Dalmatinske kučice

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
A mogoče ve kdo za kakšno fino dalmatinsko kučico tam okoli Hvara. Gledu sm tole in mi je res idelna, a je žal že zasedena. Mal sem pozen že za take rezervacije.

pozdrav.gif
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.277
191
63
Kaj pa rabiš? Celo hišo ali apartma?
Če gre samo za apartma, se pelješ dol in tam kaj najdeš. Vedno se najde, ponavadi še ceneje, kot z vnaprejšnjo rezervacijo.
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Hišica bi bla top, drugače pa tud apartmaje gledam. Rajši bi si kar rezerviral že prej, ker bom z otroci in se bomo že tako dolgo do Hvara vozili in se nam potem ne bo dalo še do agencij itd.

@Porko_dijo: Super link, predvsem Hvarske uvale mi zgledajo zanimive. Thanx!
 

Shipman

Fizikalc
18. okt 2007
1.561
0
36
ne vem če so že odprl, sam sv. nedelja in zavala bota zdej s hvarom povezane prek obale in ne sam čez brda in tunel pitve. tko mimgrede povem ker prej so bli to dost izolirani kraji, s to novo cesto bo do hvara nekih 10 km in ne več 40 (bolš za une k grejo zvečer radi u lajf zna pa se povečat pritisk na te kraje s tem pa zgine mir)
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.192
1.685
113
40
Serbus ljubitelji Hvara!

Letos grem prvič na Hvar, v Milno...odkar so čisto preveč okupirali Makarsko riviero kaže da bom hodu še samo na Korčulo in Hvar...te odmakjene vasice so cel luksuz
cheer.gif
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
No, jst sem pa dobil apartma in pičim avgusta v Jelso
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Kdaj moram štartat iz Ljubljane, da ujamem trajekt za hvar, ki pelje ob 8:30? Nameraval sem štartat ob cca 2:00. A bo to cool? Mam tud otroke, ki jih bo ziher kej lulat tiščal itd. Nisem se še peljal do Splita. Ker grem 1.avg, me malo skrbi, da ne bo kakšne gužve, tako kot lansko leto
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
Če ni gužve rabiš iz Lj do Splita z enim pišanjem približno 4 ure in pol (sprobano v obe smeri prejšnji teden - tempomat na 145 pa čao)

Če greš ob 2 zjutraj lahko še v Splitu na rivi v miru kavico spiješ. Se pa splača met mal rezerve, saj bo verjetno gužva za trajekt kar konkretna, in se zna zgodit, da kljub dvem uram prej na pomolu ostaneš zunaj. Osebno bi v tem terminu šel še prej, pa mal vegetiral po Splitu in kakšno kitico odspal v avtu na pomolu.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.520
1.068
113
Titograd
ksz........

Semi zdi nekak primerna tema da vprašam....... nič nimam rezervirano, rabil bi pa neki apartma z 2 osebi od 15. ali 16. dalje, do naslednjega vikenda, kak je situacija pri južnih bratih? Se da kaj dobiti če greš kar tako dol, ali sem ga nadrajsal in bi mogo že rezervirati?
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.483
1.054
113
Pred 14 dnevi sem od Kranja do Splita potreboval 5 ur in 15 minut. No, čez 140 ni šlo...

Je pa res, da bodi rajši med prvimi dol, ker je Split izhodiščna točka za mnoge otoke, tako da bodi rajši vsaj eno uro in pol prej dol. Ta čas boš tam na ovinku kupil karto za trajekt, tam ti pove na kater pomol se zapelješ, avto tam parkiraš in greš lepo na špancir v bližnji kafič, ali pa se sprehodiš po obali... Za trajektno luko je pa odlično označeno, tako da zgrešiti ne moreš...
 

grenivka

Pripravnik
1. avg 2007
616
0
16
Ko smo bli mi prejšnji teden na Pagu (Pag) je blo polno praznih apartmajev in ljudi, ki so ponujali prenočišča..
wink-1.gif

lp
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Sam, da povem kako je blo. Štartu sem 1.avg ob 1:45 zjutraj in prispel na Hvar ob 18:00
uf-1.gif
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
UF dolga vožnja
smile-1.gif
A to sta bla sama al z "mulci".. kako so pa oni to preživeli, če so bli seveda
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
S tamalimi smo bli in so kar dobro prenašali zadevo. Kakor se spomnim, sem bil jst bolj tečen pri takih zadevah:)
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.520
1.068
113
Titograd
Hišice " na blef" pa ni tako enostavno dobiti, vsaj na Pagu ne, sem bil od 16.- 23. avgusta, v Novalji ni bilo prostora, oz. bi bil drug dan verjetno, v Stari Novalji tudi kao ni bilo, je moja punca na avto nalepila listek da iščema apartma, pa sma šla še do ene druge agencije, ko sma prišla nazaj je že ob avtu čakal en deda in rekel da ima nekaj za naju
smile-1.gif
luškan mali apartma sma dobila.

Agencije so pa bruh, ko je punca rekla da išče za dva nekaj, kao da nimajo, jo vprašajo za koliko dni in reče 7,pol smo že da jutri pa mogoče bo, grem stavit da če bi rekel da smo 4 bi ga dobil takoj, pa še izbiral bi lahko. Na drugi strani pa verjetno nekaj lastnikov apartmajev ki se čudijo kak imajo v glavni sezoni vmes prazno
bonk.gif
 

absistem

Pripravnik
3. sep 2008
550
0
16
Ljubljana - Vič
Jebeš agencije. Za celo Hrvaško sem mnenja da je možno čisto VSAKO stvar uredit brez agencije. Jezik je znan, narod tudi.
Grem lepo od hiše do hiše in prašaš, če je prazno, pa kako je v sosednjih hiškah.