crna gora, vs, bolgarija vs tunizija vs grcija

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
na srednjem od treh polotokov na relaciji solun turčija. na zahodni strani. kraj nikiti. taka fina vasica, kje rje mir, kjer je zur.

cena lani 60e.

natasa iz raba letos 12 do 18 junij 70.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ne. včeraj sem dobil odgovor, jedini še nisem nič povedal.

PREVEČ DELAM in ali nimam časa, ali pa pozabim vse

edit
navajeni smo druga polovica junija pa ke do 10 julija, mogoče 15..tole je pa 12 do 18 junij..malo prezgodaj. ne bi rad gledal vode. v mrzlo pa ne grem.
 
Nazadnje urejeno:

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Si potem že rezerviral v Loparju?

Lani sva bla v Loparju v tem času kot misliš iti ti Softi..
morda sva imela res "srečo" vendar je bilo še zelo mraz...pa me ne zazebe hitro

tko da odsvetujem Lopar
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Lepo, cena ugodna, mislim grčijo seveda. Kako je kaj ta kraj opremljen z lokali, nočno življenej je ali vse umre po 10 uri zvečer?
Lahko daš kontakt na zs, če ti je, prosim?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
če pogledaš na google map tole mestece, vasico nikiti, boš videl, da gre od semaforja proti morju ena cesta. desno od te ceste ob morju je mir, tišina, levo so pa lokal pri lokalu skorej do naslednje ceste, ki gre spet 'gor' proti glavni cesti. od tiste ceste naprej je spet mirno.

umre ne. predlani v drugi polovi avgusta..vse polno. drugače pa zvečer pride folk od nekje, od kje nimam pojma, ker plaže so prazne. je veliko nemcev, od srednji let do malo bolj srednjih. mladine pa tudi ni bilo zanemarljivo.
zanimivo mi je bilo, da vrtijo vse sorte muziko.

plaže so zakon, večinoma prazne, droben pesek, čiste, res lepo. če te še kaj zanima pa lahko tudi na ZS. kontakt poiščem, smao me spomni čez kak dan, najbolje vikend
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Leta nazaj sem bil na Korčuli v Prižbi. Lastnik dveh apartmajev ima "lasten" prodnat zalivček. Apartma je 20m od obale. Zadnjič sem med "inventuro" našel celo naslov in tel.št.. Zate&family idealno. Edino dostop z glavne ceste je mal otežen (breg).

Posredujem kontakt za dva Kratochwilla.
nahrung002.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
če si mislil en zame, en zate, potem ja. če boš ti dva, potem napiši trr, da ti nakažem, ker se tam ne moreva dobit, ker za 4 nimam, vode pa zraven tebe ne bom pil.