Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
A mislite, da bo kaj letos od poletnega dopusta v tujini? A kaj planirati ali ne? :fredi:

Jaz nekako pričakujem, da bodo Hrvati na veliko odprli meje najkasneje 1.8.

Recmo camping se najmanj škodi z vidika corone. V primerjavi s hoteli in apartmaji.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Jaz mislim da ne. Ker je zdaj že vsem kristalno jasno da 14-dnevna socialna (al kakšna že?) distanca ne bo odgnala virusa nazaj od koder je prišel.
Če se bomo lahko vsaj znotraj Slovenije kolikor toliko svobodno gibali, bo to več kot odlično.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Mr_Wolf

shift

Guru
20. jul 2007
9.716
2.009
113
za šankom
A mislite, da bo kaj letos od poletnega dopusta v tujini? A kaj planirati ali ne? :fredi:

Jaz nekako pričakujem, da bodo Hrvati na veliko odprli meje najkasneje 1.8.

Recmo camping se najmanj škodi z vidika corone. V primerjavi s hoteli in apartmaji.

1.6. naj bi bila meja, če bo potek tak kot do sedaj, stem , da boš omejen na svoje vozilo, do takrat jim bo kapnilo kako in kaj tudi glede turizma in same ogoroženosti zaradi virusa
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.257
150
63
Če so odpre Hrvaška se mora tudi Slovenija? Kdo določa kaj ja in kaj ne?

Komaj čakam invazijo Italijanov pri nas, da se nam ponovi karantena za naslednje 3 mesece?

Bomo pač doma, jebeni hard reset bo streznil hrvate in njihov način turizma ot. predvsem odnosa, pa tudi hord čehov s piksnami se bomo vsi losali...
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.737
2.617
113
Jaz nekako pričakujem, da bodo Hrvati na veliko odprli meje najkasneje 1.8.

Recmo camping se najmanj škodi z vidika corone. V primerjavi s hoteli in apartmaji.

Saj ni vse odvisno od hrvatov. Kaj pa če te Janez ne spusti.

Ma ne vem camping pomoje tudi ni najbolš. Gosto poseljeno področje in skupni sanitarji.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
A mislite, da bo kaj letos od poletnega dopusta v tujini? A kaj planirati ali ne? :fredi:

Jaz nekako pričakujem, da bodo Hrvati na veliko odprli meje najkasneje 1.8.

Recmo camping se najmanj škodi z vidika corone. V primerjavi s hoteli in apartmaji.
Neuradno...naj bi odprli kampe za obnovitvena dela.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.716
2.009
113
za šankom
Če so odpre Hrvaška se mora tudi Slovenija? Kdo določa kaj ja in kaj ne?

Komaj čakam invazijo Italijanov pri nas, da se nam ponovi karantena za naslednje 3 mesece?

Bomo pač doma, jebeni hard reset bo streznil hrvate in njihov način turizma ot. predvsem odnosa, pa tudi hord čehov s piksnami se bomo vsi losali...

italijanov in nemcev letos ne boš videl vandrati ven iz svoje države, če bo kaj bo to da boš lahko šel ti na hrvaško in obratno, kaj več ne bo
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Rukzak, pol klobase, pa kajlo kruha.
Lih celo občino obhodim v 14 dneh. Na Šmarni gori bo pa mal gužve, kaj čmo. :evil:
BojanP .. skupne sanitarije (ženski množinski samostalnik). Saj tukaj me ne moti toliko, me pa zelo, ko preberem na kakših uradnih spletnih straneh... sorry :zardelalter:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
italijanov in nemcev letos ne boš videl vandrati ven iz svoje države, če bo kaj bo to da boš lahko šel ti na hrvaško in obratno, kaj več ne bo

iz tvojih ust v bozja usesa!

si predstavljate kaksen mir bo v kampih brez italjanov? pa morski ježki si bojo malo opomogli...

:) :)
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.716
2.009
113
za šankom
pa ne samo v kampih, povsod, čeprav sem bil lani ravno v italiji v Kalabriji, kjer so nabolj kalili mir Rusi
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
ja rusov se pa res ne vidi v campih... mogoce hodijo nizje dol v dubrovnik in podobno...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.753
113
pri taščici
Precej bo odvisno od stanja obolelih takrat...znajo biti omejitve na vstop na posamezne države. Ki pa bo odvisno od stanja obolelih v tisti državi
Zdaj koliko bo statistika zavajala je pa riziko...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
pa ne samo v kampih, povsod, čeprav sem bil lani ravno v italiji v Kalabriji, kjer so nabolj kalili mir Rusi
Ja Rusi so katastrofa od turistov....ker majo €€€ mislijo da jim je vse dovoljeno...

Ravno ko si v eni vzporedni temi omenil dopust v Strunjanu (sicer z Covid-19 omejitvami jih ne bo letos) sem jih Mel "čast" opazovati v Talasso Strunjan....ne vzgojeni do amena!
 
  • Všeč mi je
Reactions: shift

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Kaj bo čez 2-3 meseca? Saj še kaj bo čez 14 dni nevejo.
Zaenkrat se mi zdi edina smiselno da so meje zaprte ( tako je tudi korona prišla do nas) in se boš šel turista pri nas- morje, reke, jezera, planine, kmečke turizme...pa še denar bo pri nas ostal.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.711
113
Kaj bo čez 2-3 meseca? Saj še kaj bo čez 14 dni nevejo.
Zaenkrat se mi zdi edina smiselno da so meje zaprte ( tako je tudi korona prišla do nas) in se boš šel turista pri nas- morje, reke, jezera, planine, kmečke turizme...pa še denar bo pri nas ostal.
In kaj bi, če korona ne bi prišla do nas.....? Res na tole prosim odgovori.
 
  • Všeč mi je
Reactions: shift

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Kaj bo čez 2-3 meseca? Saj še kaj bo čez 14 dni nevejo.
Zaenkrat se mi zdi edina smiselno da so meje zaprte ( tako je tudi korona prišla do nas) in se boš šel turista pri nas- morje, reke, jezera, planine, kmečke turizme...pa še denar bo pri nas ostal.
Mhh, na Bled in Obalo bomo šli, ane ? Tam so itak rekli (večkrat), da nas ne marajo.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Bilo je vprašanje časa kdaj bo korona pri nas. Je pa tema o dopustih v tujini. Eni še kar sanjajo o tujini.
Če nebi imeli korone je glede dopust isto. Vsi so meje zaprli... ampak eni še kar sanjajo o tujini...