Covid-19 Covid-19 Zbiranje na javnih povrsinah

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Danes sem prečkal 7 mej občin in nikjer nobene kontrole in ravno toliko jih bom do večera nazaj domov. Upam, da vsaj pop tv najde kakšno kontrolo, da jo zvečer pri dnevniku pokažejo.
Preden se vsuje plaz kritik kaj se mam za vozit čez pol slovenije, naj povem, da imam še nekaj lopat frej pa tudi kakšna motika bi se še našla, če je kakšen interesent.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in p4pe

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.820
113
pri taščici
Če te slučajno ustavijo jih povabi s seboj.
Sicer pa tudi jaz včeraj prevozil cca 250 km po SLO, pa sem edine policaje ki sem jih srečal, bili na začetku konvoja tovorjnakov na ljubljanjski obvoznici.
Očitno so imeli frej petek, pred delovnim vikendom
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Kaj spet SDS ?? Sj so tvoji tudi v koaliciji.
Ne morem verjet, katera dva se pričkata. :valjamse:
Sploh nima veze kdo je v koaliciji, to vam(a) eni tumbamo že par let.
Če Cerar nekaj naredi ok, rečemo: "jebeštrga ni naš ampak tole je dobro naredil"
Če Šarec nekaj dobro naredi, rečemo: "jebeštrga, je komedijant, pa mogoče šiptar, pa včasih čudne poka, ampak tole je pa ok naredu"
Če Janša nekaj naredi ok, rečemo: "jebeštrga, saj je res da je Janša, ampak tole je ok naredu"
Če Janša brcne v temo, rečeš: "jebiga tole je naredil za en jebeštrga"
Če Šarec naredi neumnost, rečeš "tole je naredu za en jebeštrga, jebeštrga ga gleda"
Ko Cerar naredi iz kruha drek, rečemo "jebemumast, iz kruha drek je naredu"

Brez obmetavanja tipa: "sej sem vedu, črnci se itak sam strelat znate!" (@copyright Slon in Sadež)

A je to tok težko?
Če komu njegov priljubljeni politik naredi vse 100% prav, mu lahko samo povem da je pravi naslov Ljubljana- Polje.
 

pol3ni

Fizikalc
10. jan 2011
355
228
43
Idrija
attachment1585680223020.jpg
 
  • Haha
Reactions: Romzi

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.291
113
v lokalni ostariji
Danes sem prečkal 7 mej občin in nikjer nobene kontrole in ravno toliko jih bom do večera nazaj domov. Upam, da vsaj pop tv najde kakšno kontrolo, da jo zvečer pri dnevniku pokažejo.
Preden se vsuje plaz kritik kaj se mam za vozit čez pol slovenije, naj povem, da imam še nekaj lopat frej pa tudi kakšna motika bi se še našla, če je kakšen interesent.
Jaz pa sem naletel na 2 kontroli... Pac mogoce si pravi tajming izbral
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.820
113
pri taščici
Z umikanjem ukrepov je začel Dragar.
Pametna poteza, hkrati pa po pameti z določeno mero razdalje.
Tržnica se mi zdi bolj varna od trgovine.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.820
113
pri taščici
Saj meni se je zdel ta ukrep malo prehud, ampak v Domžalah (kakor sem opazil včasih iz ceste) je bilo tam ob vinotocu veliko ljudi ;). Tega pa ne podpiram. In upam da bodo sedaj taka prodajna mesta regulirana(druženje še vedno no go) ali pa zaprta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Meni se zdi to neumno. Tist kdor ima vikend pa kjer koli po Sloveniji bi čist komot lahko šel tja. Nikomur ne škoduje. Pa ti živ v bloku. Sedaj si ves pameten, sam si tudi dvoličen. To da ti tam iz vrha dajejo prigrizke ne pomeni da te ne zavržejo, ko se te naveličajo. Je velo sdsovcev tako odpadlo!
Zapomni si, ne ploskaj na vsako neumnost!
A maš ti vročino?