Čiščenje klime - visokotlacni ciatilec

starck123

Zelenc'
6. nov 2013
19
0
1
kateri (visoko)tlacni čistilec bi bil primeren za nakup, da bi ga med drugim lahko uporabljal tudi za čiščenje notranje enote. (Imam zal tak model klime da je razdrtje valja mission ki vzame vsaj za mene preveč casa… z visokotlačnim ciatilcem bi rešil bistveno hitreje…)

Kakšen tlak MAX se sploh lahko uporablja za te namene?

gledal sicer Karcher OC3… bi ga lahko uporabil se za marsikaj drugega.. poraja dvom če je dovolj močan, da bi spral ves prah ven.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.290
330
83
Obstaja neka profi baterijska zadeva kompresor plus rezervar all in one, cena jurja plus. Mas na YT enga angleza ki kaze pucanje. Kratka pistolca in mocan pritisk.
 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.921
115
63
Ne vem, a je težko dati za servis pooblaščenemu servisu? V mojem primeru je ob rednih servisih (1x letno) garancija na klimo 5 let, cena servisa pa nekje cca. 70+€. Cena tele napravice za čiščenje klim pa je taka, da je servis veliko cenejša varianta, razen če se ne boš začel profi ukvarjati s čiščenjem klim.
 

starck123

Zelenc'
6. nov 2013
19
0
1
Ne vem, a je težko dati za servis pooblaščenemu servisu? V mojem primeru je ob rednih servisih (1x letno) garancija na klimo 5 let, cena servisa pa nekje cca. 70+€. Cena tele napravice za čiščenje klim pa je taka, da je servis veliko cenejša varianta, razen če se ne boš začel profi ukvarjati s čiščenjem klim.
3 enote v igri…vsako leto po 70 EUR.
Po svoje pa, zakaj plačevati če lahko narediš sam? Saj ni nek science fiction.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.203
5.475
113
Notranjo enoto bi ti z wapom pral? To maš v tuškabini montirano? Ker v dnevni si ne predstavljam tega opravila
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.877
6.179
113
pri taščici
Se od vrtne skropilnice bo najbrz vse mokro.
Katera klima je tako sestavljena da jo je nemogoce razdret in da jo je treba vsako leto cistit.