Cosmos: A SpaceTime Odyssey

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Priznani astrofizik dr. Neil Degrasse Tyson nas vodi skozi novo oddajo Kozmos. Kot legendarna izvirna serija je tudi nova serija saga o tem, kako smo odkrili naravne zakone in svoje koordinate v času in prostoru. Z združevanjem dvomov in čudežev ter znanosti z vidnimi, čutnimi in duhovnimi vsebinami bo to izjemna izkušnja - ogled vesolja v najširši znani obliki.

Cosmos: A SpaceTime Odyssey - DVD/BluRay

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=Fm4UV5_HsPA
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Tudi jaz.

Verjetno bom tudi ubodel BluRay, ki pride ven septembra.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ja, ampak sta regija 1(A). Jaz potrebujem regijo 2(B) za Evropo.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.169
-8.269
113
Jaz sem pa bolj kot ne razočaran.(obupal po 3 delih) Kar je uporabnega v enem delu, se da povedati v 10 min. Vse ostalo je samo nategovanje cajta. Ok, naj bi bilo narejeno za popolne laike... samo vseeno bi lahko vse skupaj povedali/predstavili na boljši način.
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Jaz sem pa bolj kot ne razočaran.(obupal po 3 delih) Kar je uporabnega v enem delu, se da povedati v 10 min. Vse ostalo je samo nategovanje cajta. Ok, naj bi bilo narejeno za popolne laike... samo vseeno bi lahko vse skupaj povedali/predstavili na boljši način.
OK, vsebina je kakršna je. Po svoje mi je všeč, ker poleg samih ugotovitev predstavi tudi osebe, ki so sodelovale pri odkritjih. Včasih res nekoliko dolgovezno, meni je vseeno zanimivo.

Bolj me "moti" sam način podajanja, kvazi "potovanje" ipd. Tip je vrhunski fizik in naj to ostane - pripovedovanje pač ni vrhunsko. Sagan je en in edini.
Kar se tega tiče, mi je mnogo bolj všeč Through the Wormhole s Freemanom.
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik Tony_Clifton pravi:
Včasih res nekoliko dolgovezno, meni je vseeno zanimivo.

Bolj me "moti" sam način podajanja, kvazi "potovanje" ipd. Tip je vrhunski fizik in naj to ostane - pripovedovanje pač ni vrhunsko. Sagan je en in edini.
To tvoje hinavsko mnenje si lahko vtakneš v rit. Če bi bilo kaj resnice v tem kar praviš, potem na novi Kozmos oddaji verjetno ne bi delala žena pokojnega Carl Sagana - Ann Druyan.

LINK: http://youtu.be/eMzM0zEJXTI
 
Nazadnje urejeno:

jest5

Guru
18. avg 2007
25.169
-8.269
113
Ja in kaj če dela na tem xyz žena. A to je kar avtomatsko garancija za kvaliteto
crazy1.gif
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Ja in kaj če dela na tem xyz žena.
Pozabil si še eno dimenzijo časprostora, troll. Nobena žena ne obstaja v treh prostorskih dimenzijah brez časa.
 
Nazadnje urejeno:

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
Citat:
Uporabnik Tony_Clifton pravi:
Včasih res nekoliko dolgovezno, meni je vseeno zanimivo.

Bolj me "moti" sam način podajanja, kvazi "potovanje" ipd. Tip je vrhunski fizik in naj to ostane - pripovedovanje pač ni vrhunsko. Sagan je en in edini.
To tvoje hinavsko mnenje si lahko vtakneš v rit....
A od Kim Kardashian?