Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

erikson

Guru
25. avg 2007
21.583
5.554
113
5d20bd24982bc3dc2d35_62654233.jpg


Češki predsednik Miloš Zeman je Petra Fialo imenoval za novega predsednika vlade. Fiala je zaprisegel v predsedniški rezidenci pri Pragi v navzočnosti Zemana, ki je okužen z novim koronavirusom, zaradi česar je slednji v času zaprisege sedel za prozorno plastično pregrado.
 
  • Haha
Reactions: darjan

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Js predlagam za začetek zapor za tiste, ki so uvedli, da se cepljene ne testira in da se jih obravnava drugače kot necepljene.
Ker so krivi za zadnji val, in bodo kot kaže tudi za naslednjega. Ker so s temi bonbončki cepljenim povsem zavestno ogrozili naše zdravje.
Pedr jedan. A ti pa nis kriv, pa razni Darjani kateri sistem okol prnašajo brez mask pa tko naprej? Cepljene boš zdej krivil? Ma fakof. Upam, da te uvati, jhebote da te jebo, pzde!!!
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
... pa mi je vseen a se cepte al ne... nisem za obvezno cepljenje, ampak tole, kar pa ti bedarije vn mečeš, je pa konc.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.853
-507
113
Pedr jedan. A ti pa nis kriv, pa razni Darjani kateri sistem okol prnašajo brez mask pa tko naprej? Cepljene boš zdej krivil? Ma fakof. Upam, da te uvati, jhebote da te jebo, pzde!!!
Dej razloži, česa bi lahko bil jaz kriv, če se nisem cepil in se tudi nisem okužil? Jaz sigurno nisem nikogar okužil, težko pa bi rekli isto za Logarja, Vizjaka, Simonitija, Kustevčevo.... ki so bili okuženi, brez mask smo pa tudi že vse od teh videli.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Dej razloži, česa bi lahko bil jaz kriv, če se nisem cepil in se tudi nisem okužil? Jaz sigurno nisem nikogar okužil, težko pa bi rekli isto za Logarja, Vizjaka, Simonitija, Kustevčevo.... ki so bili okuženi, brez mask smo pa tudi že vse od teh videli.
Ja, če cele dneve doma visiš, poj ne morš nobenga okužit. To mi je jasno. Eni pa delamo z ljudmi. Teb pa to ni jasno!?!?!?
 
  • Haha
Reactions: jonny77

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.853
-507
113
Ja, če cele dneve doma visiš, poj ne morš nobenga okužit. To mi je jasno. Eni pa delamo z ljudmi. Teb pa to ni jasno!?!?!?
Ja al pol sem pedr js, ki nisem ne zbolel in ne koga okužil, tisti, ki pa s svojimi odloki čisto zavestno omogočajo širjenje epidemije, so pa nedolžne naivne ovčke.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Angleški kardiologi opažajo nenavaden porast srčnih infraktov. Raziskava kaže, da se je rizik za infarkt v naslednjih 5 letih, povezan z markerji rizika, iz nekoč 11% sedaj povečal na 25%. Med pacienti je vse več mladih. Druga raziskava, ki jo je opravila ugledna britanska institucija, je prišla do podobnih ugotovitev, ki kažejo na verjetno povezanost z Nobel cepivi, vendar raziskave noče objaviti, ker bi s tem najbrž ostala brez velike finančne podpore, ki jo prejema od velikih farmacevtskih družb.

Oh, v kako čudovitem svetu živimo!

Misls tale “raziskava”:

EDIT2 25/11/21: Here is the poster.
The entirety of the results is two screenshots of PULS readouts, supposedly showing change before and after vaccination in two patients (with after reports taken at the exact same time...?). This is completely farcical. The AHA have serious questions to answer about how this was accepted for presentation.

The AHA have now issued an Expression of Concern for this abstract.

1) It's a non-peer-reviewed conference abstract.

2) It's a single author. That's weird, and rare, considering a single person certainly didn't do all the work this abstract describes themselves

3) The single author is Steven Gundry, a "functional" medicine quack renowned for promoting lectin-avoidance diets as cure-alls.

4) It's absolutely impossible to ascertain the methods here.

5) Because the abstract is terribly written, it's almost impossible to work out what they're actually trying to report

6) I'm not a cardiologist, but from what I can tell and my general impression the PULS test is not a validated biomarker. The website gives no publications. The papers referenced in the FAQ are small and terribly cited. The test is marketed by numerous natural health websites.

Edit: one of the only academic results for the PULS test is this 2019 abstract, also by Grundy, that shows that lectin-free diets dramatically reduce PULS scores! Who would have predicted that! (obviously this work was never published, because it probably never existed)

7) The conclusions: "We conclude that the mRNA vacs dramatically increase inflammation on the endothelium and T cell infiltration of cardiac muscle and may account for the observations of increased thrombosis, cardiomyopathy, and other vascular events following vaccination" are over-reaching nonsense.

8) Given what we know about vaccine responses, I'd be more inclined to just think this abstract is bollocks, rather than even any normal physiological inflammatory response

[\quote]
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.853
-507
113
Ma nis pedr, verjetn si pa nevedn kmetavzar. :nazdravje: :oops:
Kaj so pa zate potem tisti, ki s svojimi odloki dopuščajo cepljenim, da neovirano potujejo v južno afriko, in povsod po svetu, jih ob prihodu domov ne testirajo, ker so pač cepljeni, klub temu da prinašajo viruse ???

Medtem ko necepljen ne sme it na domači petrol scat brez da bi se prej testiral. Bog ne daj v trgovino kupit gate, k frizerju ali zdravniku.