na ZS, tu samo pišem zaradi debate.