Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Tri dni nazaj.
Screenshot_20211108-183417_Twitter.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in zino

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Kot kaže bodo NEcepilce iz prepolnih intezivnih enot vozili na Madžarsko k Orbanu na zdravljenje.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.246
9.426
113
EU
Hvala vam anticepilci. Vam, ki se vam gre za otroke, ste sedaj dosegli samo to, da se bodo morali vse mlajši testirati. Prav tako vam hvala, da bo umrlo nič koliko ljudi zaradi prepozno diagnisticiranih drugih bolezni, Vsa čast vam heroji, ki se še vedno upirate.

Res vam hvala, ker nam omogočate tole sranje še naprej.
LP
To ti vladi povej, ker ona že dolgo omogoča to "sranj3" naprej.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
sj menda zmoreš prebrati kdo je v bolnicah?
Seveda pa če bi upoštevali še porodnice bi bila številka še nižja...edino če ne boš začel zdaj nabijati da rojevajo pri najmanj 85 letih...
Poglej priponko 50075

Že npr ta 0,2 leti star otrok, fantastično zniža povprečno starost.
Z statistiko se je zelo lahko igrati.

Za pravilno predstavo bi morali napisati, koliko bolnikov je po starostnih skupinah 0-10, 10-20, 20-30, 30-40, 40-50, 50-60, 60-70, 70-80, 80-90, 90-100
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.509
4.620
113
Že npr ta 0,2 leti star otrok, fantastično zniža povprečno starost.
Z statistiko se je zelo lahko igrati.

Za pravilno predstavo bi morali napisati, koliko bolnikov je po starostnih skupinah 0-10, 10-20, 20-30, 30-40, 40-50, 50-60, 60-70, 70-80, 80-90, 90-100
Želiš še njihove št. gat, da boš našel še kakšen razlog za opravičevanje lastnega strahu pred iglo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Floki

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
Želiš še njihove št. gat, da boš našel še kakšen razlog za opravičevanje lastnega strahu pred iglo?

Igle me ni strah, bolj so mi zanimivi razlogi "nerazmišljujočih", zakaj pocepit vse kar leze in gre, obenem se pa še spravljati na otroke.

Koliko ljudi pod 60 je v SB in na ICU?
Kolikšna bi bila razlika, če bi bili vsi tej cepljeni?

Koliko pripomore "dobesedno jebanje" otrok v glavo z palčkanjem in maskami?
Gripa ali pljučnica sta v letih pred 2020, delala dosti večji drmr v šolah in vrtcih. Občasno je manjkalo pol razreda, v celotni prehladni sezoni, pa ni bilo tedna, da nebi bil vsaj 1 učenec odsoten.Kje so bile takrat maske in šolanje od doma?

Hinavčki pa kar kimajte pastijem in upravičujte vse bedarije katere vam servirajo........
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Igle me ni strah, bolj so mi zanimivi razlogi "nerazmišljujočih", zakaj pocepit vse kar leze in gre, obenem se pa še spravljati na otroke.

Koliko ljudi pod 60 je v SB in na ICU?
Kolikšna bi bila razlika, če bi bili vsi tej cepljeni?

Koliko pripomore "dobesedno jebanje" otrok v glavo z palčkanjem in maskami?
Gripa ali pljučnica sta v letih pred 2020, delala dosti večji drmr v šolah in vrtcih. Občasno je manjkalo pol razreda, v celotni prehladni sezoni, pa ni bilo tedna, da nebi bil vsaj 1 učenec odsoten.Kje so bile takrat maske in šolanje od doma?

Hinavčki pa kar kimajte pastijem in upravičujte vse bedarije katere vam servirajo........
Dej sam povej, kdaj je bila nazadnje zarad gripe odlocitev, da se zdravi samo se onkoloske in nujne primere. Pa kr link dej.
 

SirFartsalot

Fizikalc
23. okt 2021
202
108
43
Že npr ta 0,2 leti star otrok, fantastično zniža povprečno starost.
Z statistiko se je zelo lahko igrati.

Za pravilno predstavo bi morali napisati, koliko bolnikov je po starostnih skupinah 0-10, 10-20, 20-30, 30-40, 40-50, 50-60, 60-70, 70-80, 80-90, 90-100
Tale podatek iščem jaz.
Ker brez tega si ne moremo narediti pravilne predstave (oz. lahko več ali manj ugibamo) kje ta pizdarija najbolj seka. Poleg tega je ta 39 let sumljivo nizka številka če gledamo da je par dni nazaj NJIZ objavil uradni podatek 66 in 71 let (intenzivna, bolnica).
Razen če je virus naenkrat v parih dneh rekel "zdaj mam pa dost! bom še dojenčke mal začel sekat..."?

V glavnem, zakaj ta podatek ni dostopen javno? Zakaj je dostopen za "potrjeni primeri" in "smrti", za bolnice pa ne?
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
Dej sam povej, kdaj je bila nazadnje zarad gripe odlocitev, da se zdravi samo se onkoloske in nujne primere. Pa kr link dej.

Zakaj misliš da je sedaj?
Dohtarji in medicinke odhajajo in so odhajali že davno pred kovidom. V prejšnjem valu je kup zdravnikov in medicinskega osebja dobesedno gledalo v zrak. Sedaj ko so se pretekli zaostanki neobravnav nakopičili je pa panika.

V prvem in drugem valu, sem bil službeno prisoten v večini slovenskih SBjev, pa ti povem, da tako praznih oddelkov in ordinacij še nisem videl. In zaradi tega ni bilo nič manj ljudi v službi, verjemi.
Število obravnav je padlo za cca 30% nekje še več. Kovid oddelki pa nase ne vežejo toliko kadra, da bi upravičili tak manjko.

Ustvarjanje izrednih razmer in slabe odločitve v preteklosti, so nas pripeljalie tu, kjer smo sedaj.

In še enkrat, če pogledamo starost hospitaliziranih zaradi kovida, tako v SB kot ICU, bomo ugotovili, da tisti pod 60 ne predstavljajo omembe vrednega deleža.

99% tistih z kovidom pod 60 let brez nekih pridruženih bolezni, ne potrebuje ne SB ne ICU, cepljeni ali ne.......
Zakaj se fokusiramo praktično samo na te?

Ko boš ugotovil koliko ljudi nad 60 ni cepljenih, potem pa začni razmišljati zakaj je tak problem z posteljami na kovidnih oddelkih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
Igle me ni strah, bolj so mi zanimivi razlogi "nerazmišljujočih", zakaj pocepit vse kar leze in gre, obenem se pa še spravljati na otroke.

Koliko ljudi pod 60 je v SB in na ICU?
Kolikšna bi bila razlika, če bi bili vsi tej cepljeni?

Koliko pripomore "dobesedno jebanje" otrok v glavo z palčkanjem in maskami?
Gripa ali pljučnica sta v letih pred 2020, delala dosti večji drmr v šolah in vrtcih. Občasno je manjkalo pol razreda, v celotni prehladni sezoni, pa ni bilo tedna, da nebi bil vsaj 1 učenec odsoten.Kje so bile takrat maske in šolanje od doma?

Hinavčki pa kar kimajte pastijem in upravičujte vse bedarije katere vam servirajo........

Če bi se takšni kot si ti cepili verjeno niti ne bi razmišljali o mladini. Tako da to jamo ste sami izkopali.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.509
4.620
113
87% polnoletnih je cepljenih:
Pri 11.5 miljonih prebivalcev imajo 343 ljudi v intenzivni, torej so fantastično uspešni, sploh v primerjavi z nami. Ukrepov ne načrtujejo, lockdowna tudi ne. 74% vseh ljudi imajo cepljenih. Cepiva delujejo. Vsem je jasno, da niso ravno vsemogoča, ne preprečujejo širjenja, itd. Ampak očitno ob visoki precepljenosti dovoljujejo obvladovanje epidemije do te mere, da lahko družba precej svobodno funkcionira. Ni idealno, a veliko bolje kot ždeti doma na podpori in domačem šolanju in študirati kaj sedaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey