darilo - ob nakupu avtomobila

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
25 - letnica si je kupila nov avto, sodelavke bi ji rade kupile nekaj za darilo, ker je pač častila.

Kaj kupiti? Kje kupiti?

Neke ideje so že padle, tiste kocke, ki se jih obesi na ogledalo spredaj, samo ne vem, kje se to kupi.

kaj še?
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Kocke so mel encajt v Leklerku. Samo nazadnje ko sem bil so jih mel...



Sicer pa, ja, kaka dišavica ni slaba ideja. Potem so tu še kakšni pliškoti, pa razna dodatna oprema in pripomočki, npr. strgalica za led bo prišla prav vsak čas (enim že kar enčas), zimski vitreks, pripomočki za pranje-nego (če pa se kaj prida ne misli s tem ukvarjat pa lahko kak bon za pranje), morda kak lep etui za njene najljubše cedejke (videl v citiju v leonardu ene hude), če vas bo več skupaj prispevalo lahko tudi kak radijo kupite... Idej je veliko... Magari pejte na en špancir po štacunah pa se dobite na kofetu pa predebatirate ideje
wink-1.gif
.



Tko to mi večinoma počnemo ko kupujemo darila...
 
Nazadnje urejeno:

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Mal se pozanimajte kaj bi želela imeti, da ne boste nekaj kupili kar ji ne bo všeč
wink-1.gif


Jaz osebno vem, da me ne pripraviš, da bi karkoli obesil okoli ogledala, tudi pliškotov ne maram, da bi se mi vozili sem pa tja po polici ali bingljali z šipe. Bi pa bil vesel kakšne zadeve za nego notranjosti avta, ker od zunaj ga najrajš v pralnico peljem.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
ksz

Jst bi pa kupla kakšne luškane preprogice, ki bi se ujemale z barvo avtomobila ..... razne kocke in pliški so odveč, ker ne veš če je to čloevku všeč, potem jih bo pa prisiljen razkazovat ....
grin1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Kockice sem jaz pred leti kupila v BTC, v hali a je ena avtomobilska trgovina, ki ima tudi takšne in drugačne zadeve za opremljanje avta. Imajo pa bele, ki imajo modro svetilko in rdeče z rdečo lučko. Takrat je bila cena okrog bivših 2 jurčkov.

Drugače sem pa enkrat našla tudi plišaste kocke v črni barvi v tisti trgovini 199 shop.

Lahko pa ji kupite tudi kakešn malo lepši obesek za ključe ali pa kakšno listnico za dokumente - vozniško in prometno dovoljenje.

Varianta bi bila tudi kakšna bluetooth slušalka za prostoročno telefoniranje med vožnjo.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.813
113
ne komplicirajte!

pelje naj vas en krog - pa istočasno časti kavo in to je to.


mislim ej...za vsako pijačo, ki jo kdo časti pa res ni treba daril kupovat.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Tako je! Jaz sem nabasal ljudi v petko pa takoj zavil na makadam. Niso pričakovali da uspem tudi nabito petko zarotirat 180° pod ročno...Hahaha