Čudna telefonska številka

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Vprasas jo, kaj ma oblecen, pa tko mal....pa jo hitr mine.
hysterical-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
če imaš dokaze, da si številke našel javno objavljene na netu, si brez skrbi! Na žalost govorim iz lastnih izkušenj:(

Kaj pa če številke nimas nikjer objavljene v imeniku, naprimer predplačniško številko ki jo imas le v oglasih?

Namreč danes zjutraj me je zbudila ženska iz Jupiter agencije, da je mojo številko dobila v imeniku, ko pa me je zanimalo kater imenik , katero ime itd... se je pa začelo "ummm...ja veste jz mam samo številko, mam samo imenik številk, mogoče sm se zmotila,..."

Skratka, če se mene vpraša, dobi vsak toliko in toliko številk za klicat in nadlegujejo....

Prijavit? Kam?

Sem na par naslovov poslal. Vleklo se je en mesec. Bil na policiji, kjer smo končali v 1min! Je samo rekel, to številko smo našli na googlu, v enem oglasu. Nimamo kej. Hvala, adijo.
bonk.gif


Tudi informacijski pooblaščenec me je na isti način odjebal
bonk.gif
Sem jim nazaj natrosil par dokazov, da nimajo prov, pa niso nič odpisal.

Sem že pred leti zahteval izbris iz oglasa, pa je tudi vse utihnlo
bonk.gif


BOLI JIH K..RAC
jezen.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.481
5.713
113
Ugibanje naj bi bilo dovoljeno (čeprav oni to delajo računalniško in si na tak način lahko bp sistematično delajo bazo) , tako da ostane samo opcija, da jih trolaš nazaj.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
@Ralliart
to je bolano, da bolj ne more bit. Tam me jebejo s pof piškotki na vsaki strani, tukaj pa lahko z mojo št. vsak dela kar hoče!
Tudi, če grem peš čez mesto se NE strinjam, da me lahko vsak škljocne in vrže na net! Stvari so še fejst pobrkane!

@erikson
nek lokalni, brez veze.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.428
135
63
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Številke brute-forcajo, torej ugibajo.

Ali pa je bolha.com začela prodajat bazo uporabnikov ? Namreč na isto številko ki ima oglas samo na bolha.com , je danes prišel še klic od SKB banke z njihovo super duper ponudbo.
Številka je prepaid, brez objave itd...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.376
5.570
113
ksz...

zanima me ce oz kako je to mogoce...

2tedna nazaj klicala cifra iz +41...Švica...

sem samo dvignil in pac oseba na drugi strani je poklopla....zvok starega telefona na slusalko...

nazaj NISEM klical...v mojem telefonu ni klica nazaj...na mobitelovi centrali pa prikazuje 3klice....en minuto in malo...kao jaz klical.. in 2 iz te cifre kot da je on mene klical in sva se menila po par 10sec...

Cena za to...25 eur
10.gif
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Zanimivo. Kateri telefon? Če android ali JB iPhone je možnost, da je nazaj klicala kakšna scam aplikacija.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.376
5.570
113
gor mam poleg standardnih aplikacij se...

odpiralne case...antimosquito(nekaj kar oddaja prek zvocnika komarjem motec zvok)....2stroke fuel/oil mix
smile-1.gif


3 aplikacije za gledat najcenejsi benz At/D/Ita....

SiolTvin...D3Go...vec pa ne gre na to starino
smile-1.gif
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.698
67
48
Obup. Jaz sem pred parimi meseci dobival kliče iz Avstrije. Številko imel pri enem oglasu na bolhi. Oglasil se nisem ker sem vedel da obstajajo te fore z visokimi stroški. Kličem debile na Telekomu naj preverijo če gre za wangiri. Tri tedne sem jihja h klical za povratno informacijo in dobil [cenzura] od njih.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.903
6.557
113
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Nevednost te ne opravičuje.
Ave.
Tebe tudi ne. Ti vedno placas klic na stevilko kamor klices. Ce je to kongo je pac kongo. Preusmeritev vedno placa uporabnik ki je preusmeritev nastavil. Primer ko bi ti klical v kongo, stevilma bi bila preusmerjena v satelitsko omrezje in bi se tebi zaracunal klic v satelitsko omrezje, ni mozen. Ce tega ne ves - nevednost skodi tebi saj se brezveze sekiras.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.124
3.599
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
ksz...

zanima me ce oz kako je to mogoce...

2tedna nazaj klicala cifra iz +41...Švica...

sem samo dvignil in pac oseba na drugi strani je poklopla....zvok starega telefona na slusalko...

nazaj NISEM klical...v mojem telefonu ni klica nazaj...na mobitelovi centrali pa prikazuje 3klice....en minuto in malo...kao jaz klical.. in 2 iz te cifre kot da je on mene klical in sva se menila po par 10sec...

Cena za to...25 eur
10.gif
Je nekdo drug klical s tvojim telefonom. To, da te je številka klicala nazaj in poklopla slušalka, pa je znak da se nisi oglasil kot prava oseba.
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.036
59
48
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
antimosquito(nekaj kar oddaja prek zvocnika komarjem motec zvok)...

Jest bi tegale krivil, itak so tile anti komar appi fejk in ne delajo proti komarjem, delajo pa zgleda uspešno za avtorje
smile-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.376
5.570
113
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Je nekdo drug klical s tvojim telefonom. To, da te je številka klicala nazaj in poklopla slušalka, pa je znak da se nisi oglasil kot prava oseba.

Težka.......v Švici še nisem bil....ok bil tik ob meji......ampak če bi prestopil mejo naložen brez carinjenja bi bilo teh 25eur še najmanjši problem....
smile-1.gif


Ammm telefona nisem posojal nobenemu.......do sedaj sem ugotovil da sem kao klical iz Francije v Švico in Švica mene v Francijo......

Da bi se pa s kakim švicarjem menil pa ni varjante......če sem si med vsemi +43 pa +49 ( na pamet A in D) ciframi zapomnil prav ta +41 prefix potem......mislim si še tok zaupam da sam sebi ne bi lagal....!

Bil pa sem takrat v Mariboru.......( in ja seveda v Franciji tudi v tistem mesecu)....tko da mi je še bolj zanimivo od kje sem jaz klical Švico iz Francije...mislim na tist dan ko me je cifra klicala v Maribor jaz vsekakor nisem nje klical nazaj....čeprav naj bi se menil z njo kao 2 minuti....

Bom pa še počakal točen spisek....