Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.078
113
19. jul 2007
2.823
1.538
113
"Najverjetneje bo do konca zime, kot se včasih cinično reče, tako rekoč vsakdo v Nemčiji cepljen, prebolevnik ali mrtev," je danes na novinarski konferenci dejal nemški zdravstveni minister Jens Spahn.
:fredi: :fredi: :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.509
4.620
113
no prav, razlozi ti to recimo 12 letniku ki to prebere, slisi po TV,...

izjava je povsem neprimerna in zavajujoca, ter namiguje na selektivno obravnavo, zgodovina pa to
Dragi moj otrok, virus prehlada (Covid) je zelo nalezljiv, kar pomeni, da se bo do konca leta večina ljudi srečala z njim in ga brez težav prebolela. Mnogi od teh bodo cepljeni, mnogi necepljeni, a večina ga bo prebolela brez težav. Verjetno tudi ti (če ga že ni). Nekateri, predvsem starejši, bodo pa tudi umrli, saj prizadane predvsem njih, zato tudi vzpodbujamo, da se cepijo in s tem zavarujejo kar se da.

Na liziko, pojdi se igrat sedaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.078
113
The higher the vaccination rate, the higher the excess mortality
Prof. Dr. Rolf Steyer and Dr. Gregor Kappler, 16 November 2021



Summary
The correlation between the excess mortality in the federal states and their vaccination rate when
weighted with the relative number of inhabitants of the federal state is .31. This number is surprisingly
high and would be negative if vaccination were to reduce mortality. For the period under consideration
(week 36 to week 40, 2021), the following applies: The higher the vaccination rate, the higher the
excess mortality. In view of the forthcoming policy measures aimed atreducingthe virus, this figure is
worrying and needs to be explained if further policy measures are to be taken with the aim of
increasing the vaccination rate.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Dragi moj otrok, virus prehlada (Covid) je zelo nalezljiv, kar pomeni, da se bo do konca leta večina ljudi srečala z njim in ga brez težav prebolela. Mnogi od teh bodo cepljeni, mnogi necepljeni, a večina ga bo prebolela brez težav. Verjetno tudi ti (če ga že ni). Nekateri, predvsem starejši, bodo pa tudi umrli, saj prizadane predvsem njih, zato tudi vzpodbujamo, da se cepijo in s tem zavarujejo kar se da.

Na liziko, pojdi se igrat sedaj.
v izjavi nemskega ministra ni bilo nicesar o starostnih skupinah, kot tudi to, da vecina necepljenih preboli brez tezav

a ti to mal po svoje prirejas
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.509
4.620
113
v izjavi nemskega ministra ni bilo nicesar o starostnih skupinah, kot tudi to, da vecina necepljenih preboli brez tezav

a ti to mal po svoje prirejas
Moj tekst je zdrava pamet. Minister je povedal en kratek stavek, ki ga ljudje z zdravo pametjo razumejo kot sem jaz napisal. Bedaki pač ne razumejo in se obešajo na vsako vejico po svoji manjkajoči pameti.

To je ta razlika.